Autor Wątek: Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy  (Przeczytany 158647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Garond

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 30, 2006, 02:19:49 pm »
To ja już niewiem. Zainstalowałem AllPlayer i... dusza.
Jest dźwięk a niema obrazu  :(
"Zmielono Burka
choć wściekły był on ale infi.."

Offline Narethin

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 30, 2006, 02:43:02 pm »
Mi to bardziej wygląda na problem z kodekami. Spróbuj odpalić to jeszcze SubEdit Playerem albo odszukać kodek pack (którego sam używam) K – Lite Codec Pack 2.54 lub nowsza wersja. To coś ma chyba wszystkie możliwe kodeki.
img]http://img116.imageshack.us/img116/8554/untitled2nuo1.png[/img]

Offline steelie

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 30, 2006, 04:12:08 pm »
W AllPlayerze wejdź w opcje, wybierz live update, sprawdź, a na końcu pobierz. Sam ściągnie ci kodeki.

Offline steelie

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 30, 2006, 10:14:18 pm »
Oglądałem sobie Azumangę i tak mnie naszło...

Asuka w stroju Chiyo

Offline Faith

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 04, 2006, 06:55:17 pm »
Mam pytanie co to jest Eva-r ? www.eva-r.com
Czy ta mange mozna gdzies kupic czy ona jest gdzies w internecie?
Bo szukalem i nie moglem znalesc
Tam jest niby download ale to nie to samo co widac na zdjeciach :P
I o czym to jest bo ja tego nie rozumiem za bardzo :P
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Dreadorus Maximus

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 04, 2006, 07:22:55 pm »
Nigdzie tego nie kupisz. W downloadzie masz właśnie tego fanfika.

Robię Evangeliona. Dzisiaj zrobiłem prawe udo. Do końca wakacji powinienem się wyrobić.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Faith

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 04, 2006, 07:26:26 pm »
Czytales to Eva-r?
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Dreadorus Maximus

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 04, 2006, 07:40:49 pm »
Rzuciłem okiem. Jak znajdę chwilę czasu, to zerknę.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 04, 2006, 09:39:53 pm »
Ja też zobacze co to jest jak znajde na to czas, ale pierwsze co to zaległy post ktory obiecałem napisać...

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 06, 2006, 09:15:56 pm »
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Garond

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 06, 2006, 11:23:51 pm »
Gdyby ktoś dał wam moc podróżowania między naszym światem, a światem NGE+EoE(tylko anime). Co byście zrobili? Jak chcielibyście wpłynąć na historie NGE i EoE?


P.S.
Takie podróże są możliwe  8) ale tylko w marzeniach(tudzież snach erotycznych) :?
"Zmielono Burka
choć wściekły był on ale infi.."

Offline Dreadorus Maximus

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 07, 2006, 09:44:57 am »
Ja bym został w naszym świecie. Jakoś mnie nie ciągnie, by zmieniac cokolwiek ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline reizen

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 07, 2006, 08:34:53 pm »
He he bawiłem się trochę YouTube i popatrzcie co znalazłem:
 

Site Heil (czy jakoś tak)  :D
size=10]"This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. Remember. we are eternal.
all this pain is an illusion."
[/size]

Offline Frey Ikari

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 07, 2006, 09:28:26 pm »
Cytuj
Gdyby ktoś dał wam moc podróżowania między naszym światem, a światem NGE+EoE(tylko anime). Co byście zrobili? Jak chcielibyście wpłynąć na historie NGE i EoE?

Oczywiście żebym się przeniosł do świata Evy by zmienić los bohaterow. Tylko że nie wiem od ktorego momentu miałbym zacząć aby wszystko dobrze wyszło... No i chciałbym sobie wybrać rolę w zalezności od momentu... ;)

Offline Black_24

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 12, 2006, 12:56:31 pm »
Cytat: "Garond"
Gdyby ktoś dał wam moc podróżowania między naszym światem, a światem NGE+EoE(tylko anime). Co byście zrobili? Jak chcielibyście wpłynąć na historie NGE i EoE?


No i to mnie pasuje  :badgrin:  . Po pierwsze porwał bym Shinjiego . Po prostu poczekałbym aż Misato wyjdzie z domu zadzwoniłbym do drzwi i psiknoł mu Eterem w twarz(Dla niewiedzących eter to ten słynny środek którym na filmach porywacze moczą chusteczki żeby uśpic delikwenta ) następnie do bagażnika i WRUUUMMM do domku zakładając że bym go posiadał . Następnie przechwycił bym Rei (z tym nie widze problemu :badgrin:  ).A później Asuka trudne ale do zrobienia chyba po prostu bym powiedział że Kaji mnie przysłał i ją do niego zawioze i dalej eter w twarz i mam trójkie pilotów w jednej chałupce :D . Bo zapomne całą akcje przeprowdził bym niedługo przed atakiem Sele na kwatere NERV-u . I czekamy (w między czasie skombinował bym sobie mundur UN i czesto zmieniał kryjówki ) . W dniu ataku poczekał bym aż walki przeniosą się do wnętrza kwatery szedł bym na końcu trzymał głowę niziutko i starał się dotrzec do Jednostek Eva potem tylko mały sabotażyk przy użyciu granatów szyszka (albo bomby N-2 ale to by było ciężko skombinowac :( ) . Później szybki odwrót do domciu i czekamy aż sytuacja ucichnie . NIE MA PILOTÓW , NIE MA EV ( oczywiście nie liczac tych seryjnych ) no i NIE MA KOLEJNEGO UDERZENIA . A ja nie stane się tym głupim płynem (Nie będę się z nikim jednoczył moją duszą !!!!!!!!) . No po tem ja już wszystko przycichnie wypuszczam Shinijego i Asukie no i najgorzej co tu zrobic z Rei najbezpieczniej było by się chyba jej pozbyc ale z drugiej strony nie jestem morderca po prostu nie chce Jedności !!!!!!No to chyba wyjechał bym z Tokio 3 i żył z dziewczyną zamkniętą w piwnicy . Nie przyjemna perspektywa ale co tu zrobic ??????? Chociaż podejrzewam że i tak nie porzyła by już długo w końcu ja jej nie stworze zamiennych ciał no cóż czyli i tak ginie przezemnie . No trudno życie jednego klona a Nie zmiennośc egzystencji ludzkości ............Chyba się opłaca                                                                                                   P.S                                                                                                       Przepraszam za błędy Dysleksja   :cry:                                                                                    P.S2                                                                                                      A może Uważacie że coś nie poszło by po mojej myśli albo zrobiłem jakiś błąd napiszcie chętnie posłucham

 

anything