Autor Wątek: Antyfani Nge  (Przeczytany 14056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Antyfani Nge
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 29, 2008, 10:45:59 pm »
To jest neologizm made by Dino xD a tak serio to tak pisałem bez sensu co by wyglądało fikuśnie xD Jeśli chcesz uznaj to za błąd ^^ Ale jako że to moje autorkie słowo to "nie" będzie oddzielnie xD

Dobra, już nie offtopuję bo zaraz naprawdę będę się musiał bać ^^

Aha, z tym prawem do opinii to nie byłbym taki hopla do przosu. Więcej praw równa się więcej problemów xD

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Antyfani Nge
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 30, 2008, 09:43:41 am »
Ok- czekam 6 dni i zamykam. Czy Forestgril jeszcze ma coś "interesującego" do napisania?
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Antyfani Nge
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 03, 2008, 02:48:35 pm »
generalnie taki temat kojarzy mi się z tematami w stylu "zalety kiełbasy" na forum wegetarian czy "chudzi i słabi chłopcy są fajniejsi" na forum Dragon Balla.

Od tego jest to forum, by ludzie kochający NGE:
po pierwsze: mieli gdzie sobie swobodnie podyskutować i pozastanawiać się nad serią
po drugie: by mogli robić to w swoim gronie, entuzjastycznym, chorym, fanatycznym, dziecinnym, wrażliwym, filozoficznym czy jak kto chce i nie zawracali gitary ludziom nie interesującym się nge.
po trzecie: opinia czy cos jest mądre/niemądre w kontekście emocji jest głupia i tyle. stanie na mrozie w klapkach nie jest mądre, ale stanie na mrozie w klapkach i czekanie na ukochaną osobę już jakoś dziwnie staje się mniej głupie. jeśli coś kochasz, to kurde ciesz się tym, to moje zdanie.

Analizujcie klatka po klatce, kochani. po to jest to forum, po to przeżywacie drżenia serca i paruje Wam mózgownica. za to WQas kocham :) nie rozumiem, ale kocham.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata