trawa

Autor Wątek: Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.  (Przeczytany 44789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 06, 2006, 08:51:41 pm »
@ Ryba - 02 też widać było zęby, w Endzie jak ją rozpruły series.
@ Dred - Ja nie wiem, czy to dlatego że zawsze był sobą i myślał po swojemu?
A i te oczy Asuki (bo to ona prawda?:badgrin: ) w pasku jakoś mnie prześladują. Jakoś tak dziwnie na mnie patrzą, takim wzrokiem przebijajacym, zupełnie jak u moda.  ;)  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ryba

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 06, 2006, 08:56:38 pm »
Cytat: "Hunter Killer"
@ Ryba - 02 też widać było zęby, w Endzie jak ją rozpruły series.


No ale normalnie nie widać  :D  :D

Offline Dreadorus Maximus

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 06, 2006, 09:19:40 pm »
Unit 00 też ma zębiska. Widać to, gdy pokazują graveyard of Eva's oraz nieudane Evy w Endzie.

Unit 02 ma paszczę, którą nawet otwiera. Hełm jest tak skonstruowany, że jak Eva opuści szczęke, to się rozsuwa i widać prawdziwe oczy.

poza tym Hunter, nie zgadłeś :) Pytam skąd to stwierdzenie pochodzi, nie w kontekście Fuyutsukiego.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ramiel

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 08, 2006, 09:16:43 pm »
Z wielu postaci które występują w NGE najbarzdiej polubiłem Shina, nie pytać dlaczego bo jeszcze sam nie doszedłem do tego.

A z Unitów to 01, za wygląd i ryk ;], szczególnie scena gdy rozrywa anioła ood środka i skacze w dół razem z wnętrznościami i krwią jego na sobie było świetne.[/img]
szystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...

Offline Aviona

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 11, 2006, 06:06:38 pm »
ja najbardziej lubie asuke :)
 hmm jesli ktos by sie mnie zapytal dlaczego to najprawdopodniej zapadla by dluga cisza
tak naprawde to nie wiem :P wydaje mi sie ze to dlatego " nie bede orginalna" ze jest podobna do mnie nawet wizualnie

Offline Achilles

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 12, 2006, 03:25:25 pm »
Eva series białe kolory z czarnymi odstępami. Pezedewszystkim za przedziwny i chory zarazem uśmiech na twarzy ze... szminką.(!?)

Misato że do samego końca była świetną matką i majorem! Ogólnie świetna laska ;).
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline yroshiku_aoyama

!_!
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 12, 2006, 03:35:43 pm »
Ja najbardziej ze wzystkich bohaterów polubiałem tylko jednego a jest nim przedwszystkim Gendo Ikari, pewnie powodem tego iż jest najbardziej opanowaną postacią jak i bewzgledną ze wszystkich nie majacą najmniejszych skrupułów , dążąc do swojego celu i tym samym zachowując postawe hazardzisty :badgrin:
een a long road to follow
been there and gone tomorrow
without saying goodbye to yesterday
are the memories I hold still valid?
or have the tears deluded them?
maybe this time tomorrow
the rain will cease to follow

Offline Faith

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 12, 2006, 04:31:13 pm »
Mi sie podoboba Rei chociaz nie wiem jak sie pisze jej imie :P
Małomówna i spokojna/cicha/opanowana.
Jak ktos juz pisał idealny kontrast dla Asuki

Ale z evangelionow to najbardzie lubię 01 ;]
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Ktoś

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 12, 2006, 07:52:32 pm »
moim zdaniem najlepsza postacią jest fuyutsuki gdyż potrafił przyjąć na siebie kazdą odpowiedzialność od której uciekał Gendo Ikari  a także nie zdradził sekretów NERV-u kiedy został porwany w 21 odcinku przes SEELE...
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Ayumi

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 19, 2006, 03:42:50 pm »
Moje ulubione postacie to Kaworu i Rei.
Kaworu bo mimo iż był Aniołem to jednak z własnej woli dał się zabić, gdyż uznał że ludzie postrzebują przyszłości
Rei ponieważ jest cicha, tajemnicza i zamknięta w sobie podobnie jak ja i może dlatego ją tak lubię.

Offline Szuki

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 19, 2006, 09:15:50 pm »
No i tutaj miałem trudny orzech do zgryzienia...Ale ostatecznie się zdecydowałem. Moją ulubioną postacią jest Misato(następnie Rei i ,,Ogrodnik''). Dla czego? Ano dla tego, że mnie autentycznie potrafiła rozśmieszyć (biedna szafka...), miała bardzo ciekawy wystrój lodówki i pingwina w mieszkaniu, a na dodatek jej spotkania z ,,hodowcą arbuzów'' aka. Kadżim (nie wiem jak to napisać :/ ) były czasami rozzbrajające (no, przynajmniej dla mnie...).

Pozdrawiam.
,Never knows best...'' BEZCENNE!

Offline Krova

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 19, 2006, 09:28:10 pm »
Kurczę, trudne pytanie... domniemaniom co poniektórych nie jest to Asuka - szanuję ją, ale nie jest postacią którą bym po prostu lubił.
Chyba jednak Kaworu. Był taki..taki... zedytuję posta i się wysłowię jak ściąg..ee...obejrzę 24 ep ;]
Na drugim miejscu Fuyutsuki - charyzmatyczny, elegancki i z klasą.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Ryba

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 20, 2006, 06:25:22 am »
Cytat: "Szuki"
Kadżim....
...Pozdrawiam.


Kaji, odmina Kajim.

Offline Szuki

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 20, 2006, 09:09:06 am »
Dobrze wiedzieć  :)
,Never knows best...'' BEZCENNE!

Offline Szmati

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 20, 2006, 10:36:04 am »
chyba Asuka... jak to ujął Dread "o wiele bardziej skomplikowana osoba, niż wydaje się na pierwszy oka rzut. Najlepiej zrobiona postać w całej serii." poza tym ma dziewczyna charrrakter (ale na co dzień to nie wiem czy chciałbym z nią obcować :P)... tuż za Asuką Misato bo nieżł laska jest !!! :P