Autor Wątek: Dźwiękowa twórczość forumowiczów  (Przeczytany 33637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 30, 2006, 09:36:57 pm »
Cytat: "Kormak"
Ile w tym żywego grania a ile sampli?

Ech, nie zrozumiałem pytania. Myślałem, że chodzi o żywe instrumenty :). Zatem obaj większość dogrywaliśmy za pomocą syntezatorów. Sampli tam nie ma za wiele.

Offline Maciej

Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 30, 2006, 09:43:44 pm »
Sample właściwie są tylko z Lou Reeda  8)

A sugestia Śmiglarza
hmmm
pomyślimy jeszcze o tym

bo następna Epka będzie
progowa  :badgrin:


Chłopaki! Dzięki że ściągacie i komentujecie!
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 30, 2006, 09:45:36 pm »
Ja to się Lustmordem zainspiruję z tego wszystkiego! A na każdej opinii nam zależy, więc śmiało, śmiało :).

Offline Kormak

Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 31, 2006, 11:07:17 am »
Ej to może inni forumowicze też się ujawnią i wkleją linki do swoich mp3? Jak znajde swoje ambienty też zapodam.

Offline kort

Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 31, 2006, 11:45:15 am »
Właśnie mi się ściąga i zEDITuję jak będę miał coś do powiedzenia :)

EDIT
Tak sobie przesłuchałem... Muza generalnie nie do końca w moim klimacie ;) Ale muszę przyznać, że jest całkiem całkiem... ok

SublimalEP - Musley&Jaszek
Generalnie niepokojąco - fajnie. Nie słucham, jak już napisałem, tego typu muzyki, ale jest nieżle ;) Mam pytanie, czy to jest muza, typu matematyczna (przez co mam na myśli, przemyślana każda nuta), czy taka bardziej otwarta (przez co mam na myśli, że pakujecie w nią to co wam w tej chwili do niej pasuje)?

1. Street Hassle
Pomysł bardzo ciekawy... Świetne zgranie tytułu z muzą. Generalnie od razu można sobie zwizualizować ulicę. Nie wiem jak to określić, ale to coś jakby spokój ulicy w okolicy godziny trzeciej w nocy i nagle coś przejeżdża, ktoś przechodzi robi się "tłok". Narasta niepokój, a potem przez ostatnie dwa takty człowiek się luzuje i wraca spokój. Jednym zdaniem: niepokojący kawał cywilizacji ;)

2. This Place
Aż się chłodno zrobiło... Fajne wejście z morzem, jak w starej, dobrej, mocnej norweskiej muzie. Gitara dodaje takiego ciekawego smaczku... Jeżeli ją dobrze rozpoznałem... Pytanie mam takie o jakim miejscu myśleliście? Mnie to trochę wygląda jak platforma wiertnicza na morzu północnym, albo kuter wielorybniczy... ;) Ogólnie spoko... Trzeba być nastawionym na ten rodzaj muzy i mieć do niej nastrój... Ale równie niepokojące jak poprzedni... Ha! bębenki dodają trochę takiego trybalnego posmaku, wię teraz skłaniałbym się bardziej ku kutrowi wielorybniczemu, czy to "This Place"?

3. Tripp
Najbardziej żywiołowy z wszystkich trzech. Beat troche typu VNV Nation, co jest dość fajne. Czyżbym słyszał tu blachy "od tyłu"? Bardzo fajny efekt. Gitarka super. Generalnie muza świetna np. do horroru, albo gry typu Resident Evil... :) Końcówka mnie trochę zawiodła... Troszkę przekombinowana...

A pomysł z wklejaniem mp3 świetny... Sam niedlugo nagrywam demo i fajnie by było, gdyby ktoś mógł ocenić zanim się przyszturmuje studio z materiałem ;) Tak, żeby wiedzieć czego się spodziewać... W końcu tutaj zawsze można spotkać ludzi, którzy mają dość... hmmm... ciekawe poglądy... ;)[/b]

Offline Qraq

Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 31, 2006, 11:47:52 am »
hmmm
3 kawałek, potem długo długo nic i wreszcie 2 i 1.
fajne. kiedy można się spodziewać następnych?

Offline Maciej

Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 31, 2006, 12:10:22 pm »
Następne są na warsztacie.
Jak tylk wykluje się coś sensownego to zapodamy.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Clayman_

Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 31, 2006, 12:12:16 pm »
Cytuj
Ej to może inni forumowicze też się ujawnią i wkleją linki do swoich mp3?

http://www.texasbloodmoney.yoyo.pl/Texas_Blood_Money-Fortunate_son.mp3

mam zakladac nowy temat?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline kort

Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 31, 2006, 12:28:09 pm »
Clayman:
Chyba lepiej nowy temat, choć pewnie Kormak przeniesie ;)

Co do Twojej muzy, która jest mi bliższa niż muza Musleyowo-Maciejowa to:
Początek fajniutki... Zapowiadał się jak początki Beatlesów, co mogłoby wywrózyć jakś fajną resztę utworu... Niestety reszta jest już przeciętna... Poza tym ciężko coś wywnioskować, gdy prawie nic nie słychać :roll: No i nie ma wokalu, a to szkoda... Ale spoko, macie jeszcze czas wypracować swój styl. Na kim się wzorujecie? Czy też raczej czego słuchacie?

Offline Clayman_

Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 31, 2006, 12:30:09 pm »
Cytuj
Na kim się wzorujecie?

na anal cunt
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline kort

Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 31, 2006, 12:31:33 pm »
W takim razie, jesteście bliscy oryginału i zmieniam opinie... Kawał dobrej roboty ;) Nieźle wyszło...

Offline Maciej

Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 31, 2006, 12:40:44 pm »
8)  fajne

początek wręcz pastiszowy
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Kormak

Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 31, 2006, 02:21:33 pm »
Dobra, tutaj kilka ambientowych kawałków pod szyldem NHS. Chciałbym myśleć, że w klimacie Rapoon i Coila.

A tutaj inny projekt , Ghosts Of Breslau - linka znajdziecie na dole strony. Ten kawałek pochodzi z internetowej składanki w klimatach neofolk, martial industrial itp.

W ramach obu projektów wziąłem też udział na składankach wydanych przez Requiem Records: na "Musli 24" i "City Songs 9" - dwie kolaboracje z Nemezis: raz i dwa

Offline Dereq

Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 31, 2006, 03:44:24 pm »
Clayman:
klawe!

soczyste basiwo.

czekamy na dalsze.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Nehan

Dźwiękowa twórczość forumowiczów
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 31, 2006, 09:00:44 pm »
Claymański kawałek zacny.