trawa

Autor Wątek: F.A.Q. - Evangelion  (Przeczytany 110149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

F.A.Q. - Evangelion
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 30, 2006, 03:16:07 pm »
Obejrz Enda. Reszta sobie nie zawracaj glowy. Potem pogadamy  8)  :lol:

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
F.A.Q. - Evangelion
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 30, 2006, 03:19:17 pm »
A "Revival of Evangelion" to jedna z wersji "Death and Rebirth".
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Ryba

F.A.Q. - Evangelion
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 30, 2006, 03:49:55 pm »
Cytat: "Kaworu Nagisa"
Ten temat niebył wogule potrzebny wystarczało przejrzec inne tematy. Na necie niema całego enda sa tylko poszczegulne sceny. A Revival of Evangelion i Death and Rebirth to jest END OF EVANGELION. PO prostu podzielone na dwie polowy.


Powiem tak: Nie wprowadzaj w blad. Death & Rebirth to jest miks scenek z Serii i poczatek Enda = Air (nawet niecaly). Revival of Evangelion to to samo co Death: True2. Death True 2 to tez miks scenek taki sam ja D&R, tylko troszke lepszy (doszedlem do tego ze jest dluzsy o piosenke koncowa (intermission) nic pozatym)

Offline Frey Ikari

F.A.Q. - Evangelion
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 30, 2006, 08:20:59 pm »
Cytuj
Death True 2 to tez miks scenek taki sam ja D&R, tylko troszke lepszy (doszedlem do tego ze jest dluzsy o piosenke koncowa (intermission) nic pozatym)

Zrezygnowali też z jednej scenki.

Offline darro15

F.A.Q. - Evangelion
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 31, 2006, 12:20:18 pm »
dobra dobra kuzol ściagne enda to obejrze a co do seri tv :
 kim właściwie jest Rei Ayanami bo w ostatnich odc. pokazjuą ją sklonowaną o co tu chodzi???
 i wczoraj widziałem 21odc.i pokazywali Kaji'ego a póżnej strzał to Misato go zabiła????
 
 Mam także pytanie do moderatora czy moge podać lin do swojego bloga poniewaz kiepsko u nigo z odwiedzinami wiec...
a jeżeli napisze ze mam czytac forum a nie powtarzać pytania ..(jeżeli to robie) to na swoje usprawiedliwienie mam to że czas mam ograniczony bo kożystam z biblioteki a w domu kompa mam rozwalonego wiec wiadomo .
 Życzę miłego dnia. :)
apraszam na bloga do czytania mojej niezastąpionej opowieści
  www.panmuminek.blog.onet.pl
aby przeczytać należt pobrać z linku TOM1 po lewej stronie.

Offline reizen

F.A.Q. - Evangelion
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 31, 2006, 12:42:25 pm »
oj coś mi się wydaje, że za chwile poleje się krew... ach nie mogę na to patrzeć.  :lol:
size=10]"This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. Remember. we are eternal.
all this pain is an illusion."
[/size]

Offline Ryba

F.A.Q. - Evangelion
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 31, 2006, 02:58:08 pm »
Cytat: "darro15"
1. (calosc)
2.dobra dobra kuzol ściagne enda to obejrze a co do seri tv :
3. kim właściwie jest Rei Ayanami bo w ostatnich odc. pokazjuą ją sklonowaną o co tu chodzi???

4 i wczoraj widziałem 21odc.i pokazywali Kaji'ego a póżnej strzał to Misato go zabiła????
 
5. Mam także pytanie do moderatora czy moge podać lin do swojego bloga poniewaz kiepsko u nigo z odwiedzinami wiec...

6. a jeżeli napisze ze mam czytac forum a nie powtarzać pytania ..(jeżeli to robie) to na swoje usprawiedliwienie mam to że czas mam ograniczony bo kożystam z biblioteki a w domu kompa mam rozwalonego wiec wiadomo .
 Życzę miłego dnia. :)


1. Ortografia
2. Piraci!!
3. i 4. Poszukaj na forum o tym jest masa wiadomosci
5. Nie jestem modem ale mowie ze nie. (chyba ze w podpisie)
6. Wpisanie w szukajke zajmuje gora 10 sekund.
Odpowiedzi.
4. To nie byla Misato.
3. To sa czesci zamienne dla Rei i rdzen systemu imitujacego. Takze ciala do Dummy Pluga.

Offline @

F.A.Q. - Evangelion
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 31, 2006, 03:01:40 pm »
Cytat: "darro15"
dobra dobra kuzol ściagne enda to obejrze a co do seri tv :
 kim właściwie jest Rei Ayanami bo w ostatnich odc. pokazjuą ją sklonowaną o co tu chodzi???
 i wczoraj widziałem 21odc.i pokazywali Kaji'ego a póżnej strzał to Misato go zabiła????
 
 Mam także pytanie do moderatora czy moge podać lin do swojego bloga poniewaz kiepsko u nigo z odwiedzinami wiec...
a jeżeli napisze ze mam czytac forum a nie powtarzać pytania ..(jeżeli to robie) to na swoje usprawiedliwienie mam to że czas mam ograniczony bo kożystam z biblioteki a w domu kompa mam rozwalonego wiec wiadomo .
 Życzę miłego dnia. :)

 No to jedziem 8)

 :arrow: kim właściwie jest Rei Ayanami bo w ostatnich odc. pokazjuą ją sklonowaną o co tu chodzi???

Rei, to postać, która ma duszę Lilith, a ciało Yui [matki Shingiego]
Zgineło jej się 2 razy :lol:
 
:arrow: i wczoraj widziałem 21odc.i pokazywali Kaji'ego a póżnej strzał to Misato go zabiła????

Nie Misato siedziała cały czas w tym pomieszczeniu pozatym nie ma motywu + kocha Kajiego
 
:arrow:  Mam także pytanie do moderatora czy moge podać lin do swojego bloga poniewaz kiepsko u nigo z odwiedzinami wiec...
a jeżeli napisze ze mam czytac forum a nie powtarzać pytania ..(jeżeli to robie) to na swoje usprawiedliwienie mam to że czas mam ograniczony bo kożystam z biblioteki a w domu kompa mam rozwalonego wiec wiadomo .
 Życzę miłego dnia.

Z tym linkiem to nie powiem, a co do małej ilości czasu... może moderator też ma mało czasu a może jeszcze mniej cierpliwości? on nie ucierpi, ale paluchy połamać Tobie może ;)  :lol:

Kufa, Ryba wpierniczyłeś się przedemnie! ;)

Offline Dreadorus Maximus

F.A.Q. - Evangelion
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 31, 2006, 07:30:34 pm »
Linka do bloga sobie możesz walnąć w podpis. Polecam także czytanie forum przez zadaniem pytania. No a za ortografię to się tu banuje.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline darro15

Platinum a Perfect
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 01, 2006, 01:18:21 pm »
Czytałem ostatnio w googlech o NGE i znalazłem tam serie Neon Genesis Perfect ja mam nagrane Platinum różni się czymś ta pierwsza od tej drugiej?? A czy poza :End of Evangelion i Death and Rebirth
czytałem też o Revival of Evangelion ale to podobno tylko połączenie Enda i tego drugiego. Są też wydania reżyserskie Genesis Reborn i Resurrection opłaca sie to oglądać?
apraszam na bloga do czytania mojej niezastąpionej opowieści
  www.panmuminek.blog.onet.pl
aby przeczytać należt pobrać z linku TOM1 po lewej stronie.

Offline Dreadorus Maximus

F.A.Q. - Evangelion
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 01, 2006, 05:47:14 pm »
Zwykle jest to kosmetyka. Szukaj sobie najnowszych wydań, ale jeśli nie jesteś maniakiem, to sobie odpuść. Jak zobaczysz Death:True2, End of Evanglion i odcinki w wersji DC, to widziałeś już wszystko i więcej nie trzeba. Wydanie Genesis ma dodatkowy odcinek "Genesis 0:0", ale jest to tylko taki "smaczek" w stylu "jak powstawał film".
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Bartez

Projekt E
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 07, 2007, 12:51:32 pm »
Mam pytanie :) Oglądałem wszystkie odcinki Evangeliona, czytałem całą Mangę i oglądałem Enda...ale nie pojmuje jednej rzeczy...Na czym miał polegać projekt E? Jeśli możecie to wyjaśnijcie mi :]
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline Duże Zwierze

F.A.Q. - Evangelion
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 07, 2007, 01:57:29 pm »
a to nie miał być czasem projekt konstrukcji Ev i późniejszego przeniesienia w nie dusz tych kolesi z selee?

Offline obik

F.A.Q. - Evangelion
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 07, 2007, 02:13:54 pm »
lol najpierw jedna poprawka ^^ nie robi się trzech postów bo Dread pojawi się z kosmosu i bedzie to poprawiać^^ eee przeczytaj tematy na forum a znajdziesz wszystko co ci leży na sercu... Dread proponuje zamknąć ten temat  ;)
Edit ups dwóch ^^
Ta to jest ten project ^^ ale było to przerabiane też tylko nie pamięntam w którym temacie ^^

Offline Frey Ikari

F.A.Q. - Evangelion
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 08, 2007, 10:51:38 am »
Cytuj
ale było to przerabiane też tylko nie pamięntam w którym temacie ^^

Można by pomyśleć o spisie treści ale nie ja się tego nie podejmę...