Gildia Filmu (www.film.gildia.pl) > Forum Filmu

Event Horizon

(1/4) > >>

rhion:
Wlasnie przed chwila obejrzalem ten film i mam do niego calkiem mieszane uczucia film byl niezly trzymal w napieciu i nawet nie bylo wiadomo o co biega prawie do konca {czyli to co lubie}.
Wszystko bylo dobrze dopuki nie zobaczylem koncówki wizja kolesia który zabili go i uciekl potem zabili go i powrócil a tak w ogóle podróz do piekla troche mnie rozczarowala jesli chodzi o film s-f.
A co wy na ten temat myslicie?
pzdr
rhion : )

Kormak:
Też sie bardzo rozczarowałem po obejrzeniu. Słyszałem od znajomych tyle dobrego, a tutaj... ledwie średnio. nawet wygląd statku miał przypominać gotycką katedrę czy zamczysko - nie zauważyłem...

wilk:
A ja sie nie rozczarowalem a nawet "przyjemnie" zaskoczylem. Film trzymal w napieciu i przez caly czas autentycznie sie balem. Mi sie zdaje ze w zamierzeniu mial to byc klasyczny horror s-f i taki wlasnie wyszedl. Porzadne kino.

flagg:
Dla mnie Ukryty wymiar pozostanie na zawsze arcydziełem gatunku kosmicznego horroru (wiecznie pod dyktatem Obcego). Niesamowite zakończenie, spora dawka kinowego gore (nie jest to co nam zaoferował ten sam reżyser przy Resident Evil), rola Sama Neilla nie mówiąc już o atmosferze całości, która pod koniec osiąga niemal perfekcję.
A jaką sesję można rozegrać na jego podstawie...

Clayman_:
chyba nigdy nie zrozumiem co ludzie widza w tym filmie,fakt,nie jest zly,ale najwyzej przecietny,napewno sa lepsze i duzo rownie dobrych

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej