trawa

Autor Wątek: Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??  (Przeczytany 27539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Real Strider

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 20, 2007, 05:12:26 pm »
Wszystkie odcinki były dla mnie świetne, ale najbardziej podobały mi się dwa: 2- pierwsza walka z aniołem (wstyd się przyznać- myślałem że zakończona porażką Shinjego) i 19- skonsumowanie anioła było hm.. zaskakujące :)

Offline tamago

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 24, 2007, 07:59:41 am »
hmmm... ulubiony odcinek??? bodaj 23 gdzie jest pełno Rei (w central/terminal dogma czy jeszcze gdzieś indziej...) mam navet wygaszacz ekranu z tego epka  :D

Offline Kaileena

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 03, 2007, 07:34:49 am »
Ja najbardziej lubię odcinek 24, bo występuje tam Kaworu, mój ulubieniec  :badgrin:  Myślę, że twórcy filmu poświęcili mu za mało czasu, a to naprawdę ciekawa postać. No i był Aniołkiem, a Aniołki to cudne istoty (te z Evangeliona, były takie piękne). Kaworu ma bogatą osobowosć, chociaż w filmie za bardzo tego nie widać (tylko jeden odcinek, co za okrutność!).  :( W mandze jest o nim więcej, ale tam pokazuje pazurki  :roll:

Offline Zeromus

Który odcinek jest najlepszy?? I dlaczego??
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 09, 2007, 03:35:07 pm »
Tabris to też i mój faworyt.Zgadzam się ze mógł by wystąpić trochę więcej.W mandze ma o wiele dłuższą role ale mangowy Tabris różni się od tego z anime a jego relacje z shinjim wyglądają tam skrajnie inaczej.
P.S. moją najnowszą postać którą gram w rpg wzorowałem trochę na Tabrisie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

 

anything