trawa

Autor Wątek: Gry o NGE.  (Przeczytany 93290 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Gry o NGE.
« dnia: Czerwiec 05, 2006, 10:35:12 pm »
Jak sam temat wskazuje będziemy tu dyskutować o grach związanych z NGE. Nie będe ukrywać że mam na myśli głownie Girlfriend of Stell/Iron Maiden jak i Girlfriend of Stell 2nd.

Offline Ryba

Gry o NGE.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2006, 07:39:58 am »
Girfriend of Steel - gra naprawde fajna, ukazuje prawdziwy inny świat, zaczyna się fajnie, bardzo szkolnie, potem do gry wchodzą Evangeliony. Gierka bardzo prosta, lecz nigdy nie doszedłem do końca z powodu formatu  :(  :(
Ale naprawde muza jest fajna, dialogi też, no i mamy nową postać Manę. Która bardzo lubi Shina i nawzajem  8) A potem to już są w sobie zakochani i dalej nie powiem - zagrajcie sami. A o 2nd nie potrafie się wypowiedzieć bo jest po japońsku i nie grałem w to bo się nie połapałem. To tyle.

Offline Dreadorus Maximus

Gry o NGE.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2006, 11:56:42 am »
A ja wam powiem, że kiedyś noc zarawałem nad gierką "Sheji" :lol:
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

Gry o NGE.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2006, 08:58:18 am »
A słyszeliście o grze Evangelion 2?? Podobno już została wydana na PS2 Xboxa i Xboxa360. Na screenach widziełam ładną grafikę 3D, anioły takie same jak w serii, pryzpomina mi ona o wiele ulepszoną grę na N64. I pochodzi z Gainaxu. Czy ktoś może już grał albo potrafi coś więcej powiedzieć??

Offline Frey Ikari

Gry o NGE.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2006, 07:23:11 pm »
Cytuj
A o 2nd nie potrafie się wypowiedzieć bo jest po japońsku i nie grałem w to bo się nie połapałem. To tyle.

Ja też nie ucze się japońskiego w szkole ale w gierkę gram nadal... Tylko że nie dokońco potrafię zrozumie wszytko co tam jest. Ale to nieszkodzi bo słownik jest w planach...
Co do tej nowej gry to nie grałem jeszcze...

Offline Qraq

Gry o NGE.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2006, 07:34:02 pm »
widziałem gdzies na necie rozbieranego mahjongga podobno sygnowanego przez Gainax.

Offline Ryba

Gry o NGE.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2006, 07:35:09 pm »
Oto link do filmu http://www.ngeva.de/dl_media/videoclips/evangelion2.rar

Flim jest w 100% legalny, przedstawia on grę Evangelion 2. Zapewniam, że nie ma wirusów, rozpakujcie archiwum RAR.

Do pana moderatora: Ten film jest w celach informacyjnych. To tylko dla niewiedzących jak wygląda ta gra.

Offline Frey Ikari

Gry o NGE.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 09, 2006, 09:54:01 pm »
Wiecie proponuję pograć w GoS/IM 2nd... Niektore przyczyny game overa są zaprawde niesamowite podam teraz jeden przykład... Asuka trenuje w Evie 02 i na teren wchodzi Shinji (czyli ja...), no i zdarza się wypadek... Oczywiście game over bo Shinji zostaje przerobiony na Robocopa..., eeee przepraszam to RoboShinji... :shock:  :!:  ;)

Offline Dreadorus Maximus

Gry o NGE.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 10, 2006, 11:10:31 pm »
Słyszał ktoś o "2nd Impression?"
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

Gry o NGE.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 11, 2006, 08:05:16 am »
Czy chodzi Ci o to?? Nie znam tego.

Offline Dreadorus Maximus

Gry o NGE.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 11, 2006, 08:48:54 am »
Dokładnie. Z tego co wiem, to luźne nawiązanie. Wprowadzają nową postać, dziewczynę, która na w sobie zarodniki anioła. Nie wiem na ile jest to zgodne z kanonem itp.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Gry o NGE.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 11, 2006, 09:21:14 pm »
Aaaa..., tak widziałem obrazki z tego ale nie grałem... Jeśli mam być szczery to mam wątpliwości czy aby chcę w to zagrać... Już sam wygląd tej dziewczyny nie przypadł mi do gustu. Mana to przynajmniej miała w sobie to coś co przemawiało z obrazka...

Asuka & Shinji = Love...   -----> wielki fan tej pary  :D

Offline Faith

Gry o NGE.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 12, 2006, 04:45:11 pm »
Czy ktokolwiek moglby podac linki do tych gierek ?? (oczywiscie jezeli jest to legalne) ^^
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Ryba

Gry o NGE.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 12, 2006, 04:47:11 pm »
No raczej nie legalne. Poszukaj sam.  :?

Offline Frey Ikari

Gry o NGE.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 12, 2006, 09:52:45 pm »
Link to można podać... Jeśli masz zamiar kupić orginał...

 

anything