trawa

Autor Wątek: Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.  (Przeczytany 45170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sujka

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #210 dnia: Lipiec 02, 2007, 09:43:09 pm »
Cytat: "Hamtaro666"
Cytat: "Frey Ikari"
Nie no love story..., jeśli sujka faktycznie jest taka jak Asuka z anime i ma tyle wad, to jakby to napisać..., i will pass.


Asuka nie ma żadnych wad - Ona ma same zalety - nie znasz się na kobietach


Dzięki za obronę dobrego imienia Asuki :))

No cóż, każdy z nas ma swoje wady - nawet Asuka (i ja :P)
No na przykład często przeszkadzające cechy typu duma i ambicja, no nie zapominając o wybuchowości i chęci wyżyciu się na całym świecie :))

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #211 dnia: Lipiec 03, 2007, 06:03:26 am »
tylko nie wpadaj w berserka, jak Ci chomika ubiją :P

swoją droga to mnie tez Asuka zdaje się bliższa, bo bardziej ludzka. straszna szczeniara, tak z boku patrząc, ale trudno jest wymagać od nastolatki z traumą, żeby zachowywala sie dostojnie i dojrzale :)

Za to Rei lubię za cichy głosik. Ha!
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Sujka

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #212 dnia: Lipiec 03, 2007, 08:54:58 am »
Cytat: "Szyszka"
swoją droga to mnie tez Asuka zdaje się bliższa, bo bardziej ludzka. straszna szczeniara, tak z boku patrząc, ale trudno jest wymagać od nastolatki z traumą, żeby zachowywala sie dostojnie i dojrzale :)

Za to Rei lubię za cichy głosik. Ha!


Myślisz, że to z wiekiem przejdzie...?? Jestem załamana :P
No ale wspomnienia pozostają...;)

Swoją drogą, Rei ma ładny głos, ale Asuki też jest fajny :P

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #213 dnia: Lipiec 03, 2007, 10:09:51 am »
Cytat: "Szyszka"
Asuka zdaje się bliższa, bo bardziej ludzka.

Z tym sie sprzeczać nie będę. ^^

Cytat: "Sujka"
Myślisz, że to z wiekiem przejdzie...?? Jestem załamana :P

Jedź do Nibylandi. :)

Cytat: "Szyszka"
Za to Rei lubię za cichy głosik. Ha!

Ale Liny Inverse za "cichy głosik" już nie. :)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #214 dnia: Lipiec 03, 2007, 03:27:51 pm »
Cytat: "Sujka"
Cytat: "Szyszka"
swoją droga to mnie tez Asuka zdaje się bliższa, bo bardziej ludzka. straszna szczeniara, tak z boku patrząc, ale trudno jest wymagać od nastolatki z traumą, żeby zachowywala sie dostojnie i dojrzale :)

Za to Rei lubię za cichy głosik. Ha!


Myślisz, że to z wiekiem przejdzie...?? Jestem załamana :P
No ale wspomnienia pozostają...;)

Swoją drogą, Rei ma ładny głos, ale Asuki też jest fajny :P


niestety, to przechodzi, ten trudny i nieodwracalny proces nazywa się dorastaniem :P

Ijonku, Lina Inverse to nic, mama jednego z uczniów z Cromartie High! i jej słynne "mhm"!

za Rei przemawia to, żę jest jakby nierzeczywista, jakby przycupnęła na skraju rzeczywistości :) za to Asuka włazi z tupotem, ech... w sumie to nie wiem, którą bardziej lubię, raczej optuję za tym, że odczuwam życzliwą obojętność :P

tak w sumie to chyba Misato, jesli bym miała głosować :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Frey Ikari

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #215 dnia: Lipiec 03, 2007, 07:01:37 pm »
Cytuj
swoją droga to mnie tez Asuka zdaje się bliższa, bo bardziej ludzka. straszna szczeniara, tak z boku patrząc, ale trudno jest wymagać od nastolatki z traumą, żeby zachowywala sie dostojnie i dojrzale

Tylko że sama o sobie mówi że jest dorosła. ;)
Cytuj
Asuka nie ma żadnych wad - Ona ma same zalety - nie znasz się na kobietach

A żeś mi teraz dowalił normalnie zwinąłem się w kłębek. Biedny Ja romantyk nie rozumiany przez dziewczyny i sam nie znający się na nich, przytuli jakaś biednego mnie?? :(  :idea:
Cytuj
A se dyskutuj - broni Ci ktoś? Jak nie rozumiesz sensu sentencji - płakał nie będę

Be nice or dont be <orginal: Good or dont be :p>

Offline Dino

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #216 dnia: Lipiec 03, 2007, 07:06:00 pm »
Wdług mnie to obie mają w sobie to "coś" tyle że do mnie trafia "coś" Rei.

Ja mogę Cię przytulić Frey ^_^

Offline Hamtaro666

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #217 dnia: Lipiec 03, 2007, 07:16:21 pm »
Cytat: "Frey Ikari"

Cytuj
A se dyskutuj - broni Ci ktoś? Jak nie rozumiesz sensu sentencji - płakał nie będę

Be nice or dont be <orginal: Good or dont be :p>


Staram się być "nice" na ile to możliwe, ale udawanie kogoś kim nie jestem nie leży w mojej naturze - sam zresztą u innych tego nie lubię. A jeżeli poczułeś się urażony to przepraszam - nie było to moją intencją.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #218 dnia: Lipiec 03, 2007, 09:05:42 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Cytuj
Asuka nie ma żadnych wad - Ona ma same zalety - nie znasz się na kobietach

A żeś mi teraz dowalił normalnie zwinąłem się w kłębek. Biedny Ja romantyk nie rozumiany przez dziewczyny i sam nie znający się na nich, przytuli jakaś biednego mnie?? :(  :idea:


szyszki spieszą z szyszkowym hugiem, takich nieuleczalnych romantyków trzeba przytulać raz na jakiś czas, czo też z przyjemnością czynię. <hug-hug, taki delikatny, w stylu Rei>

<Ijona też, a co>

Tak poza tym, to Asuka ma straszne wady, normalnie wziąć za łeb albo przez kolano :) ale one własnie czynią ją taką... rzeczywistą. choć przyznaję się, że jakbym miała taką koleżankę, to bym ją po łbie waliła co jakiś czas (z takim głośnym "baaaaaka":D) :P Rei tez by się od czasu do czasu oberwało... choć nie, Rei jakoś nie mogłabym uderzyć, raczej takie "pac" po głowie gazetą.
Asuka jest takim pięknym , niemalże klinicznym przypadkiem "zranionej nierozumianej agresywnej emo", że jak na nią patrzę, to czuję się jakbym spowrotem była w liceum ><

między innymi dlatego nie pracuję w zawodzie, bo bym szału dostała z tymi "nikt mnie nie rozumie, tak chcę, żeby ktoś mnie rozumiał ale się tak boję tego, że ktoś mnie zrozumie"...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wloczykij

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #219 dnia: Lipiec 03, 2007, 09:55:43 pm »
Cytat: "Szyszka"
Asuka jest takim pięknym , niemalże klinicznym przypadkiem "zranionej nierozumianej agresywnej emo"

 :D Właściwie coś w tym jest ;) Następnym razem oglądając serię zwrócę uwagę na ewentualne blizny na nadgarstki Asuki, czy coś  ;)

Cytat: "Szyszka"
Rei jakoś nie mogłabym uderzyć, raczej takie "pac" po głowie gazetą

Ani się waż, choćby gazetą!  :p  Jako fan(-atyk?) Rei czuje się jakby moja świętość została sprofanowana (w dodatku gazetą ;] ).
Ostatnio zastanawiałem się właśnie, skąd ten fenomen niebieskowłosej. Może ta jej tajemniczość pociąga nasze 'mroczne, słowiańskie dusze' ;] A moze stanowi dla nas wyobrażenie idealnej kobiety ( chłodna, skryta, momentami apatyczna? ). Z braku bardziej racjonalnych pomysłów stwierdzam że magia niebieskowłosej polega na ... błekitnych włosach ;) ale może to tylko mój wypaczony gust (w NGE - Rei, w Cowboy Bebop - Faye, w pozostałych anime które znam bohaterki mają już w miare naturalny kolor włosów.  ;] )

Dziwi mnie, że tak mało osób za ulubioną postać uznaje... Pen-Pena. Ten zwierzęcy magnetyzm ...  :p

Ciekawą postacią jest też Kaji. Ma facet dystans, poczucie humoru... powiedziałbym że normalny człek, ale przecież w NGE nawet bohater pingwin jest jakoś skrzywdzony prze los i ma traumatyczne przeżycia ;] Scena w której Kaji rozmawia z Shinjim na swojej 'sekretnej plantacji zalicza się do moich ulubionych, podobnie jak wiele fragmentów odcinka 15 w których się pojawia.

Offline Dino

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #220 dnia: Lipiec 03, 2007, 10:19:13 pm »
Cytat: "Wloczykij"
Następnym razem oglądając serię zwrócę uwagę na ewentualne blizny na nadgarstki Asuki


Końcówka serii...

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 03, 2007, 10:49:07 pm »
Cytat: "Wloczykij"

Cytat: "Szyszka"
Rei jakoś nie mogłabym uderzyć, raczej takie "pac" po głowie gazetą

Ani się waż, choćby gazetą!  :p

Pierwszy odruch był "Szyszo, co Ty gadasz?! O.o". Ale właściwie, to Rei by się przydało, a <pac> nie boli. :P No, ale nie można Ayanami winić za jej... nieobycie.

I dzięki za hugnięcie. :)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hamtaro666

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #222 dnia: Lipiec 04, 2007, 11:29:17 am »
Ja Wam zaraz powyzywam Asukę od jakichś emo//umm. A Rei nie trzeba pacać gazetą - wystarczy delikatnie chuchnąć i sama się przewróci - taka jest wiotka.

Offline obik

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #223 dnia: Lipiec 04, 2007, 12:05:17 pm »
Cytat: "Hamtaro666"
. A Rei nie trzeba pacać gazetą - wystarczy delikatnie chuchnąć i sama się przewróci - taka jest wiotka.

bacz na słowa dużo jest jej fanów tutaj  ;)  :lol:  :lol:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:

Offline Dino

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #224 dnia: Lipiec 04, 2007, 12:24:54 pm »
Akurat Rei jest bardzo silną postacią tyle że nie widać tego na pierwszy rzut oka. Niewielu by wytrzymało to co ona musiała przeżywać.