trawa

Autor Wątek: Manga NGE  (Przeczytany 96690 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 09, 2007, 03:56:15 pm »
Taka mała prośba - czy ktoś mógłby mi powiedzieć na którym tomie JPF przestało wydawać NGE w formie zeszytowej?
Chodzi mi dokładnie o to, że zamierzam kupić sobie tomiki, ale mam już komplet 23 zeszytów. Zeszyty kończą się wraz ze zniszczeniem Evy pilotowanej przez Suzuharę.
No i moje pytanie brzmi: który to był tomik?
Nie chciałbym kupić drugi raz tego samego.
Dzięki za odpowiedź.

I jeszcze jedno - czy manga zeszytowa różni się w jakiś sposób od wersji w tomikach? NIe chodzi mi o wygląd tylko o treść.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 09, 2007, 04:36:51 pm »
Toji zginął w szóstym tomie więc bierz od siódmego ^_^

A co do różnic to wątpię żeby były między tomikami a zeszytami jeśli chodzi o treść ale od razu zaznaczam że sam z formą zeszytową nie miałem nigdy styczności także dobrym źródłem informacji nie jestem ^_^

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 09, 2007, 05:46:28 pm »
Hmmm... czyli Toji umiera, tak? Tego w zeszycie nie miałem... Chyba... Było tyle tylko, że praca serca zatrzymana itp. Skończyło się w momencie, gdy Hikari szykuje obiad dla Suzuhary... A przynajmniej decyduje co zrobić.

Dzięki za pomoc!
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline obik

Manga NGE
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 09, 2007, 05:53:44 pm »
mogli by dalej wydawać te zeszyty łatwiej było by mi kupować ;]

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 09, 2007, 06:26:40 pm »
Tom 6 kończy się w tym właśnie momencie. A o śmierci Suzuhary to przecież Ci ratownicy mówili kiedy wyciągali go z pozostałości Entry Plug'a. Mówili że brak pulsu, praca serca zatrzymana. Do tego odcięta noga, pęknięta śledziona i chyba rozcięta głowa... i na końcu pokazana Hikari przygowowująca jedzenie i myśląca o Toji'm.

Ja tam wolę wersję tomikową. Tago malutka i śłodziuka i wogóle super ^_^

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 09, 2007, 07:28:06 pm »
No chwila, moment... Napisałeś najpierw, że Toji kopie w kalendarz w szóstym tomie, teraz piszesz, że w siódmym.
To jak to jest dokładnie?
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 09, 2007, 07:38:52 pm »
A! Sorki! W szóstym kopie, w szóstym! Pomyliłem się ^_^' Sorasy. W poprzednim poście też poprawię żeby nie było wątpliwości. Toji umiera w szóstym tomie. Jeszcze raz sorki ^_^

Offline Sorius

Manga NGE
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 09, 2007, 07:58:55 pm »
W mandze sa inne wydarzenia niz w serialu? Z tego co pamietam to on przezyl, a pozniej oposcil Tokio-3.

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 09, 2007, 08:00:32 pm »
Ok, ok... Trochę się zląkłem, bo już zamówiłem sobie tomiki od siódmego w górę, a tu nagle piszesz, że siódmy... Ufff... Ulga :)

Kurka, podobał mi się ten komiks, ale skoro Suzuhara umiera, to już trochę zmienia postać rzeczy. Komiks różni się mocno, ale nie myślałem, że aż tak mocno, od anime. Jak się jednak okaże (ale się pewnie nie okaże) , że Kaji nie umiera w komiksie, to będę wniebowzięty.

Już nie mogę się doczekać... Tomiki dojdą we wtorek... Uchhh... Aż ściska w żołądku z tęsknoty :(

Komiks przydał się jeszcze do jednego - będę miał z jednego obrazka takiego zajefajnego avatarka, że hej!
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 09, 2007, 08:17:25 pm »
Cytat: "Sorius"
W mandze sa inne wydarzenia niz w serialu? Z tego co pamietam to on przezyl, a pozniej oposcil Tokio-3.


W serialu tak. Przeczytaj ten temat a zobaczysz że anime i manga to całkiem różne historie.

Offline Sorius

Manga NGE
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 09, 2007, 08:33:53 pm »
Cytat: "Dino"
W serialu tak. Przeczytaj ten temat a zobaczysz że anime i manga to całkiem różne historie.

No, no chyba nabralem checi na zakup  :roll:
Jak zdazylem sie zorientowac jest narazie 10 tomow kazdy po jakies 15 zl
+ koszty przesylki , hmmmm... chyba sie jeszcze zastanowie  :D

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 09, 2007, 08:37:34 pm »
Cały komplet to w sumie ok. 150zł. Jak ktoś może sobie na to pozwolić to moim zdaniem warto.

Offline Frey Ikari

Manga NGE
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 09, 2007, 08:47:06 pm »
Lepiej wymienić zeszyciki na tomiki. :idea:

Offline Błotnik

Manga NGE
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 09, 2007, 08:54:00 pm »
A wiecie może ile tych tomików ma być łącznie?
O ile wiem, to na razie jest 11, ale ile jeszcze jest w planie?
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Dino

Manga NGE
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:40:09 pm »
Tego to może nie wie na 100% nawet sam pan Sadamoto ^_^
Evangelionowy Avek co Błotnik? Widzę że na serio Cię wzięło ^_^

 

anything