trawa

Autor Wątek: Neon Genesis Haeresis  (Przeczytany 40509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 15, 2006, 03:50:32 pm »
Hmm, to tylko w kwestii czemu akurat Shinji pilotuje 01. Unit nie ma nic do rzeczy, jeśli chodzi o kierowanie HCP. Przede wszystkim dlatego, że Rei akurat jego wybrała na sędziego. Yui też zależało na tym, by Shinji wsiadł do Evy, w końcu sama go sobie włożyła do pluga.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ktoś

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:20:28 pm »
No tak i ładny7ch pare razy uratowała mu życie np w początkowych odcinkach gdy shinji pierwszy raz ujżał 01 zawalił siesufit a ona go uratowała więc napewno to miało wpływ na to że wogóle wsiadal do EVY
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Dreadorus Maximus

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 16, 2006, 09:38:42 am »
Hmm, tylko jest taka sprawa, że o istnieniu Yui w Evie po raz pierwszy Shin przekonuje się dopiero w 16 odcinku. Pewności nie uzyskuje nigdy, ale w Endzie jest już w miarę przekonany co do jej obecności w 01.

Co najciekawsze, gdy rozpuścił się w lcl, w pierwszym momencie wziął Yui za wroga.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Faith

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 16, 2006, 09:42:37 am »
Włsanie dlaczego nikt sie temu nie dziwił, ze eva bez pilota sobie ręka macha?? ^^
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Ryba

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 16, 2006, 09:45:27 am »
Cytat: "Cholek"
Włsanie dlaczego nikt sie temu8 nie dziwił, ze eva bez pilota sobie ręka macha?? ^^


Jak nie?? Dziwili się i to jak. Ale w 1 odcinku.

Offline Ktoś

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 16, 2006, 10:40:03 am »
Rybo staraj się czytać uwarzniej nie ona jego, tylko on ją wzia za wroga xD
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Ryba

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 16, 2006, 10:40:58 am »
Aha, racja. Przeoczyłem  :x  :x

Offline Szmati

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 16, 2006, 05:55:14 pm »
Mam taką myśl, zapewne niezbyt zgodą z prawdą ale co mi tam...
Więc jeszcze raz "wytoczę" twierdzenie że tylko Asuka i Shin przeżyli 3Ipm dlatego że tylko oni znajdowali sie w tym czasie we wnętrzu Ev. Chociaż pisząc to chyba sam przestaje wierzyć  wte teorie bo to co zostało z 02 cieężko nazwać Evą... Ale może coś w tym jest...:P

Offline Ktoś

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 16, 2006, 05:57:47 pm »
no nie wiem pewnie jest w tym troche racji gdyż byi pokazani przy zyciu tylko oni i oboje byli pilotami EV ael możliwe że została asuka ponieqważ możliwe żę Shinji podświadomie chciał aby asuka wróciła.... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Szmati

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 16, 2006, 06:20:21 pm »
Moim zdaniem to jest prawie pewne że Shin podświadomie chciał powrotu Asuki (ona zresztą jego też chciała)

Offline Gość00

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 17, 2006, 07:31:09 am »
Kolejna sprawa pasująca do tematu , Hyuga + Misato, (wskazuje nato odcinek 24) Czy to prawda ?
Ciekawostka którą znalazłem pod koniec tego oto odcinka (pewnie to znacie) "[zgodnie z pierwotną koncepcją "Air" (powietrze) miał być 25 odcinkiem serii, jednak ze względu na problemy finansowe studia Gainax został zastąpiony przez odcinek "Koniec Świata" . Wydarzenia przedstawione w tej zapowiedzi możemy zobaczyć w filmie End of Evangelion (pierwsza część tego filmu to właśnie zapowiadany tu Air. ] "

Czyli z tego co rozumiem powinno się oglądać 1-24 odcinek - film - 25,26 odcinek . Gdyby nie kłopoty Gainaxu odcinka 25 by nie było a film EoE byłby krótszy o Air

Namieszałem
-

------------------------ EDIT ------------------------------------------

chodzi oto że nie było by Air w filmie tylko w serii a "koniec świata" nie byłoby w ogóle

Offline Ryba

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 17, 2006, 07:55:49 am »
Hyuga + Misato. Nie do końca. Hyuga podkochiwał się w Misato.
Tak Gainax nie miał funduszy na Enda i zarobił takie sobie zakończenie.
Oglądać: Seria + End.
End of Evangelion, 25 i 26 odcinek to są dwa alternatywne zakończenia.
A gdyby nie kłopoty to czemu nie miało być Air?? to byłby 25 odcinek.

Offline Dreadorus Maximus

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 18, 2006, 11:07:28 am »
Co do Hyugi i Misato, to oczywiste, że się podkochiwał. Z serii można jeszcze wydedukować, że Misato też miała na niego chętkę. Misato boi się "pustego łózka", że musi spać sama. Miała myśl, by pustkę po Kajim zapełnić Hyugą, jednak z tą myślą walczyła, jako że nie było to w porządku.

Cytuj
End of Evangelion, 25 i 26 odcinek to są dwa alternatywne zakończenia.

To własnie dobra haeresia, adekwatnie do tematu. To nie są alternatywne zakończenia, tylko wzajemnie uzupełniające się.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Astaroth

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 18, 2006, 01:32:25 pm »
Dla mnie 25 i 26 pokazują to co się dzieje we łbie Shinjiego, podczas akcji Enda. Trza przyznać, że ma nieźnie namiąchane w pecynie.  :)
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Dreadorus Maximus

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 18, 2006, 02:53:27 pm »
25/26 są symbolicznym przedstawieniem wydarzeń Enda. Taki "teatr". I to nie jest tylko wizja z głowy Shinjiego, mamy jeszcze schizy innych postaci. W 26 odcinku to już tylko Shinji został, chociaż wiele można też powiedzieć na temat Asuki.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.