trawa

Autor Wątek: [Ocena] Co myślą erpegowcy o stronie o RPG  (Przeczytany 3995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Saberhagen

[Ocena] Co myślą erpegowcy o stronie o RPG
« dnia: Kwiecień 08, 2003, 12:18:17 pm »
Witam,
Mam takie do was pytanie, dotyczy ono oceny strony poświęconej RPG i fantastyce mojego autorstwa. Co sądzicie o stronie oraz czym byście ją wzbogacili?
Cóż czekam na opinie i ewentualne sugestie, które pomogą mi a stałym rozwijaniu się strony tzw. jakie kierunki rozwoju proponujecie, w jaką stronę, nad czym się skupić, a co pominąć itd. itp.

Adres strony www.rpg.bazuka.pl lub www.portalrpg.prv.pl

Pozdrawiam i dziekuje
aberhagen

Offline Djinn

[Ocena] Co myślą erpegowcy o stronie o RPG
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2003, 05:57:45 pm »
mi sie stronka nawet podoba ..:P i mam nadzieje ze sie rozwinie :P

Offline Hex

[Ocena] Co myślą erpegowcy o stronie o RPG
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2003, 06:16:22 pm »
WIĘCEJ KOLORÓW !!
A po za tym spox extra
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Man Without Future

[Ocena] Co myślą erpegowcy o stronie o RPG
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2003, 12:26:25 am »
Przyzwoita stronka.
Kolory mogą byc, ale było by lepiej, gdyby była cała czarna (sorry-takie małe zboczenie:))

Offline Hex

[Ocena] Co myślą erpegowcy o stronie o RPG
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2003, 05:36:04 pm »
Ciemno wszędzie
Czrno wszędie
co to będzie
co to będzie
 :D  :D  :D
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Saberhagen

[Ocena] Co myślą erpegowcy o stronie o RPG
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2003, 04:07:13 pm »
Dziekuje za opinie.. Prawde mowiac liczylem na wieksza ich liczbe zwarzywszy na popularnosc tego forum ale coz... trzeba sie cieszyc z tego co sie ma :D
Jesli chodzi o sprawie wiekszej ilosci barw na stronie to jak tylko przeczytalem zrobilem cos... do czego sie juz zabieralem od jakiegos czasu... dodalem tlo.. zamiast zwyklego bialego kolru, chyba lepiej sie ogol dzieki temu prezentuje...
Licze na jeszcze jakies propozycje, krytyke, pomysly, sugestie...


Pozdrawiam
aberhagen

Offline Janek Pietkiewicz

[Ocena] Co myślą erpegowcy o stronie o RPG
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2003, 05:01:27 pm »
No to uciesz się jeszcze z mojej opinii.

+ dobry serwis newsowy
+ treściwy content

- być może jest to głupie uprzedzenie, ale mdli mnie już od portali opartych lub zbliżonych do phpNUKE - mam na myśli głównie układ menu-zawartość-menu; rozumiem jednak, że jest to narzucone przez portal bazuka.pl i nie podlega modyfikacji
- nie jestem przekonany do kategorii w menu - ograniczyłbym jakoś zawartość menu WFRP (sądzę, że takie rzeczy jak nowe profesje, bestie i mapy mogłyby znajdować się pod jednym linkiem), a Humor i Dla MG przeniósł na lewo (zgodnie z myślą: po lewej - najważniejsze, po prawej - pierdoły)
- logo - tego pana z mieczem możnaby naprawdę zastąpić czymś oryginalniejszym i ładniejszym
- i koniecznie zrób przezroczysty ten biały "trójkącik" - mam nadzieję, że wiesz, co mam na myśli

Pis.

DOPISANE: Aha, jeszcze jedna sprawa: wieszczę rychły koniec portalu, na którym siedzi twoja strona. Nie chce mi się dokładnie tego tłumaczyć, ale internauci bardzo niechętnie przyjmują tego typu inicjatywy - wolą zostać ze starymi, sprawdzonymi serwisami, takimi jak onet czy WP.

Offline Saberhagen

[Ocena] Co myślą erpegowcy o stronie o RPG
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 12, 2003, 01:37:55 pm »
Dzieki za opinie i przechodze do odpowiedzi nań:
- Jesli chodzi o twoje uprzedzenia to jest to sprawa gustu, jedni lubia inni nie, prawda ze sporo tego juz jest ale jest to bardzo funkcjonalne, bardzo szybko moge dodac cos na strone. Zgadza sie to iz jest to narzucone przez portal bazuka.pl.

- Co do WFRP to bycmoze masz racje, teraz niedawno zesmy wzieli sie za odrazdzanie portalu i juz kazdy ma przyporzadkowany jakis dzial takze bedziemy sie starali systemetycznie dodawac a wiadomo ze jak bedzie wiecej poddzialow to czesc ulegnie zlepieniu.

- Co do loga to tez masz racje, to bylo robione jako wstepne, ale ze mam ostatnio sporo zajec to nie zrobilem jakiegos ciekawszego, ale w najblizszym czasie postaram sie wprowadzic jakis ciekawszy obrazek w to miejsce.

- Jesli miales na mysli ten bialy trojkacik przy np. I---WFRP---\___ to wchodziles na strone podczas tego jak przerabialem takze teraz juz jest wszystko na swoim miejscu :)

- Co do tych portali upadajacych... Tak trudno bedzie nam sie utrzymac ale staramy sie.. jak sie tylko da, staramy sie organizowac wiele rzeczy m.in. konkurs.bazuka.pl gdzie jesli sie wczytasz/wczytacie zobaczycie iz nawiazalismy wspolprace z wieloma znanymi serwisami.  Jednak i tutaj sie z toba zgodze ciezko jest wejsc na ze tak powiem "rynek polskich portali internetowych", ale jesli juz sie komus to uda (a to nie lada trudnosc) to moze sie liczyc z tym iz ma spore szanse na to by zrobic taki onet i wp w przyslowiowego balona.. coraz wiecej jest krzakow na tych portalach ktorych nie poprawiaja... Dobra dosc tego offtopicu :)


Pozdrawiam i dziekuje
aberhagen

Offline Decain

[Ocena] Co myślą erpegowcy o stronie o RPG
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2003, 09:41:37 pm »
Stronka mi się bardzo podoba, że też nie znalazłem jej wcześniej. Chciałbym wymienić się bannerami ale nigdzie nie mogłem znaleść maila do osoby do której mógłbym się zgłosić. Pomóż Saberhagen. :)

Więcej co sądzę o tej stronie napiszę niebawem w Księdze Gości ... jak ją zdążę dogłębniej przejrzeć. :D
ttp://www.zaduchem.info/

Offline Saberhagen

[Ocena] Co myślą erpegowcy o stronie o RPG
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 15, 2003, 05:11:14 pm »
Moglem to co prawda na PW napisac, ale jesli ktos mialby jescze jakies pytania do prowadzacego tej strony, to macie go przed swymi oczyma :)

Tzw. Strony nie robie sam (nie mozna o tym zapominac), jedak jestem jej naczelnikiem 8)

Mój mail:
max@aram.pl


Pozdrawiam
aberhagen

 

anything