trawa

Autor Wątek: PS3- gwóźdź do trumny?  (Przeczytany 45016 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 11, 2006, 07:58:26 am »
No właśnie, potwierdzasz tylko moje pochopne osądy- PS3 poza grafiką (która, dodajmy, nie jest jeszcze dopracowana) nic nie ma, a na takie gry jak ICO czy Shadow of the Colossus trzeba będzie trochę poczekać. I ten nieszczęsny Dual Shock, naprawdę nie wiem czemu wiele osób uważa go za dobry pad- jest cholernie niewygodny, a o tym jak wypada przy takim padzie do X-a czy GC (IMHO najlepszy pad ever- wreszcie ktoś pomyślał trzeźwo zamiast głupio kopiować) nawet nie wspomnę. Wygląda jakby go projektował 7-latek! W sumie jedyny powód jaki na chwilę obecną usprawiedliwiałby zakup tego potworka (czy tylko ja uważam że PS3 wygląda dziwnie?) to przywiązanie do marki czy kilku flagowych tytułów.

Offline greah

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 11, 2006, 10:43:23 pm »
Dr.Zoidberg jedno 'ale'. GoW to druga generacja gier na XO

Offline Dr. Zoidberg

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 12, 2006, 09:39:32 am »
Greathor <-- Zależy jak patrzeć i najprawdopodobniej oboje mamy rację =) Wiecie, że Xbox 360 i reszta watahy to siódma generacja konsol ;D

Darkman <-- Przypuszczalnie jako jedyny miałeś okazję obcować z PS3, jakie są Twoje odczucia??
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline DARKMAN

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 13, 2006, 02:54:43 am »
W koncu dorwalem sie do internetu :P Dziady sie zczaily ze mialem neta na lewo i mi odlaczyli w domu (teraz jestem w szkole), trzeba bedzie nowy kod skombinowac....

Graficznie owszem wyglada to spoko, jednak podobnej jakosci grafike dostajemy na X'a (ktory to jest $200 tanszy) - Gears of War wyglada naprawde niesamowicie. 1080p jest spoko tylko... jak duzo osob ma taki telewizor? Nie tak wiele... Jesli zas mamy starszy telewizor obslugujacy tylko 1080i (bez 720p) to czesto PS3 ma problem z detekcja trybu wyswietlania i zamiast wyswietlac to w 1080i zmniejsza to do 480p... X360 nigdy nie mial takiego problemu (pomijajac takze fakt ze dorzucaja tez kable Component w pudelku...).

Jesli chodzi o pada - to ciagle to samo, IMHO to kserowanie pomyslow innych. Teraz mamy guide button (identyczny do tego na padzie do X'a), czujnik zyroskopowy (Ninny ma to troche lepiej opracowane).

Odnosnie gier - IMHO jedyna gra godna uwagi na PS3 to wlasnie te Resistance ktore Ci niezbyt sie podobalo... Motorstorm jakos mnie zupelnie nie zachwycilo, ot ladnie to wyglada ale juz sama gra jest bardzo prosta (ja chce nowego Colina albo Rallisport Challenge te gry beda niesamowite :)).... Nigdy nie bylem fanem Ridge Racer'ow to lepiej zebym sie nie wypowiadal... Genji nie mialem okazji sprawdzic, ale wyglada na to ze to tylko ladna grafika....
Formula 1 w USA nie jest popularna wiec dostanie jakielkolwiek gry w tym temacie graniczy z cudem...
Spoko mi sie gralo w NBA 2K7, ale nie qpilbym dla niej konsoli (praktycznie to to samo co na X'a).

Greahtor -> zaleznie od tego jak liczyc, sporo osob uznaje GoW za 3cia generacje (druga byla za czasow Obliviona i Ghost Recon: Advanced Warfare).

Dr. Z -> jak doliczyles sie do 7 to nie wiem... Mamy NES/MasterSystem, SNES/Megadrive/Genesis, PSX/Saturn/N64, PS2/Xbox/GCN, X360/PS3/Wii. Liczyles Jaguara i DC pomiedzy wymienionymi? Czy tez moze zaczales liczyc od Pong'o podobnych maszyn?

P.S. PS3 sie wiesza... Przynajmniej wersja demo ktora mamy w sklepie...
P.S.2 Kolega ma do sprzedania nowke PS3 (nigdy nie otwierana) ktos chce qpic?

Offline Dr. Zoidberg

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 13, 2006, 09:22:17 am »
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline fin

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 13, 2006, 03:24:24 pm »
Cytat: "DARKMAN"

P.S. PS3 sie wiesza... Przynajmniej wersja demo ktora mamy w sklepie...

X360 na standzie w empiku i media markcie tez się wieszał.

Offline Bere

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 13, 2006, 03:51:19 pm »
Niom, tyle że standy czasem nie są wyłączane i potrafią chodzić 24h na dobę... (wnioskuję po tym że potrafią one być rozgrzane do czerwoności już po otwarciu sklepu) Nic dziwnego w takim wypadku. Whatever, mój X się nie wiesza... Przynajmniej na razie... :roll:

Offline Wolvie

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 13, 2006, 08:02:57 pm »
XBOXowi zdarzają się zwisy, zwłaszcza przy Gears of War. Nie znam sprzętu, który byłby od tego wolny. PS2 też mi się wieszała, że o kompie nie wspomnę :D

Offline DARKMAN

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 13, 2006, 11:13:29 pm »
Pisze o tym wieszaniu sie bo "geniusze" od Sony nie umiescili czegos takiego jak RESET button na standzie... Po odlaczeniu kabla do pradu trzeba otwierac standa zeby wlaczyc manualnie PS3.

X360 ktory mamy w sklepie od ponad roku sie nie wiesza... Chociaz na poczatku takze mielismy problem z 3 diodami smierci :P X360 zawiesil mi sie pare razy - ze dwa przy GoW oraz wiesza mi sie w jednym momencie na Oblivionie (jak probuje skonczyc questa - dlatego mam jeden nie skonczony).

Beregond - dlatego wszystkie nowe konsole maja wbudowane wiatraki (wydaje mi sie ze Wii chyba tego nie ma, PS2 w wersji slim takze nie)

Offline Bere

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 14, 2006, 03:19:24 pm »
...co nie znaczy że nie zdarza im się przegrzać. Nawet w instrukcji napisane jest że konsolka może z przegrzania odmówić posłuszeństwa i należy ją w takim wypadku natychmiast schłodzić.

Offline DARKMAN

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 15, 2006, 02:24:53 am »
Dlatego tez w sprzedazy sa dodatkowe wiatraki :P U mnie do tej pory (zeby tylko nie zapeszyc) zadna konsola sie nie przegrzala...

Offline Wolvie

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 25, 2006, 01:33:45 pm »
Poczytałem sobie ostatnio trochę opinii o PS3 i wszędzie pojawia się jedna bardzo ważna uwaga. Konsola jest bardzo cicha, co przy momentami głośnym XBOXie może być sporą zaletą.

Offline Bere

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 25, 2006, 01:49:12 pm »
Też czytałem kilka testów i bardzo tę cechę gloryfikowali. Trochę zazdroszczę szczerze mówiąc, ;) choć nie zmienia do faktu że PS3 ma sporo do nadrobienia by dogonić konkurenta.

Aha, jeden z dziennikarzy miał takie przemyślenia iż nie wiadomo czy to dobrze że to dziwne czarne pudło jest tak ciche jeśli później będzie to użytkowników kosztować częstsze wizyty w przybytkach oferujących naprawy konsolek.

Offline Wolvie

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 25, 2006, 01:54:16 pm »
Tu masz rację, bo może się okazać, że ta cisza jest kosztem zwiększonego grzania. Poczekamy to zobaczymy. Ja i tak pewnie kupię PS3 - tylko nie od razu, bo cena na pewno będzie zabijać :)

Offline Bere

PS3- gwóźdź do trumny?
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 25, 2006, 02:21:43 pm »
Co ciekawe, widziałem w Świecie Gier pre-order w amerykańskiej cenie: 1749 zł.