trawa

Autor Wątek: Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy  (Przeczytany 157371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pelios

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #510 dnia: Sierpień 31, 2007, 10:51:13 pm »
Przecież ta fabuła przypomina Matrixa, tyle, że bez Matrixa (w sensie bez sztucznego świata).
Oby ta produkcja nigdy nie powstała. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że oni to razem z Gainaxem robią.
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Dino

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #511 dnia: Wrzesień 01, 2007, 12:00:19 am »
Nie z GAINAXem. GAINAX sprzedał tylko prawa.

Offline Pelios

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #512 dnia: Wrzesień 01, 2007, 12:04:50 am »
"W produkcję filmu zaangażowane są obecnie studia ADV Films i Gainax."

No brzmi to tak jakby robili to wspólnie.
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Dino

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #513 dnia: Wrzesień 01, 2007, 12:08:01 am »
Myślę że to błąd jakich wiele w amatorskich źrófdłach, które nie zagłębiają się w szczególy tylko piszą głupoty. Zresztą GAINAX jest zajęty Rebuildem i to na nim powinien się skupić a nie na tym filmidle. Kiedyś było już mówione że oni sprzedali tylko prawa do filmu.

Offline Amarant

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #514 dnia: Wrzesień 01, 2007, 02:22:38 pm »
Cytat: "Dino"
Myślę że to błąd jakich wiele w amatorskich źrófdłach, które nie zagłębiają się w szczególy tylko piszą głupoty. Zresztą GAINAX jest zajęty Rebuildem i to na nim powinien się skupić a nie na tym filmidle. Kiedyś było już mówione że oni sprzedali tylko prawa do filmu.

Była to chyba pierwsza wzmianka na polskiej stronie, więc wiadomo, że pełna błędów, mam nadzieję, że filmu nie będzie trzeba się bać, tudzież wstydzić... I tak się cieszę, że coś takiego ma szansę powstać.
 Dlatego właśnie byłoby dobrze, gdyby wszyscy umarli... "
http://going-nowhere.blog.onet.pl/

Offline Dino

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #515 dnia: Wrzesień 01, 2007, 03:41:33 pm »
A z czego tu się cieszyć. Amerykanie zrobią efekciarskie filmidło głębokie niczym kartka papieru. Może powiesz że chociaż efekty będą dobre. Jaaasne. Ale to nie o to chodzi w NGE. Zresztą patrząc na arty samych Ev wyglądają one po prostu brzydko więc nawet to mnie nie ciągnie. Cieszyłbym się niczym dziecko gdyby dali sobie siana z tym filmidłem.

Offline Pelios

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #516 dnia: Wrzesień 01, 2007, 07:40:50 pm »
Akurat te animacje Ev to zrobione przez jakiegoś gościa są, a nie przez twórców XD
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Dino

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #517 dnia: Wrzesień 02, 2007, 12:00:37 am »
Mi nie chodzi o animacje tylko o concept arty. Te rysunki, które są wykorzystywane przez grafików do robienia animacji itp.

Offline Hamtaro666

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #518 dnia: Wrzesień 02, 2007, 12:07:22 pm »
Na litość boską - nie chcecie to nie oglądajcie - ale nie odbierajcie możliwości obejrzenia tego filmu tym, którzy chcą. Napisałbym coś o psie ogrodnika - ale znowu nikt nie zatrybi metafory .

Offline Dino

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #519 dnia: Wrzesień 02, 2007, 12:32:42 pm »
Wiesz, czepiasz się a teraz sam nazywasz nas wszystkich głupkami twierdząc że nie zrozumiemy metafory. Nie chcę offtopować ale my nie obrażaliśmy tych, którzy chcą tego filmu.

Offline Hamtaro666

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #520 dnia: Wrzesień 02, 2007, 01:24:02 pm »
Cytat: "Dino"
Wiesz, czepiasz się a teraz sam nazywasz nas wszystkich głupkami twierdząc że nie zrozumiemy metafory.


Przyjacielu, w którym miejscu nazwałem Was głupkami? A z metaforą to już raz ją dałem - była prośba o wytłumaczenie, po którym i tak ktoś napisał, że nie rozumie - czy mam znaleśc linka?

Offline Dino

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #521 dnia: Wrzesień 02, 2007, 01:49:18 pm »
Sorry ale kiedy ktoś twierdzi że nie zrozumiem prostej metafory to dla mnie brzmi to tak jakbym był za głupi żeby ją zrozumieć. W tym miejscu kończę ze swojej strony ten temat bo nie chcę się jeszcze bardziej narażać za offtopowanie.

Offline Pelios

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #522 dnia: Wrzesień 02, 2007, 02:14:18 pm »
Znajdź, chętnie zobaczę o co chodzi ^^.
Natomiast co do filmu, chętnie zobaczyłbym efekciarskie Evangeliony i równie efekciarskie anioły. Cena jest jednak za duża. Przez ten film Evangelion będzie na wieki utożsamiany z czymś na równi Transformersom.
Zabije to tytuł.

Poza tym ten temat jest właśnie od offtopowania...
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Hamtaro666

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #523 dnia: Wrzesień 02, 2007, 02:57:04 pm »
Cytat: "Pelios"
Znajdź, chętnie zobaczę o co chodzi ^^.


Skoro tak ładnie prosisz :

http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=20782&postdays=0&postorder=asc&start=150

Offline Pelios

Na luzie - ciekawostki i nowinki z świata Evy
« Odpowiedź #524 dnia: Wrzesień 03, 2007, 01:52:09 pm »
Lol
Problem w tym, że to nie Frey nie zrozumiał przysłowia, a Ty użyłeś go z złym kontekście.
Bowiem to, że nie chcemy by film powstał nie ma nic wspólnego z psem ogrodnika. My nie chcemy tego dla dobra Evangeliona, by nie było tekstów w stylu "A Evangelion, takie Transformersy." i dzieci latających po podwórku wołających "Jestem Białą Evą pokonam wszystkie anioły i wyzwolę planetę!"
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)