trawa

Autor Wątek: Teleport 2006  (Przeczytany 4845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Teleport 2006
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 11, 2006, 09:27:03 pm »
Jeśli rozmowa o Hentaii to tylko z anfan... Nikt inny nie da rady wzbudzić takich emocji w publice... :lol:  ;)
Mnie niestety nie będzie na Teleporcie :cry: , a szkoda bo bym chętnie stanął z Dreadem twarzą w twarz !!:badgrin:

grzybek

  • Gość
Teleport 2006
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 12, 2006, 02:32:56 am »
Dread, Twoj panel o Evie jezeli przygotowales zamiescimy na informacji. Tzn informacje o nim :) Niestety z tego co wiem nie poszedl do informatora.

Ludzie i tak nie czesto tam patrza, a na recepcji postaramy sie zrobic duza tablice informacyjna.

pozdrawiam i do zobaczenia.
Grzybek

Offline Jezus

Teleport 2006
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 12, 2006, 03:40:28 pm »
A gdzie jest ten informator. Bardzo mnie to inetresuje, ze wzgleduw ze w tym roku jak przyjade to tylko na piatek/sobota rano i co bedzie w piatek wieczorem jest dla mnie baaardzo waznwe - wiec please o jakis cynk czasowy co do atrakcji.

BTW: Witam wszystkich po duuugiej przerwie spowodowanej pewna zazdrosna kochanka <jej imie bylo Sesja> no i pozniej zgon, Avangarda, zgon :badgrin: .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Dreadorus Maximus

Teleport 2006
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 13, 2006, 09:22:16 am »
Przygotowałem. Jeśli już, to nie dawajcie mnie na pierwszy i ostatni dzień, bo ja stopem jadę i nie wiem, czy gdzieś nie utknę, a poza tym mogą z pracy zadzwonić ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

grzybek

  • Gość
Teleport 2006
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 13, 2006, 09:48:44 am »
No mysle, ze jak przyjedziesz i dasz o sobie znac, to wtedy sie
uaktualni tablice ogloszen.

Jezus. Napisz z tym pytaniem do SkyAce'a. Ja mam wersje robocza planu, ktora jest tak brzydka, ze gdyby sie ktos za nia zabral, to by stwierdzil, ze wie jeszcze mniej nizby wcale nie wiedzial :)
Nie wiem jednak, czy interesuje Ciebie Teleport, ktory zaczyna sie o 18 w piatek. To malo godzin. Moze jednak uda Ci sie zostac na dluzej. Zapowiada sie kilka smaczkow :)

Offline Jezus

Teleport 2006
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 13, 2006, 08:10:11 pm »
Tiaa, napisalem <zreszta do ciebie tez ^_~>, ale ze jeszcze nikt sie nie odezwal to chyba na prawde sobie daruje... <grrrr> to 1 telep na ktorym mnie nie bedzie <wzdech>.
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

grzybek

  • Gość
Teleport 2006
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 14, 2006, 10:45:24 am »
jak mowilem. W tym roku zajmuje sie calym konwentem a nie dzialem M&A. Wiec koordynatorzy wiedza najwiecej.

Offline Dreadorus Maximus

Teleport 2006
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 14, 2006, 02:22:00 pm »
Z bólem serca zawiadamiam wszystkich, którzy oczekiwali na moje przybycie, że z przyczyn ode mnie niezależnych nie uda mi się dotrzeć na Teleport. Problemem jest dojazd, jechałem stopem, ale nie zdołałem wydostać się przez pół dnia z województwa. Groziło mi utknięcie w jakiejś wiosce i nocleg w trawie, więc niestety zawróciłem. Straciłem legitymację, więc pociąg też odpada ze względów finansowych. Strasznie jest mi szkoda, siedzę teraz i mam doła.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

Teleport 2006
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 14, 2006, 04:03:59 pm »
No to nie mogles narmalnego biletu na pociag kupic??  :cry:

Offline Dreadorus Maximus

Teleport 2006
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 14, 2006, 05:11:54 pm »
To ponad 60 zł. Awaryjnie tyle miałem, ale wtedy bym nie miał kasy na powrót, gdybym gdzieś utknął. :(
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Jezus

Teleport 2006
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 14, 2006, 05:22:37 pm »
Chyba w tym roku jest jakis zly uklan planet... jeszce sie okaze, ze nikogo nie bedzie na Teleporcie ;) .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Ryba

Teleport 2006
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 14, 2006, 08:08:38 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
To ponad 60 zł. Awaryjnie tyle miałem, ale wtedy bym nie miał kasy na powrót, gdybym gdzieś utknął. :(


Szkoda, że Cię tam nie ma. Na przyszłość nie wydawaj tyle na napoje z procentem  ;)  (jak najbardziej żart).
Na przyszłość zbieraj kase na to od momentu, kiedy się dowiedziałeś, bo na stopa nie licz.  ;)

Offline Hunter Killer

Teleport 2006
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 15, 2006, 10:17:14 am »
Ja też niestety nie pojechałem, admiralicja w robocie, nawet szłyszeć o urlopie nie chciała.  :evil:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau