Autor Wątek: Ilu z was maluje  (Przeczytany 15549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Naram Sin

Ilu z was maluje
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 05, 2003, 08:51:07 pm »
już Ci pisałem Niedzielu przy w innym poście wiem kim jesteś i ty wiesz kto to naram Sin. Powodzenia jutro 3mam kciuki czy słyszałeś już plewny przeciek o arkadii??

PS

Ale jak byś chciał wspomuc finansowo biednego kolege mroczniaka to czekam na propozycje ;) ;) ;)

Offline Filip SB

Ilu z was maluje
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 06, 2003, 06:45:22 am »
Najłatwiej to chyba pomalowac najnowsza edycję Armi Khemri. Żeby pomalować 3 szarioty zabrało mi to około 16 godzin pracy. Technika jest bardzo prosta. Najczęściej używam Kolorów Citadela : Scull White, Brown Ink , Chesnut Ink, Blanshed Bone, Scab Red, Gold. Na początku tylko drybrushowałem ale potem stwierdziłem że troszeczkę to nie daje efektu, wiec maluje teraz każdą "kostkę  trupa" osobno (tyczy sie zwykłych szkileletów), przy większych wigurach pozostaję w standardzie.

Obecnie mam pomalowane 6 szariotów, 16 warriorsów, 16 łóczników, Icona, Liczów (dwóch), trzy carriony. Kończę teraz katapultę i koklejne 3 szarioty. mam jeszcze pomalowaną konnicę (tylko 8 sztuk, reszta czeka na lepsze czasy )

Jeżeli ktoś chciałby pogadać na temat malowania Khemri podaję mój numer GG 3502030

Pozdrawiam
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...