trawa

Autor Wątek: Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.  (Przeczytany 43982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline obik

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwiec 18, 2007, 02:26:30 pm »
Cytat: "Błotnik"
Z tym Sokratesem chodzi o to, że ludzie, z którymi tutaj rozmawiam i którzy za wszelką cenę starając się udowodnić iż jestem w błędzie, poprzez brak zrozumienia tego co piszę, udowadniają jedynie, iż mam rację, pisząc, że nie rozumieją tego, co piszę (a pisałem o tym, iż nie czytają ze zrozumieniem moich postów).

ale oni próbują tylko cię przekonać że Rei ma to coś i tyle  ;)  to jest jak w życiu czyli ważniejsze jest dążenie do czegoś niż cel ^^

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwiec 18, 2007, 04:53:47 pm »
oj, taki piękny flejm mnie ominął...

Błotnik, ja pozostanę przy interpretacji co do młodych chłopców, jest zabawniejsza :P

Hayashibara jest cudowna i ją wielbię. nawet jeśli robi tylko "um" w Cromartie High :P

Rei jest łagodna, ciepła i ma w sobie coś, co sprawia, że chce się ją przytulić. Poza tym wcale nie jest biednym malutkim kwiatuszkiem, tylko twardą dziewczyną, która stara się robić to, co powinno się zrobić. lubię ją za to, że jest :)

za to Asuka jest głośna, hałaśliwa i jak się ją przytuli to się dostanie w mordę. To taki typ, z którym się włazi na drzewa i który opiernicza jak sie mażesz przy rozbitym kolanie. ja osobiście wolę wchdzić na drzewa i ignorować stłuczone kolana, dlatego myślę, ze bardziej bym się dogadała z Asuką.

a i tak najbardziej lubię pudełko wykałaczek :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Błotnik

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwiec 18, 2007, 05:03:12 pm »
Pudełko wykałaczek?
Cóż to może być?

Wprawdzie nie lubie dostawac w mordę, ale w wypadku Asuki nadstawiłbym drugi policzek :)

Co sie zaś tyczy Rei, to jedyna osobą dla której wykrzesała z siebie uczucie był Gendo (dlatego tez usmiechała się na jego widok). Można też próbować podpinać Shinjiego, bo przeciez mówi mu, że nic mu się nie stanie, bo ona go obroni, ale dla mnie to już lekkie naciąganie.

Dlatego też z tym ciepłem bym nie przesadzał. Powiedziałbym raczej, iż nie zawsze była zimna jak ryba w lodzie.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Pelios

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwiec 18, 2007, 05:48:20 pm »
Cytat: "Błotnik"

Co sie zaś tyczy Rei, to jedyna osobą dla której wykrzesała z siebie uczucie był Gendo (..)

(...) była zimna jak ryba w lodzie


O nie z tym się nie zgodzę. A poświęcenie życia dla ochrony Shinjiego podczas walki z Armisaelem to nie jest przejaw uczucia ? A chęć zjednoczenia się z nim, którą uzmysłowił jej ten sam anioł ? Rei nie zna uczuć, wychowywała się bez rodzinnego ciepła. Nie oznacza to, że ich nie posiada i jest zimna jak ryba w lodzie.

Poza tym pragnę przypomnieć, że to Shinjiego wybrała jako kreatora świata, nie Gendou.
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline @

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #184 dnia: Czerwiec 18, 2007, 05:53:27 pm »
Cytuj
A poświęcenie życia dla ochrony Shinjiego podczas walki z Armisaelem to nie jest przejaw uczucia ?

A mi się wydawało, że ona zrobiła to, bo nie chciała się otowrzyć shinowi [przez anioła], nie chciała, żeby ten poznał jej myśli.
Ale może się mylę

Offline Błotnik

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #185 dnia: Czerwiec 18, 2007, 05:59:48 pm »
O to, to, to...
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Frey Ikari

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #186 dnia: Czerwiec 18, 2007, 07:19:55 pm »
Cytuj
za to Asuka jest głośna, hałaśliwa i jak się ją przytuli to się dostanie w mordę. To taki typ, z którym się włazi na drzewa i który opiernicza jak sie mażesz przy rozbitym kolanie. ja osobiście wolę wchdzić na drzewa i ignorować stłuczone kolana, dlatego myślę, ze bardziej bym się dogadała z Asuką.

Ja w takim wypadku, stłuczenie kolana, wolałbym Rei bo by mnie przytuliła i spytała: "już dobrze?".

W związku z nasilającymi się atakami flejmu i spamu, postuluję o to by Dread zrobił mnie modem tego działu. :!:  :idea:

Offline Miyamoto Hachimaro

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #187 dnia: Czerwiec 18, 2007, 07:26:19 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Ja w takim wypadku, stłuczenie kolana, wolałbym Rei bo by mnie przytuliła i spytała: "już dobrze?".

Przychylam posta!

Cytat: "Frey Ikari"
W związku z nasilającymi się atakami flejmu i spamu, postuluję o to by Dread zrobił mnie modem tego działu. :!:  :idea:

 :o !

Apokalipsa!

Pozdrawiam serdecznie.
A.


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #188 dnia: Czerwiec 18, 2007, 07:38:19 pm »
Cytat: "Błotnik"
Pudełko wykałaczek?
Cóż to może być?

Obejrzyj jeszcze raz... albo ze 3...

Cytat: "Frey Ikari"

Ja w takim wypadku, stłuczenie kolana, wolałbym Rei bo by mnie przytuliła i spytała: "już dobrze?".

A nie było by tak: <zdziwienie> "Nie wiem jak powinnam się zachować..."?

Cytat: "Miyamoto Hachimaro"
Cytat: "Frey Ikari"
W związku z nasilającymi się atakami flejmu i spamu, postuluję o to by Dread zrobił mnie modem tego działu. :!:  :idea:

 :o !

Apokalipsa!

"It all returns to nothing..." :P
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline obik

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #189 dnia: Czerwiec 18, 2007, 07:41:35 pm »
Cytat: "Miyamoto Hachimaro"

Cytat: "Frey Ikari"
W związku z nasilającymi się atakami flejmu i spamu, postuluję o to by Dread zrobił mnie modem tego działu. :!:  :idea:

 :o !
Apokalipsa!*

hmm kuszące dwaj modowie którzy rzadko się zgadzają i jeszcze się wiecej kłócą ... zapewne powstał by większy bajzel...

*jest tyle spamu że nie nadążam...


a odnośnie akurat tego całego działu nge... czyżby przerabiamy wszystko od początku xD ??
Cytuj
O nie z tym się nie zgodzę. A poświęcenie życia dla ochrony Shinjiego podczas walki z Armisaelem to nie jest przejaw uczucia

zauważcie że Shinji Rei przypominał Genda pewnie dlatego ułatwiło jej to decyzje ...  a gdy strzelali z działa akcelerowego do anioła co strzelał z tego samego to poświęciła się bo go kochała???  :roll:

Offline Błotnik

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #190 dnia: Czerwiec 18, 2007, 07:49:01 pm »
Oj Ijon, Ijon... Wiem o co chodzi z wykałaczkami w NGE (zwłaszcza tymi zasłaniającymi Shinjiemu przyrodzenie).

Obik... Czy ciebie trochę nie poniosło? Gadamy o serialu a nie o mandzie. W serialu Rei nie kocha Shinjiego.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline obik

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #191 dnia: Czerwiec 18, 2007, 08:32:57 pm »
Cytat: "Błotnik"

Obik... Czy ciebie trochę nie poniosło? Gadamy o serialu a nie o mandzie. W serialu Rei nie kocha Shinjiego.

niee ^^ to mi się tak zdawało wiesz?? :]

Offline Błotnik

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #192 dnia: Czerwiec 18, 2007, 09:15:37 pm »
To dobrze, że ci się tylko zdawało :)
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Dino

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #193 dnia: Czerwiec 18, 2007, 09:40:04 pm »
Cytat: "Błotnik"
W serialu Rei nie kocha Shinjiego.


!!!!!!!!!!! Jak to nie?!?!?!?!?! Rei II uświadomiła sobie na koniec że kocha Shinji'ego ale nie zaakceptowała tego uczucia. Rei III jednak je zaakceptowała, kochała Shinji'ego i chciała z nim być!

Offline @

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #194 dnia: Czerwiec 18, 2007, 09:58:27 pm »
and then, the doom has come...