Autor Wątek: Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??  (Przeczytany 27553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Faith

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 18, 2006, 03:09:35 pm »
Enda nie wolno sciagac programami p2p takimi jak Emule czy Bearshare bo to nie legalne :P
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Nikolas

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 18, 2006, 06:20:19 pm »
odcinkowe puszczają na hajperze, ale tak o godzinie 00:00  ;)
ogi nie ma nogi : (

Offline Ryba

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 18, 2006, 07:03:06 pm »
Puszczają zawsze o 21 a o 00:00 jest potórka z powszedniego dnia  ;)

Offline Nikolas

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 18, 2006, 07:51:03 pm »
ale o 21 nie ma.....( jest co innego )
ogi nie ma nogi : (

Offline Ryba

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 18, 2006, 07:53:04 pm »
No już dziś nie ma......  :cry:

Offline Tweenk

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 27, 2006, 11:40:36 pm »
Jak dla mnie genialny jest 24 odcinek, a konkretnie fragment, gdzie w tle gra  Oda do Radości. Pierwsze miejsce w kategorii "najlepsze wykorzystanie muzyki klasycznej w filmie". Ogólnie jednak o każdym można napisać coś dobrego.
Siła to ostateczność, do której uciekają się nieudolni"

Offline Dreadorus Maximus

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 28, 2006, 12:30:29 am »
To teraz w drugą stronę. Najgorszy odcinek. Bezsensowny jakiś i nic nie wnoszacy. Taki, który oglądacie z konieczności.

Jak dla mnie faworytem jest odcinek 4. Nie podoba mi się w nim wszystko, poza końcówką, tą sceną, gdzie Shinji i Misato gapią się na siebie przez dobre pół minuty.
Kiedyś nie lubiłem jeszcze 7 odcinka, bo wydawał mi się taki wciśnięty na siłę. Odkąd zrozumiałem na czym polega jego przełomowość dla serii (akceptacja Misato jako "rodziny") zacząłem bardziej go lubić.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Tweenk

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 28, 2006, 01:16:40 am »
No fakt, 4 jest jakiś taki sobie. Jest tam jednak parę ważnych dialogów. 6 jest też trochę dziwny, bo jego konwencja nie pasuje do reszty (zamiast tytanicznej walki mamy dokładnie zaplanowaną i zorganizowaną operację, poza tym ciągle są jakieś podpisy).
Siła to ostateczność, do której uciekają się nieudolni"

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 10, 2006, 11:37:50 am »
"W bezseńsie znaleść sens".
W czymś co można na 100% w setki sposobów zrozumieć, jest jedna osoba ktura znalazłe ten jeden własciy.

Bujcie sie Boga.
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.

Offline Dreadorus Maximus

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 10, 2006, 11:58:55 am »
Bój się bana za ortografię.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 10, 2006, 12:11:15 pm »
Tutaj masz OpenOffice.org po polsku. Darmowy office, z modulem sprawdzania pisowni. Sciagnij i uzyj, jesli nie masz tego z Microshitu  ;)

Offline Garond

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 10, 2006, 09:21:49 pm »
To ja proponuje zajrzeć tu. Słownik PWN.
Koniec offtopa.
"Zmielono Burka
choć wściekły był on ale infi.."

Offline Pelios

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 15, 2007, 10:44:16 pm »
Chyba nie będę zbyt oryginalny jeśli powiem, że ulubionym mym odcinkiem jest 19. Ach ten ryk 01 w berserku ^^.
Nie będę się rozpisywał na jego temat bo zapewne już go w kilku tematach roztrząsaliście :P.
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Dino

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 16, 2007, 09:33:46 pm »
Trudno wybrać jeden odcinek bo kocham całą serię ale jeśli miałbym wyróżnić to kilka:
1. (Pierwszy odc. ukochanej serii), 5. (Dużo Rei) 6. (Dużo Rei i ten uśmiech na końcu... (mój avatar)), 9. ("Baka Shinji" ^_^), 11. (Pierwsza akcja trójki pilotów), 14. (monolog Rei), 16. (Eva-01: "Auuuu!!!"), 18. (Ten krzyk Shinji'ego na końcu...), 19. (No comment), 23. (Rei...), 24. (No comment 2), 25. i 26. (G-E-N-I-A-L-N-E).
Uch, wyszło więcej niż chciałem ale nic na to nie poradzę, że wszystkie są świetne. A które oglądam najmniej chętnie?
4. (Oprócz rozmowy z Toji'm i Kensuke i pojawienia się Misato) i 7. (Oprócz początku (mina Pen Pen'a mówi wszystko ^_^) i końca ("Jak w rodzinie.")).

Offline obik

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 16, 2007, 09:43:36 pm »
hmmm mi się podobają wszstkie berserki evy 01 hmm są takie "efektowne"  :lol:  :badgrin:  mój ulubiony odcinek to chyba air :P znaczy sie end:P ale ogólnie kocham całą serie  8)

 

anything