trawa

Autor Wątek: Manga NGE  (Przeczytany 96695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 10, 2007, 01:54:22 pm »
Czyli nie będzie tomiku z wizją świata po Third Impact? A szkoda bo byłoby nawet ciekawie...

Offline obik

Manga NGE
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 10, 2007, 02:09:25 pm »
może bedzie niebojta :] jeszcze wszystko przed nami  ;)  a może my je napiszemy i wydamy xD

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 10, 2007, 02:15:05 pm »
Ja jestem gotowy do pisania scenariusza tylko ktoś to narysować musi ^_^ A wydawać własne mangi można w sklepiku JPFu ^_^

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 10, 2007, 05:26:47 pm »
Świat po Endzie jest właśnie w 12 tomiku.
Po prostu pomyliliśmy się o 1 w numeracji.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 10, 2007, 05:52:05 pm »
Czyli że End w 11? Jakoś strasznie szybko  :?  To chyba w super przyspieszonym tempie się ten 11 tom będzie rozgrwał... Bo to przecież jeszcze akcja z Kaworu, później Drugie Uderzenie... ciekawe jak wierny Endowi będzie Pan Sadamoto a jak wiele zmieni bo na przykład taka walka Asuki to ja mam nadzieję że będzie... Kiedy ten 11 tom będzie u nas!!! T_T Już drugi raz komplet przeczytałem i chcę wjęcej!!!

^_^ A teraz zauważyłem cytat z Ś.P. Magika... Respekt ^_^

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 10, 2007, 06:50:40 pm »
To ma być big fat comic book. Wszystko idzie szybciutko, bo i wiele do powiedzenia tam nie ma. Kaworu ginie w połowie, potem jest reszta aż do Enda, bo End sam z siebie jest już w 12 tomiku (do połowy jego objętości) razem z tym, co byłoby potem - po końcu świata.
Nie martw się... Ja mam tylko 23 komiksy zeszytowe, więc to ja powinienem narzekać na brak nowości :)
Zeszyt 11 ma być u nas na przełomie grudnia i stycznia (coś tak wydawca napisał u siebie na stronce). Cholera wie tylko którego, jednak nie wcześniej niż w 2008 roku, bo JPF nie ma wciąż licencji na tłumaczenie i wydawanie tego tomiku.
Po drodze dostaniemy jeszcze film, więc nie ma co się martwić :)

Co do cytatu, to czytając twój, zapragnąłem mieć cos takiego samego :)
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Frey Ikari

Manga NGE
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 10, 2007, 07:06:22 pm »
Cytuj
To ma być big fat comic book. Wszystko idzie szybciutko, bo i wiele do powiedzenia tam nie ma.

Job ta wot!Jak to nie ma!! Toć na 4 tomiki by tego było!!

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 10, 2007, 07:45:45 pm »
Dokładnie! W takiej małej objętości to ten End będzie poskracany i poprzyspieszany jak cholera! Ale kto wie... może dostaniemy do łapek (chociaż w tym tempie to już mocno ugryzionych przez ząb czasu) coś co wogóle filmowego Enda nie będzie przypominało i dlatego ma być takie krótkie...

Błotnik, to ja sobie samoocenę poprawiłem tą gadką o avatarze a Ty mnie jednak sarkazmem? Skulę się na łóżku i będę się kiwał...

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 10, 2007, 07:55:05 pm »
Ojojoj...

Z tym sarkazmem, to nie tak. Pisałem serio - i o avatarku i o podpisie. Możesz jeszcze bardziej podnieść swoją samoocenę.

Frey - raptem dwa odcinki zostały do opisania w mandze (po śmierci Kaworu) więc się spokojnie zmieszczą. Z resztą to masz cały jeden tomik na zmieszczenie tego, co pozostało.
Jesli wierzyć źródłom, to 11 tomik kończy się "wielką rozpierduchą" , a potem masz zakończenie serii w tomiku 12. Końcówka (1/3 w zasadzie) ostatniego tomiku to wydarzenia bezpośrednio po końcu świata.

Raczej nie powinienem wam o tym mówić, ale powiem - najpewniej w końcówce nie będzie Asuki tylko Rei, bo Shinji na serio Asukę udusi.
Na razie to niepotwierdzona informacja, ale jeśli coś z tego wyjdzie, to...
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 10, 2007, 08:04:37 pm »
Cytat: "Błotnik"
Z tym sarkazmem, to nie tak. Pisałem serio - i o avatarku i o podpisie. Możesz jeszcze bardziej podnieść swoją samoocenę.


A to w takim razie sorry ^_^ Czuję się dowartościowany ^_^

Cytat: "Błotnik"
Raczej nie powinienem wam o tym mówić, ale powiem - najpewniej w końcówce nie będzie Asuki tylko Rei, bo Shinji na serio Asukę udusi.
Na razie to niepotwierdzona informacja, ale jeśli coś z tego wyjdzie, to...


To teraz już rozumiem Obika. Masz racje - nie powinieneś był tego pisać... Proszę o nie spojerowanie tego co jeszcze u nas nie wyszło ^_^

Offline obik

Manga NGE
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 10, 2007, 08:49:06 pm »
TO jakiś sukces Dino O_O powiem " a nie mówiłem?? " Asuki napewno nie udusi nie dała by się ^^

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 10, 2007, 09:20:20 pm »
A w Endzie to tylko tak udawała, no nie?

Mniejsza z tym - poczekamy, zobaczymy. to na razie była niepotwierdzona informacja, więc zapewne się nieco może zmienić.
Byłoby to jednak ciekawe.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline obik

Manga NGE
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 11, 2007, 06:40:47 am »
ale Endzie to było w jego Bani nie naprawde przecież  ;) wiec co sie martwić na zapas  ;)

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 11, 2007, 08:56:33 am »
Drugi raz to raczej sobie tego nie wymyślił. Chodzi mi o scenę końcową, gdy dusi Asukę na plaży. Jakoś nie zauważyłem, żeby się wówczas broniła.
Cholera wie o co chodzi w tej scenie, ale mi osobiście podoba się równie średnio jak fakt śmierci Suzuhary z mandze oraz śmierć Kajiego ogólnie.
I musze powiedzieć jeszcze jedno - jeśli zakończenie, w którym pozostają Shinji i Rei okaże się prawdą, to będzie śmiesznie. Dla mnie zwłaszcza, bo zaczynając oglądać serial, byłem święcie przekonany, iż tak własnie się on skończy :)
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Manga NGE
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 11, 2007, 10:07:03 am »
Cytat: "Błotnik"

Cholera wie o co chodzi w tej scenie

Nie moge sie powstrzymać:
Dread, Ty cholero!

(Osta chyba nie będzie co? To żart tylko... :P)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

 

anything