trawa

Autor Wątek: Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.  (Przeczytany 43986 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« dnia: Czerwiec 04, 2006, 09:06:00 pm »
No cóż.Jeden temat w podforum to zdecydowanie za mało,więc postanowiłem stworzyć nowy temat.

Moją ulubioną postacią w NGE jest Rei Ayanami.
Lubię ją dlatego ponieważ przypomina mi samego siebie na początku liceum i pozostały jakieś wartości sentymentalne z przeszłości.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Ginko

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2006, 09:12:29 pm »
A mnie najbardziej podoba się Asuka. Podoba mi się w niej to że, durzą wagę przykłada do chonoru i niepotrafi znieśc porażki, ma także problemy z wyrażaniem uczuc( to tak jak ja :) )
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Hunter Killer

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2006, 09:26:33 pm »
Ja najbardziej lubię nie tyle postać, co „istotę”, mecha, a dokładnie chodzi o Unit 00, w wersji niebiesko-białej. Ta kolorystyka wymiata, pojedyncze „oko” ni to groźne, ni to obojętne. Po za tym uważam, że ten evangelion ma najfajniejszą głowę/hełm ze wszystkich (zaraz po nim 02 i 4 oczka). I co najważniejsze był pierwszym evangelionem.
Co do postaci, to nawet może wstawiłbym Shina, bo przypomina mi w pewnych sytuacjach mnie, jednak jest ich zbyt mało. Dlatego opowiem się za Kensuke, jest takim samym maniakiem militarnym co ja i też najchętniej spędziłbym dzień na lotniskowcu zamiast w szkole.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline krezka

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2006, 09:50:18 pm »
Najbardziej lubię Rei, bo jest taka spokojna, cicha i tajemnicza. Lubię jej opanowanie, to, że zazwyczaj nie reaguje gwałtownie. Za to, że się stara, i nie wywyższa. I jest ogólnie przeciwieństwem dla zwariowanej, zbyt wybuchowej reszty bohaterów NGE. W jej reakcjach nie widać takiej uczuciowości, nie wypłakuje swoich żali ani nie wykrzykuje pretensji, to sprawia, że zastanawiam się, co ona tak naprawdę czuje i myśli.

Offline Frey Ikari

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2006, 10:11:18 pm »
Dla mnie każda postać ma w sobie to "coś ". Jednakże za najlepsze uważam Rei, Asuka i Shinji. Wybaczcie ale nie będę pisał dlaczego gdyż to zajełoby DUŻO czasu i jeszcze więcej miejsca.

Offline Ryba

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2006, 08:57:25 am »
Z Evangeliona lubie najbardziej 01. Demoniczne żeby i róg, majlepszy z wszystkich, być może dlatego że posiada duszę Yui. A z postaci to na początku lubiałem Shina - ma podobną osobowość do mojej, ale ostatnio doszedłem do wniosku, że najbardziej lubie  ................  Pen-Pen´a!! :D  :D
Za to że jest miły.

Offline Reptile Blitz

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 05, 2006, 11:17:31 am »
Ja najbardziej lubie Rei może dlatego, że prawie się nie odzywa :) Nielubie zbytnio głównego bohatera bo jest podobny do mnie 8) Ale spodobał mi się ostatni anioł. Szkoda, że zginął. Pzdr. :evil:
his never ending.
Think about yourself.

Offline Nikolas

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 05, 2006, 05:12:47 pm »
Cytuj
A mnie najbardziej podoba się Asuka. Podoba mi się w niej to że, durzą wagę przykłada do chonoru i niepotrafi znieśc porażki, ma także problemy z wyrażaniem uczuc

....ja mógłbym powiedzieć to samo..... :D
ogi nie ma nogi : (

Offline Hunter Killer

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 05, 2006, 05:30:41 pm »
@ Reptile Blitz, wiem, że cieszysz się z nowego forum NGE, tak samo jak my, ale żeby od razy trójposta strzelać. :lol: ;)
@ Ryba, taka mała uwaga, wszystkie EVY mają zęby, tylko że 01 ich najwięcej używał. A PenPen wymiata, w każdej scenie z jego udziałem.   :lol:  :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ryba

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 05, 2006, 05:36:01 pm »
Cytat: "Hunter Killer"

@ Ryba, taka mała uwaga, wszystkie EVY mają zęby, tylko że 01 ich najwięcej używał.


No bo tylko w 01 było je widać i były najlepsze. Dlatego mi się podoba. Wielka paszcza!!!  :lol:

No i ewentualnie były w 03 i Eva Series. Ale to juz nieważne.

Offline steelie

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 05, 2006, 06:27:16 pm »
Ja najbardziej lubię Rei. Jest taka cicha i tajemnicza. Na korzyść dla niej kontrastuje to mocno z Asuką - choleryczką i zakompleksionym Shinjim.

Offline Reptile Blitz

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 05, 2006, 06:54:38 pm »
Sry, coś mi się ekhm  i temu to tak... Przynajmniej ktoś zauważył a pojawię się jeszcze nieraz:pp Teraz powinno być dobrze. Pzdr.  :evil:

na tym forum nie używamy takich słów
his never ending.
Think about yourself.

Offline Nikolas

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 05, 2006, 08:19:02 pm »
z samych ev najbardziej lubie 02- te oczka, i czerwony kolor.....super...
ogi nie ma nogi : (

Offline Astaroth

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 05, 2006, 08:44:39 pm »
Cóż, u mnie na pierwszym miejscu stoi Misato. Dlaczego? Oto lista powodów:

1. Za fotkę z pierwszego odcinka
2. Za umiejętność panowania nad sobą i wyłądowania agresji w ustronnej lokacji (biedna szafka  :D )
3. Trzymanie w domu pingwina (Pokażcie mi drugą osobę która ma takiego zwierza?)
4. Witanie poranka puszeczką zimnego browca (ale dziewczyna ma łyk!  :D )

To by chyba wyczerpywało temat.
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Dreadorus Maximus

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 05, 2006, 09:05:15 pm »
Reptile, troszkę kultury. Ocenzuruj się sam z tym słówkiem

Z postaci najbardziej lubię Fuyutsukiego Kouzou. Lubię go, bo jest jedyną porządną postacią męską (Ryouji był babiarzem, Makoto dał się zdominować Misato, Shigeru był nihilistą, Gendo był za mało ludzki, a reszta to dzieciaki, albo zbyt mało ważne postacie).
Fuyutsuki był człowiekiem z charyzmą, jednocześnie pozostając osobą lubianą przez studentów. Do tego jest człowiekiem starej daty, ze swoimi zasadami, jeszcze z czasów "przedpotopowych", widac, że trudno mu było odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Ja nadal twierdzę, że jest on postacią pozytywną.
Jedyną szramą na życiorysie jest podkochiwanie się w Yui, nawet gdy ta miała już męża i dziecko.
Ale przynajmniej był ludzki*.

Na drugim miejscu, zaraz po Wicekomandorze plasuje się Asuka. O wiele bardziej skomplikowana osoba, niż wydaje się na pierwszy oka rzut. Najlepiej zrobiona postać w całej serii.


*kto wie skąd to? Łatwe pytanie, ale zawsze :)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.