Autor Wątek: Co na to Twoja mama  (Przeczytany 38222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 07, 2006, 07:41:18 pm »
Cytat: "Krova"
Chodzi Ci o Hellsinga? Może o Spirited Away?

Shoujo jak cho... ekhem, nie wiem co. :)
O to cuś z AMV Hell 3.

Cytat: "anfan"
Chciałem tylko zaznaczyć że jak ktoś nie lubi dużych oczu i kolorowych włosów to znajdzie anime bez tych cech.
Mało ale znajdzie.

Nie tak znowu mało. Vampire Hunter D, filmy Studia Ghibli. A to tylko te, które mi jako pierwsze przyszły na myśl.

Offline JACHOO

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 07, 2006, 07:44:53 pm »
Z niektórych polskich subów można mniej zrozumieć niż z angielskich, ostatnio miałem akcje, że oglądałem sobie Fate'a którego przypadkowo zassałem bez subów, ściągnołem polskie, włączyłem, no niby jakoś idzie, włączam nastepny odcinek już na angielskim subie, i ni cholere nie wiem o co biega. Morał: musiałem zassać odcinek z angielskimi subami żeby wiedzieć o czym mówili :? . Jak sie człowiek przyzwyczai przez 20 odcinków do nazw i imion, to potem bardzo trudno ogląda sie z polskimi subami. :roll:

Offline Shirosama

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 07, 2006, 07:54:58 pm »
Już mówiłem że zdarzają się polskie softsuby z błędami.
Ale żeby od razu pisać że nie rozumiesz to śmieszne.

Offline raseku

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 07, 2006, 07:56:34 pm »
możeby mod wymodził offtop o hardsubach, z tematu o rodzinie do jakiegoś osobnego, co ?

Offline Astaroth

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 07, 2006, 07:59:18 pm »
Niby co jest śmieszne panie mądralo? Nikt nie jest jasnowidziem, by móc się domyślić o co biega na podstawie wypocin niektórych "tłumaczy".
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Krova

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 07, 2006, 07:59:48 pm »
Cytat: "steelie"
O to cuś z AMV Hell 3.

 O fuuu to z tymi dziewczynami !!!
 Nie no moja siostra jest spoko, obejrzeliśmy razem filmy Miyazakiego, Vampire Hunter D, wszystke Hellsingi... dziwne tylko jest w niej to, że nie lubi serii anime. Obejrzała 1 ep. Evangeliona, 4 ep. Chobits, 2 ep. Elfen Lieda, 2 ep. FLCL... ciekawe jest to, że zdała FCE i daje prywatne korepetycje z angielskiego a zażądała polskich subów w Chobits :] Dodam że mam pierwsze 10 ep. z eng dubbingiem i żadne napisy nie pasują...
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline steelie

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 07, 2006, 08:07:31 pm »
Cytat: "Krova"
Nie no moja siostra jest spoko, obejrzeliśmy razem filmy Miyazakiego, Vampire Hunter D, wszystke Hellsingi...

A moja się nie chce przekonać :( Jak mi się w końcu udało ją namówić na Tonari no Totoro to wyszła po 10 minutach.

Offline Krova

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 07, 2006, 08:16:45 pm »
Może nie zrozumiała tej głębokiej treści? ^^
 Psst moją i Twoją siostrę dzieli ok 8 lat różnicy... Elfen Lieda mogłeś jej puścić (:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Astaroth

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 07, 2006, 08:17:32 pm »
Ja tam nie jestem specjalnie zaangarzowany w "nawracanie" rodzinki, bo brachol dobrze orientuje się w temacie, choć ostatnio przysiadł.  :D
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline steelie

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 07, 2006, 08:20:37 pm »
Akurat Totoro może ogladać widz w każdym wieku, więc to nie 8 lat różnicy jest powodem.
Cytat: "Krova"
Elfen Lieda mogłeś jej puścić (:

Albo 25 i 26 ep NGE[/quote]

Offline Shirosama

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 07, 2006, 08:28:33 pm »
Rozmawiacie nie na temat.

A co na to wasza mam ?

Offline raseku

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 07, 2006, 09:03:26 pm »
_-_

Offline Krova

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 07, 2006, 09:19:17 pm »
eee...anfan... ja rozumiem nazwę tematu jako wstęp do dalszej dyskusji.   W ten sposób 90% wypowiedzi na forum to offtop (:
 Powinienem powiedzieć "Moja mama jeszcze nic nie powiedziała, tylko tata, ale przecież to będzie offtop."
Jak dla mnie temat jest o tym, jak anime traktują nasi bliscy - mówiąc o mojej siostrze odpowiadam na pytanie. No dobra, maleńki offtop był, ale taki tyci tyci :P
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline lady magma

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 07, 2006, 09:41:29 pm »
no ja zazdroszcze grzybkowi

nie zartuje
moja matka wie co robi i cieszy sie ze nie cpam i nie zrobiłam jej jeszcze babcia

aczkolwiek uwaza moje hobby za ciut dziecinne , mimo iz wszystkie moje mangi sa powyzej 16 roku rzycia lub nawet 18 i glównie takie matka widuje
Ale tak szczerze mówiac ona w takim stopniu rozumie moje hobby jak ja jej chodowle storczyków

co do ojca

tutaj chciałabym przytoczyc pewien opis "ojciec siedzi przed telewizorem i oglada program o amerykanskich fanach star trecka chwile pozniej zwraca sie do mnie - tylko mi tu kiedys takiego przyprowadzisz to siekiera pogonie ( co dziwne moj ex jest treckies )"
słowem moj ojciec nie ma pojecia co robie i szczerze mowiac wolalby bym miala juz gromade bahorów a nie studiowala( co kobiecie nie przystoi) i to wiecznie ....

swoja droga moj brat mangowcem nie jest ale jest chodzaca encyklopedia anime-nie pytajcie sie jak bo ja tego nie rozumiem - jak mozna nie lubic anime i je ogladac i lepiej zapamietywac niz mangowiec ( znaczy sie ja )
inku  no usagi wa kowaii

Offline Dreadorus Maximus

Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 08, 2006, 02:44:01 pm »
Angielski znam na tyle dobrze, że nie potrzebuję polskich subów. Z mamą jest gorzej, ale po pierwsze sama sobie ćwiczy język, a po drugie nie będę na siłę załatwiał anime w wersji z polskimi hardsubami specjalnie dla mamy, skoro sobie jakoś radzi, a przy okazji na tym sporo zyskuje.

Cytuj
możeby mod wymodził offtop o hardsubach, z tematu o rodzinie do jakiegoś osobnego, co ?

Jak dyskusja zejdzie za bardzo na suby, to wymodzę. Na razie był to przerywnik muzyczny :)

Cytat: "Anfan"
Bez obaw ja wszystko rozumiem.

Poza tym, że:
-można mówć "bajka" o anime bez pejoratywnego wydźwięku
-są ludzie, którzy mają inne zdanie na temat anime
-nie kazdemu podobają się duże oczęta
itp., itd.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

 

anything