Autor Wątek: Co nowego White Dwarf-ie  (Przeczytany 27789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Barti

Co nowego White Dwarf-ie
« Odpowiedź #180 dnia: Grudzień 08, 2005, 07:26:36 pm »
A tutaj pozwolę sobie wkleić fotkę WhiteDwarfowego goboska na wargu. IMO wygląda lepiej niz te plastikowe orki z boxu, ale to tylko konwersja.



Ale gazetkę i tak warto kupić, szczególnie jak ktoś ma Empik na swojej drodze. Faktycznie w promocji 19,90  :D
iech Mitril będzie z Tobą!

Offline Viruk

Co nowego White Dwarf-ie
« Odpowiedź #181 dnia: Grudzień 08, 2005, 08:57:06 pm »
Ciekawie całkiem to wygląda, chociaż ten placek z GS pod goblinem i patyk/włócznia (co to jest w ogóle?) wbite w brzuch warga trochę psują efekt
Mitril nadchodzi

Offline dai9n

Co nowego White Dwarf-ie
« Odpowiedź #182 dnia: Grudzień 08, 2005, 09:08:01 pm »
Moze ten warg miał być nabity na ten palik w końcu to konwersja choć pomimo tego,wygląda ubogo.
Powstańcie Jeźdźcy Theodena! Niech zadrżą włócznie, niech roztrzaskają się tarcze! Nastał Nowy Dzień! Krwawy dzień! I Słońce wstało!
Naprzód!
Naprzód! I na koniec Świata!!
Śmierć!
Śmierć!!
Śmierć!!!
Naprzód Eorlingowie!!!"

Offline Encaitar

Co nowego White Dwarf-ie
« Odpowiedź #183 dnia: Grudzień 09, 2005, 01:59:58 pm »
No niezle, ale ja bym reflektowal bardziej na skany stron z tymi cudenkami ;) Jesli ktos bylby tak mily i przeslal: malenstwo@konto.pl
Niestaty na mojej drodze predko Empiku nie postawia... ;)
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Barti

Co nowego White Dwarf-ie
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 05, 2006, 10:55:28 pm »
WD 313 to znowu coś dla miłośników Morii. Dodatkowe reguły do zastosowania w grach w królestwie krasnoludów, kilka tipsów modelarskich, scenariusz The Fall of Moria czyli jak to Krasnoludy Balroga obudziły :lol:

Poza tym druga część kampanii z Gór Mglistych z kilkoma dodatkowymi zasadami i finałową bitwą sił dobra z armią króla goblinów Azghura.

Co jeszcze? Pewnie pamiętacie że nie tak dawno ukazały się pokaźne boxy z siłami Rohanu i Isengardu? W WD też pamiętali i stąd scenariusz The Ruin of Rohan

No i na koniec zapowiedzi: Shadow in the East oczywiście i rzut oka na figurki z tego dodatku (to co znamy z sieci), a także zapowiedź rozpoczęcie sprzedaży systemem DirectOrder części do figurek do LoTRa (skrzydła i łeb Balroga, połówki koników (Harad, Dol Amroth, Mouth of sauron Mount), tarcze (Elfy i Dol Amroth). Od marca.
iech Mitril będzie z Tobą!

Offline Herudaio

Co nowego White Dwarf-ie
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 07, 2006, 10:23:16 am »
Jakieś nowe jednostki?
Ciekawie się zapowiada ten direct order zwłaszcza możliwość zamawiania tarcz i koników (koń spod MoS ^^ Morgul Knightci przybywajcie ^^)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Barti

Co nowego White Dwarf-ie
« Odpowiedź #186 dnia: Marzec 19, 2006, 09:45:34 pm »
A z najnowszym WD mamy otrzymać miły bonusik...oj będzie na co popatrzeć, będzie...

http://uk.games-workshop.com/whitedwarf/nextissue/
iech Mitril będzie z Tobą!

Offline Gimli-syn-Gloina

Co nowego White Dwarf-ie
« Odpowiedź #187 dnia: Czerwiec 09, 2006, 06:15:03 pm »
Witam!

Mam pewien problem :( . Mógłby ktoś przesłać mi skany numeru 307 i 305?? Dokładniej chodzi mi o następujące artykuły:
 :arrow: The Return to Mount Doom (The Lord of The Rings)
Rules for heroes in the Last Alliance campaign

 :arrow: Chronicles of Middle-earth" - profiles for Will Whitfoot, Ted Sandyman, Gaffer Gamgee, Gerontius Took, Baldo Tulpenny, Lotho Sackville-Baggins

Mój adres e-mail: wladcab@op.pl

Skany te są mi bardzo potrzebne i byłbym bardzo wdzięczny za ich przysłanie :D .

Pozdrawiam, Gimli

Offline isengard1

Co nowego White Dwarf-ie
« Odpowiedź #188 dnia: Czerwiec 09, 2006, 06:56:50 pm »
Tez bym prosił o skany WD 305 chodzi mi ten sam artyków z bohami hobbitów
mail: isengard1@o2.pl
ontakt:
gg: 8262158  (pisać - często niewidoczny)
mail: isengard1@o2.pl

Offline Jaskier

Co nowego White Dwarf-ie
« Odpowiedź #189 dnia: Czerwiec 11, 2006, 08:54:34 pm »
można gdzieś w necie znaleźć statystyki oddziałów które wyszły w WD?
a jesli tak to gdzie? (link plz)

Offline drachenfeles

Co nowego White Dwarf-ie
« Odpowiedź #190 dnia: Czerwiec 11, 2006, 09:26:42 pm »
Cytat: "Jaskier"
można gdzieś w necie znaleźć statystyki oddziałów które wyszły w WD?
a jesli tak to gdzie? (link plz)


http://uk.games-workshop.com/thelordoftherings

 

anything