trawa

Autor Wątek: Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.  (Przeczytany 44811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szmati

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 20, 2006, 10:42:54 am »
Aha no i Rei jezscze bardzo lubie, bo od niej zaczęła się moja przygoda z NGE! Zainteresowałem się anime jak gdzieś (w Kawaii chyba) zobaczyłem Rei w Plug Suicie i bardzo mi sie spodobała... ;)  :D

Offline Nikolas

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 20, 2006, 06:58:41 pm »
o! ja pierwszy raz to się spotkałem z NGE, gdy w jakimś czasopiśmie (grach na konsole) była reklama konsoli i gier.....w tle tej reklamy buł obraz asuki ( taki sam jak ten kolorowy w 4 tomie w początkowych stronach mangi)....pomyślałem wtedy: "ależ beznadziejne te japońskie dziewuchy!"--jakieś pół roku później już miałem mange i anime... ;) [/img]
ogi nie ma nogi : (

Offline Dreadorus Maximus

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 20, 2006, 11:09:33 pm »
Ja zaczynałem od lubienia Rei. Przeszło mi po paru odcinkach. Sporo czasu walczyłem z moją sympatią do Asuki, ale w końcu się z tym pogodziłem.

Jeszcze jedno, za co szanuję Fuyutsukiego - nie był egoistą. O niewielu postaciach z serii można to powiedzieć.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 24, 2006, 09:07:29 pm »
Na początku napisałem że Lubię Shinjiego, Rei i Asukę , ale nie chciałem pisac dlaczego więc żeby rozwiac tą tajemnicę napiszę to w skrucie... ;)

Shinji- lubie go za to że jest taki podobny do mnie..., ale nie lubię za to że nie chciał nic zrobić w Endzie.

Rei- lubię ją bo jest też trochę podobna do mnie, spokojna i wyważona, nie lubię chyba za to że zawsze wyknuje rozkazy- jedyna chyba wada...

Asuka- lubie ją za to że jest moim przeciwięstwem a powiadają że przeciwęństwa się przyciągają, nie lubię za to że jest taka denerwojąca.

Ogolnie mimo wad ktore wymieniłem są to moje ulubione postacie... :D

Offline Losiu888

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 24, 2006, 09:30:15 pm »
mi sie wydaje ze postacie w nge sa tak skonstruowane, ze z kazda z nich mozna sie po trochu identyfikowac.
choc to w sumie jest typowe dla M&A ze postaci sa dosc jaskrawe
ut my hands was made strong,
by the hand of the Almighty

Offline Ayumi

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 24, 2006, 10:07:01 pm »
Cytat: "Losiu888"
mi sie wydaje ze postacie w nge sa tak skonstruowane, ze z kazda z nich mozna sie po trochu identyfikowac.


Według mnie można się z nimi tak identyfikować, ponieważ mają normalne problemy, takie jak my. Nie są to jakieś niestworzone rzeczy, które moglibyśmy sobie jedynie wyobrazić, ale zwyczajne sprawy, z którymi i my się borykamy na codzień. Chęć bycia najlepszy, chęć zdobycia uznania. Chęć zauważenia ciebie... Ja w ten właśnie sposób sie z nimi identyfikuje.
Shinji - nieśmiałość, skrytość, ucieczka od problemów. Rei - opanowanie. Asuka - upór.  Są to cechy które mam z nimi wspólne.

Offline Black_24

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 12, 2006, 12:01:28 pm »
A mnie tam najbardziej podobają się żołnierze UN . Może to i postacie epizodyczne ale oni jedni nie mieli tam kompleksów  :badgrin:  . No i widział ktoś kiedyś takie zaangażowanie w mordowaniu ochrony NERV-u

Offline Ryba

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 12, 2006, 12:22:54 pm »
Ciekawe, trzeba przyznać. Nie znałem do dziś, takiego człowieka.

Offline @

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 12, 2006, 12:32:21 pm »
najfajniejsza postać? Misato :P W pracy obowiązkowa, w domu luźna :P

Offline Frey Ikari

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 12, 2006, 09:08:27 pm »
Cytuj
A mnie tam najbardziej podobają się żołnierze UN . Może to i postacie epizodyczne ale oni jedni nie mieli tam kompleksów  . No i widział ktoś kiedyś takie zaangażowanie w mordowaniu ochrony NERV-u

No faktycznie wspaniały powod by ich lubić... Małe pytanie żołnierzy SS też lubisz??

Offline Black_24

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 12, 2006, 10:30:10 pm »
:cry: To z tym ,,Mordowaniem" napisałem tak ironicznie . Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam .A tak naprawde chodzi mi o to że tylko UN stało w bajce twardo na ziemi i starało się NAPRAWDE ocalic ludzkośc to w końcu nie ich wina że właściwie podlegali Sele które miało nieco inne plany . Jeszcze raz przepraszam

Offline Ryba

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 13, 2006, 08:22:09 am »
Wiem, że to literówka, ale muszę, bo to już drugi raz;
Cytat: "Black_24"
Sele


Seele

Sorki jak to cie urazi, chciałem naprowadzić na dobra drogę. ;)

Offline Dreadorus Maximus

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 13, 2006, 10:20:06 am »
To były wojska JSSDF. Podległe UN, ale działali z ramienia Japonii, a nie ONZ.
Cytuj
i starało się NAPRAWDE ocalic ludzkośc

Jaaasne. Oni mieli przeszkodzić Gendo w realizacji jego HCP, by SEELE mogło zrobić swoje HCP. Ich zadaniem było przechwycenie unitu 01, który miał zastąpić Lilith.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Black_24

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 13, 2006, 05:15:55 pm »
Dobra nie będę  się sprzeczał . A tak troche odbiegając.................... Której postaci najbardziej nie lubicie i dlaczego ?? Ja wyliczając                1.Kaworu                                                                                             2.Gendo                                                                                              3.Touji

Offline @

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 13, 2006, 05:42:31 pm »
najbardziej nie lubie... hmmm....  członków komitetu SEELE, ... i nie mam pomysłu kogo jeszcze...

 

anything