Autor Wątek: Tomb Kings Sprzedam  (Przeczytany 1876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konop

Tomb Kings Sprzedam
« dnia: Maj 31, 2006, 10:49:19 pm »
Mam do sprzedania figurki Tomb Kings, w dobrym stanie, mało używane, większośc jeszcze nawet nie pomalowana.

2x16 skeleton warriors- wszyscy uzbrojeni w łuki, mniej więcej połowa jest pomalowana. (jeden oddział po 75pln)
2x3 chariots- jeden ma ciemnobrązowy undercoat, cztery niepomalowane, jeden pomalowany (tabletop quality) jako rydwan króla. (1 oddział po 75pln)
2x8 skeleton horsemen- wszyscy bez wyjątku robieni na heavy horsemen, czyli spear i shield. Połowa pomalowana. (1 oddział po 75pln)
1 Tomb King- figurka ładnie pomalowana (tabletop quality). To ten model z włócznią (glaive) i wskazujący na cuś paluchem (moim zdaniem najładniejsza z dostępnych) (25 pln)
1 Tomb Queen Khalida- figurka pomalowana, tyle że bez zrobionej podstawki. (30 pln)
2x liche priest- jeden pieszo, pomalowany (tabletop quality). Drugi na koniu, niestety posiada małą wadę, bo odrąbałem mu przypadkiem rękę, ale jako integralną cześc rękę dodaję w zestawie:) (obydwaj po łącznie 30 pln)
3 carriony- niepomalowane, więc jak nowe. (każdy po 20 pln)
2x Tomb Scorpion- z tym, że nie są to te nędzne parodie figurek, które wydało Games workshop, tylko odlane w żywicy rzeźbione przez bardzo utalentowanego artystę. Moim zdaniem wyglądają bosko. Jeden pomalowany, drugi różowiutki jeszcze. (każdy po 25 pln)
1x Tomb Kings Armybook- stan bardzo dobry. (po 45 pln)

Armia daje radę, gram nią trochę i nawet bez teoretycznie wymiatających jednostek jak Ushabti czy Tomb Guard da się wygrac każdą bitwę. Polecam, bo mumie mają ten klimat:)
Cena figurek, które sprzedaję, w najtańszym sklepie internetowym wynosi około 900 złotych. Ja jestem gotów sprzedac je za 650, ale cenę zawsze można negocjowac. Sprzedaż pojedynczych figurek, lub regimentów również jest możliwa, ale wtedy zniżki będą mniejsze. Armię przesyłam w każdy punkt Polski kurierem (dojeżdża w dobę) po przelewie zapłaty na konto. W Warszawie możliwy odbiór osobisty.

Zdjęcia wysyłam na mejla.
Jak coś to mój mejl: ziezior@wp.pl
Mój telefon: 660 387 157
Gg nie mam.

Pozdro wszystkim.
in the tail on a donkey!
What the hell is a bong-key?