trawa

Autor Wątek: PS3- gwóźdź do trumny?  (Przeczytany 45339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spidey

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 26, 2006, 11:50:31 am »
Cytat: "fin"
Jeśli ktoś nie jest zainteresowany graniem tylko oglądaniem filmów to ps3 nie kupi.

A jeśli tym i tym to PS3 może okazać się najlepszym rozwiązaniem pozwalającym oszczędzić trochę kasy.

Cytat: "fin"
Jakośc obrazu dźwieku etc,
przykład techniczny: nie ma wbudowanego dekodera dts a czasami sciezki dzwiekowe sa zakodowane w tym sygnale.

PS2 nie ma ale chyba nie myślisz że PS3 też nie będzie mialo. A wracając do PS2 jest masa głośników, w tej chwili w całkiem niskich cenach, ktore mają wbudowany dekoder DTS, co nie zmienia stanu rzeczy, że filmy najlepiej ogląda się ze słuchawkami na uszach i żadne dekodery do tego nie są potrzebne.

Tak naprawdę fin nie doczekalem się od ciebie żadnych konstruktywnych argumentów że na PS2 nie ma świetnych gier :roll:

Offline fin

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 26, 2006, 03:52:46 pm »
Cytat: "spidey"

Tak naprawdę fin nie doczekalem się od ciebie żadnych konstruktywnych argumentów że na PS2 nie ma świetnych gier :roll:

Nigdzie nie napisałem że na ps2 nie ma świetnych gier  :o
Napisałem że w stosunku do wszystkich gier wydanych na ta konsole jest ich nie tak wiele jak można by sie spodziewać.
Cytat: "fin"
80% gier na ps2 to gnioty na jakie nie warto patrzec

AhA
Cytat: "fin"
Podaj 20 przykładów świetnych gier na ps2

To miał byc zart  :(
Cytat: "spidey"
PS2 nie ma ale chyba nie myślisz że PS3 też nie będzie mialo

zara, hola
odpowiedziałem ci na to
Cytuj
Mógłbyś to jakoś bardziej rozwinąć? Bo nie wiem o co chodzi . Na PS2 oglądam filmy od kilku lat i nigdy nie miałem żadnych problemów.

Wiec nie mow mi ze je powiedzialem ze ps3 nie bedzie tego mialo bo ja powiedzialem ze ps2 tego nie ma ale rowniez powiedzialem ze znajac zycie to ps3 tez bedzie wybrakowane w pewnym sensie w stosunku do odtwarzaczy blu rej tak jak ps2 jest wybrakowane w pewnym sensi w stosunku do odtwarzaczy dvd.

Cytat: "followme"
Tylko ile jest gier na PS2 a ile ma X kloca.

To nie zmienia faktu.
Wogole to zmierzamy do nikont  :(

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 26, 2006, 07:43:35 pm »
Cytat: "fin"
Cytat: "follow me"
Tylko ile jest gier na PS2 a ile ma X kloca.

To nie zmienia faktu.
Wogole to zmierzamy do nikont  :(

A tam do nikąd tylko mówie że 80% to za duża liczba,którą podałeś przyjmijmy że 40% i jest lux.
Dlaczego do nikąd :( ?
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Dereq

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 27, 2006, 07:26:42 am »
wy macie jakies statystyki,

ze operujecie tymi procentami?
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 27, 2006, 09:00:12 am »
Cytat: "Dereq"
wy macie jakies statystyki,

ze operujecie tymi procentami?


Nie statystyki tylko nasze przemyślenia od czasu kiedy PS2 pojawił się na rynku.Dla tych którzy nienawidzą Sony to będą duże liczby.Dla innych wręcz przeciwnie.
Zależy od nastawiania.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline DARKMAN

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 28, 2006, 02:16:24 am »
Czlowiek nie ma internetu przez tydzien i wiecej postow polecialo niz przez pare miesiecy :P

Odnosnie ilosci gier na X'a to kilkaset tytulow to cale nic... W tym mamy cala mase dobrych. Niezaleznie jednak od platformy wiekszosc wydawanych gier to gnioty, a w najlepszym przypadku gry przecietne.

DVD w PS2 owszem jest ale zgadzam sie z przedmowca ze jest raczej marnej jakosci (w X'ie jest lepsze ale by to odblokowac trzeba qpic dodatkowy pilot)...

P.S. Silent Hill 2 bylo wydane na Xbox'a
Time Splitters 2 to gra wydana na wszystkie konsole.
Pro Evolution Soccer wydano na X'a.
Final Fantasy XII jeszcze nie wyszlo z tego co mi wiadomo (zas jesli chodzilo o FF XI to jak wiadomo "nowe" PS2 nie maja mozliwosci podlaczenia dysku twardego czyli w nia nie pogramy - gra zostala przeniesiona na X360).
Onimusha wydano tez na X'a

Offline spidey

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 28, 2006, 04:18:36 pm »
Cytuj
Pro Evolution Soccer wydano na X'a.

Ale dopiero od trojki, wcześniej to był exclusive na PS2.

Cytuj
Onimusha wydano tez na X'a

Nie wszystkie części.

Final wyszedł już w Japonii, u nas niedługo  :p

Z Silent Hill 2 i Time Splitters 2 się zgodzę.

Offline DARKMAN

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 28, 2006, 07:09:55 pm »
PES i Onimusha -> nie bylo sprecyzowane jakie czesci :P

Offline DARKMAN

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 12, 2006, 11:47:28 pm »
Hehehehe cosik sie psuja plany dla Sony - GAMESPY

Hmmm porownujac sytuacje z ubieglym rokiem musze powiedziec ze ZNACZNIE wiecej osob bylo zainteresowanych premiera nowej konsoli MS. Wiem, ze jeszcze prawie dwa miesiace do premiery, ale wydawalo mi sie ze X360 wywolywal troche wiecej zamieszania....

Offline DARKMAN

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 16, 2006, 06:41:24 pm »
Ano wiec zaczyna sie biala goraczka... Od wczoraj (2 dni przed premiera) stoja namioty przed moim sklepem.... Chociaz z drugiej strony za 2 dni mozna zarobic nawet do $1000 (qpujemy za $600 i wystawiamy na Ebay) to pewnie spora czesc osob na to sie nastawia.....

Jesli zas chodzi o PS3 -> obecnie okolo 200 gier z PS2 ma problemy z emulacja.....

Sama ilosc konsol nie napawa optymizmem... Jak sie okazuje EB Games oraz Gamestop otrzymaja tylko 60% tego co zakladali.... Hmmm ja majac do wyboru swietny Gears of War oraz dobry Resistance wybralbym ten pierwszy (no i X360 jest o $200 tanszy....)

Offline Dr. Zoidberg

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 16, 2006, 07:17:23 pm »
Tańszy i świetnie ugruntowany na rynku, posiadający prawie dwie setki gier, z czego część tak naprawdę nie powinna ustępować tym na PS3. A dlaczego? Programiści mieli ponad rok czasu więcej na nauczenie się właściwości tej konsoli i są obecnie w stanie w lepszym stopniu wykorzystywać jej potencjał!
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline spidey

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 16, 2006, 08:11:13 pm »
Cytat: "DARKMAN"
Jesli zas chodzi o PS3 -> obecnie okolo 200 gier z PS2 ma problemy z emulacja.....

Tak jakby X360 nie miał z tym problemów na początku... ;)

Offline Wolvie

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 16, 2006, 11:09:03 pm »
To prawda, ale chłopaki z MS nigdy nie obiecywali, że wszystko będzie zgodne. I tak się dziwię, że przy kompletnie różnych architekturach tyle tytułow chodzi.

A co do PS3. Start z zadyszką, ale na pewno będzie lepiej. Jako posiadacz X360 powiem, że jestem bardzo ciekaw możliwości PS3 i na pewno ją w przyszłości nabędę. Wiadomo, że każda konsola ma pulę tytuów przeznaczonych tylko dla niej i fajnie mieć dwie takie zabawki w domu :D

Offline DARKMAN

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 17, 2006, 02:24:19 am »
spidey -> MS zapewnil emulacje WIEKSZOSCI znanych gier, w przypadku Sony masz problemy np. z takimi tytulami jak GT4 czy Devil May Cry...


Prawdopodobnie kiedys se sprawie takze PS3, jednak poki co mozliwosc zakupu konsoli = 0... chyba, ze ktos chce wydac gruba kase na ebay'u. Poczekam troche moze stanieje :P

Offline Dr. Zoidberg

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 11, 2006, 12:57:23 am »
Zapraszam do przeczytania krótkiej relacji z mojego obcowania z konsolą PS3. Postaram się w najbliższym czasie mocniej przemaglować gry, które najbardziej by Was interesowały!
topy wody pod kilem, ahoj!!!