trawa

Autor Wątek: Neon Genesis Haeresis  (Przeczytany 40423 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 18, 2006, 07:12:13 pm »
No właśnie, widzimy zabite Misato i Ritsuko. Tak jak w Endzie.

Offline Achilles

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 18, 2006, 08:16:49 pm »
Cytat: "Ktoś"
Seryjne EVY nie miały zastąpić Standardowych tylko jedynie pomuc w oczyszczeni Nervu nie mogły zastapić standardowych EV poniewaz owe EVY miały być niesmiertelnym ciałem dla członków SEELE pozatym miało powstać 13 EV dla wszystkich 13 członków SEELE ... pozdro


Czyli chcesz powiedzieć że w Dummy Plug'ach ukrywali się SEELE w Endzie?

A co do Enda, jeśli dobrze zrozumiałem Shinjin nie pozwolił Rei by zniszczyła ludzkość? I on sam pozostał na niej z Asuką by odbudować rodzaj ludzki??  :?
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline Nikolas

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 19, 2006, 04:07:50 pm »
Cytuj
Czyli chcesz powiedzieć że w Dummy Plug'ach ukrywali się SEELE w Endzie?


....w seryjnych chyba były dummy plugi Kaworu, no nie?  :?
ogi nie ma nogi : (

Offline Ryba

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 19, 2006, 04:09:43 pm »
Cytat: "Nikolas"
Cytuj
Czyli chcesz powiedzieć że w Dummy Plug'ach ukrywali się SEELE w Endzie?


....w seryjnych chyba były dummy plugi Kaworu, no nie?  :?


Tak, Dummy Plug II - klony Kaworu.
Achilles zmień proszę osobę która pisała cytat, bo to nie ja  :roll:

Offline Dreadorus Maximus

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 19, 2006, 07:10:29 pm »
Mówić jak do ściany.

Rei pozostawiła decyzje Shinjiemu, czy ludzkość się odbuduje i czy ludzie będą mogli wrócić. To jest właśnie "bycie sędzią" w HCP - podjać decyzję co do dalszego losu świata. Shinji pozwala każdemu, kto chce powrócić na ziemię, co też ludzie robią. Wraca cała masa ludzi, w tym także Asuka.
Luudzie, pooglądajcie raz jeszcze Enda.

Co do tych zastępczych ciał dla członków SEELE, to był staary i pierwotny plan, zastąpiony przez HCP.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Dreadorus Maximus

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 25, 2006, 07:01:26 pm »
No to walnę tu kolejną herezję, bo coś posucha.

Wielu ludzi śmie twierdzić, że Shinji jest gejem. Bo kocha Kaworu. Jak dla mnie to bzdura.

Otwieram dyskusję, jak się rozwinie i rozhula, to może nawet kolejny temacik będzie.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Nikolas

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 25, 2006, 08:01:54 pm »
łooooooo....przecież kaworu nie jest nawet człowiekiem, to jak shinji może być gejem?....poza tym gejostwo u ludzi młodych (można)rozpoznać po dziwnych babskich odruchach...np. podawanie (dziewczęce) ręki itp.itp.- nie widziałem czegoś takiego ani w mandze, ani w anime (shinji to prawdziwy męszczyzna XD)
poza tym już widać w mandze, że shinji nie jest gejem( zachowanie shinjego w stosunku do kaworu)-a gdyby jednak w anime był, to sadamoto nie odbiegłaby aż tak od anime, rysując mange  :roll:
ogi nie ma nogi : (

Offline Dreadorus Maximus

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 25, 2006, 08:27:52 pm »
Nikolas, ortografia!
Popraw posta, ale już!

Akurat manga nie jest żadną wykładnią, a Sadamoto odbiegł i to wyraźnie.

Kaworu jest człowiekiem. Ma ludzkie ciało, tak samo jak Rei. Różnica jest na poziomie duszy, a nie ciała.

Poza tym, nawet jeśli będziemy się kłócić o Kaworu, to Shinji przecież odbiera go jako chłopaka, a nie jako anioła.

I nie bójcie się, ja wiem, czemu Shinji się tak zachowuje, wiem, że gejem nie jest, tylko tak sobie nakręcam dyskusję, bo chcę usłyszeć Wasze zdanie na ten temat.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Losiu888

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 25, 2006, 10:23:40 pm »
nie to zebym byl homofobem(modne u nas ostatnio slowo),czego jak czego ale offtopu o homoseksualistach nie chce mi sie czytac/prowadzic na tym forum. poki co kazdy jest przekonany do heterycznosci Shina
ut my hands was made strong,
by the hand of the Almighty

Offline Szmati

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 02, 2006, 06:32:36 pm »
Ostatnio sobie przeglądałem Kawaii i trafilem na artykuł na temat NGE w numerze 05/2001. Zainteresowały mnie dwa obrazki (bo w Kawaii zazwyczaj wstawiali obrazki prawdziwe). Na pierwszym widać Eva00 (żółta) i Eva01 - 01 stoi z przodu i trzyma w ręku podwójną lance; na drugim obrazku widzimy gołą Asukę, na balkonie, spoglądającą na płonące miasto i głowę Shina na pierwszym planie. Czy ktoś może kojarzy te obrazki, bo ja nie pamiętam by takie fragmenty pojawiały sie w serii i zastanawiam się czy one są prawdziwe.

edit:
O! znalazłem ten pierwszy obrazek
http://animeworld.chat.ru/eva/eva01.jpg

Offline Dreadorus Maximus

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 02, 2006, 08:02:14 pm »
Ten obrazek to okładka jednej z płyt muzycznych. W serii się to nie pojawiło (w sensie, nie jest to screenshot).
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Narethin

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 02, 2006, 09:12:00 pm »
Jeśli się nie mylę to obrazek z Asuką pochodzi z gry (nie pamiętam dokładnie tytułu ale to było coś w stylu „Girlfriend from steel” albo of steel). A chwile po tej scenie Shinji wykryty przez Asukę że jest podglądana dostaję skopa z pół obrotu :lol:
img]http://img116.imageshack.us/img116/8554/untitled2nuo1.png[/img]

Offline Dreadorus Maximus

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 04, 2006, 05:19:27 pm »
Na http://www.mojnge.prv.pl/ znalazłem F.A.Q. niejakiego Robina, które jest przyczyną całej masy herezji, jakie szerzą się wśród fanów Evangeliona. Normalnie ręce mi opadły, gdy to czytałem. Naprawdę niewiele jest tam odpowiedzi, do których bym się nie przyczepił i to wcale nie z powodu mojej czepialskiej natury.

Jeśli komuś wpadło w łapska, nie czytać! Jesli ktoś przeczytał, nie przyjmować za prawdę! Jeśli ktoś przyjął za prawdę, proszę o kontakt z lekarzem specjalistą ;).

Już się nie dziwię skąd Wam się wzięło, że Evy mają niewykształcone organy s2, czy inne takie teorie.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Szmati

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 04, 2006, 08:59:12 pm »
Ale dlaczego twierdzisz ze niemozliwe jest iz Evangeliony mialy niwyksztalcony organ s2??

Offline Dreadorus Maximus

Neon Genesis Haeresis
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 04, 2006, 09:47:23 pm »
Ta kwestia wraca jak bumerang. Już na tym forum była poruszana, poszperaj.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.