Autor Wątek: PS3- gwóźdź do trumny?  (Przeczytany 45599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qraq

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 10, 2007, 11:02:02 pm »
odpowiesz czy nie?

Offline Bere

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 10, 2007, 11:08:26 pm »
Nawet gdybym chciał to nie bardzo wiem jak, przecież gupi nastolatek-analfabeta jestem, pienić się tylko potrafię...

Offline Qraq

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 10, 2007, 11:14:42 pm »
coż, skoro tak uważasz.
Jak ci już fochy miną to może spróboj odpowiedziec na moje proste pytanie.
Jeżeli jednak nie będzie ci się chciało, to może od razu się wyloguj.

Offline DARKMAN

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 11, 2007, 01:56:03 am »
fin - skad ten cytat? Cos z CES?

Chociaz fakt, ze PS3 ma (mialo?) problemy z niektorymi TV (czyt. jesli masz tv ktory obsluguje 1080i a nie 720p ktore to sa bardzo podobne to konsola zamiast zmienic output z 720p na 1080i zmienia rozdzielczosc na 480p), z czym konsola od Billa nigdy nie miala klopotow. X obsluguje takze 1080p tylko przez VGA albo Componenty a wiekszosc tv tego nie obsluguje.

Zeby X przychodzil fabrycznie z odtwarzaczem HD DVD to by mogli tak zrobic, poki co nie bardzo sie na to zapowiada (chociaz sa spekulacje na temat X360 v2)...

Co sadzicie takze o Live Anywhere? Mozliwosc gry PC vs konsole IMHO na pewno nie zaszkodzi systemowi.

P.S. Nigdy nie bylem fanem serii RR... to mnie demo 6 kompletnie odrzucilo...
P.S.2 Co ciekawe temat jest o PS3 a my tu glownie gadamy o Xie
P.S.3 Wszyscy mowia jak to PS3 ma 7 procesorow a X360 tylko 3, ale rzadko sie wspomina, ze te Xboxowe sa dual core... Czy na PS3 tez sa one dual core nie mam pojecia.

Offline spidey

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 11, 2007, 02:53:56 am »
Cytat: "DARKMAN"
Dodalbym, ze w wiekszosci sa to tez porty gier z Xbox'a... ale jakosc efektow swietlnych jest znacznie lepsza na X'ie niz na PS3.

Dziwna sprawa z tymi efektami świetlnymi bo kiedyś czytałem kilka artykułów na temat kart graficznych w PS3 i XO i w każdym pisało że ta z X360 jest trochę wydajniejsza (więcej shaderów) ale RSX lepiej sobie będzie radził z obróbką efektów świetlnych a jak widać sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Offline Bere

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 11, 2007, 09:35:06 am »
Cytat: "DARKMAN"

Zeby X przychodzil fabrycznie z odtwarzaczem HD DVD to by mogli tak zrobic, poki co nie bardzo sie na to zapowiada (chociaz sa spekulacje na temat X360 v2)...


Łół, toż to brzmi zupełnie jak Nintendo! Nową konsolkę w wersji 'lajt' ( :badgrin: ) z super-duper napędem i faceplate'em Pikacza raz, proszę. :roll:


Cytat: "DARKMAN"
Co sadzicie takze o Live Anywhere? Mozliwosc gry PC vs konsole IMHO na pewno nie zaszkodzi systemowi.


W sumie w Fajnalu już można, a i w Halo jest coś takiego zapowiadane. Whatever...

Cytat: "DARKMAN"

P.S. Nigdy nie bylem fanem serii RR... to mnie demo 6 kompletnie odrzucilo...


Stałem się posiadaczem pełnej wersji zupełnie przez przypadek i rzeczywiście nie jest to nic genialnego, niemniej fajnie sobie od czasu do czasu zapuścić dla rozluźnienia. Nie wiem czy widziałeś tryb kariery, jest dobrze zaprojektowany i oferuje coś koło 30 godzin zabawy.

Ehm, skoro mówimy już o Iksiaku to przypomnijcie mi jaka była idea wyeksponowanych slotów na memorki w standach? Chodziło o to że jak dodadzą jakieś nowe demo czy trailer to można przyjść i sobie zgrać? :roll:

Offline Qraq

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 11, 2007, 11:43:31 am »
Cytat: "DARKMAN"
f
P.S.3 Wszyscy mowia jak to PS3 ma 7 procesorow a X360 tylko 3, ale rzadko sie wspomina, ze te Xboxowe sa dual core... Czy na PS3 tez sa one dual core nie mam pojecia.

eee
3 rdzenie 2 rdzeniowe? cos ci się pomyliło. Konsole mają po 1 procku, który ma kilka rdzeni. Xbox - 3, ps3 - 7.

Offline DARKMAN

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 11, 2007, 07:09:56 pm »
Poki co zapowiedzieli, ze HALO 2 nie bedzie kross platformowe (a przynajmniej nie z oryginalnym X'em).

Jak sie domyslam chodzi o wersje demo w sklepach? Jesli tak to sloty na karty pamieci sa po to by sciagnac sobie specjalne dodatki typu nowy samochod czy jakies updaty.

Oraq - gdzies kiedys mi sie to obilo o oczy i nie pamietam gdzie. Nie chodzilo dokladnie o dual core (bo to 1 proc z 2 rdzeniami) tylko, ze kazdy rdzen moze robic 2 rzeczy na raz czy jakos tak. Czy to prawda to nie wiem, wiem, ze to gdzies widzialem

Offline DARKMAN

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 25, 2007, 10:25:05 pm »
Odswiezamy temat :)

LOL. Oj ktos polecial z roboty :D Dla tych co nie chca klikac linka - na stronie Sony (PSP) zamiast shota z Gran Turismo HD byl shot z Project Gotham Racing 3 :) Niestety juz to zmienili :(

No i w koncu OFICJALNIE podali date premiery i ceny konsoli... 23 marca Europa dostanie swoja wersje PS3 (ale tylko model 60GB) - cena 600 euro, w Angli 425 funtow. Ma byc dostepne 28 tytulow w "okresie startowym", ale nie podali jak dlugi to okres.... Heh przebicie cenowe w Anglii jest niezle 425 funtow to ponad $800...

P.S. Halo 2 bedzie cross platformowe (PC + X360)
P.S.2 Sytuacja X360 w Japonii sie poprawia - GoW trafil do 10 najlepiej sprzedajacych sie gier (7 miejsce) w pierwszym tygodniu sprzedazy. Czyzby Japonczycy w koncu zaczeli dostrzegac potencjal X pudla?

Offline Bere

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 26, 2007, 07:50:15 am »
Cytat: "Qraq"
Cytat: "DARKMAN"
f
P.S.3 Wszyscy mowia jak to PS3 ma 7 procesorow a X360 tylko 3, ale rzadko sie wspomina, ze te Xboxowe sa dual core... Czy na PS3 tez sa one dual core nie mam pojecia.

eee
3 rdzenie 2 rdzeniowe? cos ci się pomyliło. Konsole mają po 1 procku, który ma kilka rdzeni. Xbox - 3, ps3 - 7.


Omg, pozwólcie że Wam gupi nastolatek wytłumaczy. :roll:

Aktywnych rdzeni wykonawczych (SPE) jest tylko 6- siódmy jest rdzeniem nieaktywnym (odpowiedzialnym za zabezpieczenia) a ósmy to jednostka zarezerwowana do zarządzania systemem. (PPE)

Tyle.

A z taką ceną (porównując do reszty konsolek) i słabym marketingiem to PS3 sobie w Europie może... :roll:

A to GT HD to plew jakiś jest.

Offline fin

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 26, 2007, 08:58:00 am »
Cytat: "Beregond"

A z taką ceną (porównując do reszty konsolek) i słabym marketingiem to PS3 sobie w Europie może... :roll:

A skąd gupi nastolatek zna się na marketingu ?  :o
Sorry ziom, ale sądze że w Polsce głównie osiągnie sukces.(jedyny kraj w ojropie w którym psp lepiej się sprzedaje od ds)

aha.weź się wyloguj. : )

Offline Bere

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 26, 2007, 09:32:33 am »
Nie zna się ani trochę, ale wydaje mu się iż skoro o nabywców neutralnych zatroszczył się już M$ ze swoim tańszym sprzętem, większą biblioteką gier i porządną kampanią reklamową to PS3 pozostaje pozycją tylko dla fanbojów. Kupowaniem konsolki ileś-set złotych droższej za sam napis na obudowie, bo na razie nie ma nic pozytywnego do pokazania.

I przestań na mnie naskakiwać.

PS: A w USA właśnie kończy się owczy pęd czy mania nowości i PS3 zaczynają zalegać na półkach. :roll:

Cytat: "DARKMAN"
Sytuacja X360 w Japonii sie poprawia - GoW trafil do 10 najlepiej sprzedajacych sie gier (7 miejsce) w pierwszym tygodniu sprzedazy. Czyzby Japonczycy w koncu zaczeli dostrzegac potencjal X pudla?


No, w KKW jakoś to tam idzie... Chyba ostatnio 20 000 przekroczyli... Więcej jRPGów i j-pierdółek to się spopularyzuje.

Offline Qraq

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 26, 2007, 10:16:26 am »
Cytat: "Beregond"

Omg, pozwólcie że Wam gupi nastolatek wytłumaczy. :roll:

Aktywnych rdzeni wykonawczych (SPE) jest tylko 6- siódmy jest rdzeniem nieaktywnym (odpowiedzialnym za zabezpieczenia) a ósmy to jednostka zarezerwowana do zarządzania systemem. (PPE)

nom, pomyliłem cyferki
a propo - tekst kursywą:
PSX EXTREME #114 strona 38

Cytuj
Nie zna się ani trochę, ale wydaje mu się iż skoro o nabywców neutralnych zatroszczył się już M$ ze swoim tańszym sprzętem, większą biblioteką gier i porządną kampanią reklamową to PS3 pozostaje pozycją tylko dla fanbojów. Kupowaniem konsolki ileś-set złotych droższej za sam napis na obudowie, bo na razie nie ma nic pozytywnego do pokazania.

nic pozytywnego? fanboisz tu troche.
Resistance jest podobno porządnym shooterem, RR7 daje kopa w 1080, Motorstorm to podobno systemseller.
Nie wiem, oczekujesz od razu poziomu GoW? A jaki start mial x360, oj cieniuutko bylo?

Offline Wolvie

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 26, 2007, 10:18:59 am »
Jeszcze tak w kwestii prcesorów konsolowych. W Xboxie 360 jest jeden procesor taktowany zegarem 3,2GHz. Procesor ma 3 rdzenie, a każdy z tych rdzeni ma dwa potoki do obliczeń.

PS3 w Polsce na starcie 2399 zł. Boli. Sądzę, że w różnych Media Smarktach będzie o jakąś stówkę taniej. Na razie cena jest zaporowa.

Wczoraj rozmawiałem ze znajomym i powiedział mi, że przerobiono już PS3 na serwer dla baz danych oparty na Linuxie. Jedyny problem to ilość pamięci...

Offline Wolvie

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 26, 2007, 10:23:59 am »
Jeszcze tak w kwestii prcesorów konsolowych. W Xboxie 360 jest jeden procesor taktowany zegarem 3,2GHz. Procesor ma 3 rdzenie, a każdy z tych rdzeni ma dwa potoki do obliczeń.

PS3 w Polsce na starcie 2399 zł. Boli. Sądzę, że w różnych Media Smarktach będzie o jakąś stówkę taniej. Na razie cena jest zaporowa.

Wczoraj rozmawiałem ze znajomym i powiedział mi, że przerobiono już PS3 na serwer dla baz danych oparty na Linuxie. Jedyny problem to ilość pamięci...