trawa

Autor Wątek: Zaczynamy wszystko od nowa  (Przeczytany 20250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

Zaczynamy wszystko od nowa
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 08, 2006, 01:27:41 pm »
Nie. Mi chdzi o to kto miałby to wykonać?? To przemieszczenie w czasie. Chyba pomysłodawca.

Offline Dreadorus Maximus

Zaczynamy wszystko od nowa
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 08, 2006, 03:32:32 pm »
Cytuj
Iście niegłupi plan ale jest kilka przeszkód.

Jest jedna najpoważniejsza:

Cytuj
4. Powstrzymać Dreda


fizycznie niewykonalne.

 ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Zaczynamy wszystko od nowa
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 08, 2006, 04:03:36 pm »
Przyjmijmy taką wersje wydarzeń:
Siedzisz przy kompie i jak zwykle piszesz na forum.Nagle jakiś kolo wpada przez okno z okrzykiem na ustach 'Rzuć tą myszke!'.Co robisz?
Ja najwyraźniej pod wpływem szoku bym odrzucił myszke i bym sie wpatrywałł w owego przybysza,aby mi wyjaśnił dlaczego do diaska mi wybił okno ;(

Jak widzisz Dread wszystko jest możliwe.
Skąd się wzioł twój unikatowy nick? Czyżbyś zrobił sobie dready?;)
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Dreadorus Maximus

Zaczynamy wszystko od nowa
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 08, 2006, 04:44:53 pm »
Jakby mi wpadł przez okno, to ostrzegam, że kiedyś ćwiczyłem kendo, a koło kompa leży skalpel. ;)

W temacie "Dział powitań" w forum MiA masz moje zdjęcie oraz dyskusję na temat mojej fryzury :P[/b]
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

Zaczynamy wszystko od nowa
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 08, 2006, 06:05:56 pm »
To nie lepiej siekierą?? Ładniejszy efekt jak ktoś wtargnie  :lol:  :lol:

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Zaczynamy wszystko od nowa
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 08, 2006, 07:16:22 pm »
Siekierą w wybawce? afffffff
Nie działa zdjęcie ;(
Cytat: "Dread~"
Że o skinie miłującym tylko mangustę nie wspomnę.


Zgaduje że to ty.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Dreadorus Maximus

Zaczynamy wszystko od nowa
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 08, 2006, 07:37:30 pm »
Zgadłeś.

Dobra, ale że temat już wyczerpany, i wszyscy wiedzą, że zaczynamy od nowa kładę mu kłódeczkę. Nie będziemy tu robić kolejnej offtopolandii.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Shoonay

Zaginione tematy z zamierzchłej przeszłości... znalezione?
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 26, 2007, 08:51:31 pm »
Witam wszystkich, jako "nowy", który nie udzielał się jeszcze na tym forum, zarejestrował się stosunkowo niedawno, ale z ciekawością śledzi już jakiś czas, rozmowy przeprowadzone na jego łamach.

Czytając kolejny raz tematy z działu NGE, znów poczułem lekki zawód jak i zaciekawienie... cóż też mogło być, w tym jakże już słynnym "Starym Temacie" [w oddali słychać przerażająco głośne uderzenie pioruna] :shock:

Jakoś tak się złożyło, że przypomniałem sobie ostatnio o dawno nie używanej czasouwsteczniającej maszynie, i... (wziąć głęboki oddech) ... znalazłem to!

Pytanie jednak, czy "tylko" to, czy "aż" TO? :/
Wydaje mnie się (jako osobie o dość miernej wiedzy na ten temat), że MOŻNA przeskakiwać po kolejnych stronach, czy też wyświetlić większą ilość postów niż standardowe (u mnie) 15 pierwszych postów.

Cóż, pozwolę sobie podsumować całość znanym cytatem: "I can only show you the way, you're the one that has to walk through it"  ;)

Offline Dreadorus Maximus

Zaczynamy wszystko od nowa
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 26, 2007, 11:53:33 pm »
Tak to jest to. Temat wartościowy zaczął się robić około 30 strony, bo wcześniej to tylko było trochę frazesów i zrzędzenie Claymana. W okolicach 50-60 strony temat był dialogiem (moim z Hunterem). Potem ludzi zaczęło przybywać (pojawił się Frey). W sumie najbardziej wartościowym wątkiem w Temacie był obszerny referat o relacji Shina i Asuki. Były screeny, teorie w owych czasach rewolucyjne, liczne dowody i wnioski. To jest chyba jedyna rzecz, której nie zdołałem z braku czasu przenieść na obecne forum.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Stormcrow

Zaczynamy wszystko od nowa
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 26, 2007, 11:59:19 pm »
Usunąłeś temat by zniszczyć wkład Freya Ikari'ego to oczywiste.
Frey jeszcze wtedy nie szalał, rozkręcił się dopiero w "błędach w serii". Jeżeli szukamy teorii spiskowych, to mogłem usunąć temat, by nikt się nie dowiedział, że pewien znany i lubiany użytkownik offtopu, który teraz jeździ równo po mangowcach, zachwalał kiedyś anime Wolf's Rain (mówiąc, że NGE jest kiepskie, a WR jest spoko).

Offline Pacool

Zaczynamy wszystko od nowa
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 28, 2007, 07:19:51 am »
Cytuj
Frey jeszcze wtedy nie szalał

szaleć to może nie szalał :] ale z tego co pamiętam to już wtedy głosił herezje ;]
Cytuj
rozkręcił się dopiero w "błędach w serii"

Do dziś i jeszcze dłużej będę pamiętał jak sie zwijałem ze śmiechu przed kompem jak to pierwszy raz czytałem  :badgrin: no ale coosh... to poprostu umysł humanistyczny  :lol:
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline obik

Zaczynamy wszystko od nowa
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 10, 2007, 09:16:02 pm »
tyle teorii poszło na marne... fajna lektura by była nie powiem co :] na 2 tygodnie w sam raz xD Dread mógłbyś powiedzieć mi czy dużo tam bzdur było??? bo mnie to ciekawi i to bardzo  :D

Offline Dreadorus Maximus

Zaczynamy wszystko od nowa
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 12, 2007, 09:37:12 pm »
Bzdur prawie nie było, były małe kłótnie z Freyem, ale to pikuś. Była tam głównie teoria echa i Shin+Asu. Reszta jest już tutaj, ładnie rozwinięta. To, czego tu nie ma, jest w mojej głowie.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline obik

Zaczynamy wszystko od nowa
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 13, 2007, 02:48:09 pm »
aha xD

Offline Shoonay

Zaczynamy wszystko od nowa
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 14, 2007, 07:16:30 am »
A ja to bym chętnie pownikał nadal w sprawy techniczne ;) ...

Czy forum nie miało aby jakichś przenosin, w okresie w którym "czas się urywa" w tamtym archiwum? Zmiana aliasu/serwera czy coś w tym stylu?
Ufam że web.archive.org powinno było zrobić swoje, więc to dziwne, że nic 'przed' ani 'po', niema :/

Ciągle mam nadzieję że coś przetrwało z tego tematu...

 

anything