trawa

Autor Wątek: Paradise kiss  (Przeczytany 10170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aviona

Paradise kiss
« dnia: Czerwiec 09, 2006, 07:47:06 pm »
Chcialabym abyscie sie wypowiedzieli  :D

Offline Frey Ikari

Paradise kiss
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2006, 09:39:36 pm »
Ooo..., a więc nie tylko ja to oglądałem. ;) Moje wrażenie są następujące. Seria fajna ale ucięta... chodzi mi o to że w penym momencie wzięli wszystko przyszpieszyli i ucieli. Podobały mi się też sceny SD oraż stroje, na ale to przecierz scena o modzie... ;) Najlepszy był konkurs, fantastycznie wykonane stroje szczegolnie głownej bohaterki. Niezły był też opening.

Offline Aviona

Paradise kiss
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2006, 08:44:33 am »
mi sie podabvala cala seria :P
jednak masz racje ucieli a szkoda .. czytalam komiks nie ogladalam anime ale to nie zmienia faktu  seria byla boska :)

Offline Beryl

Paradise kiss
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2006, 03:12:50 pm »
Ucieli coś w serialu? Nie kończy się tak jak w mandze? Dziwne, przecież komiks jest króciutki i ine trzeba było chyba wielu odcinków, żeby całośc oddać?
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Frey Ikari

Paradise kiss
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2006, 10:12:21 pm »
Najwidoczniej było co ucinać... A seria była fajna ale tak na jeden raz i raczej nic więcej.

Offline Beryl

Paradise kiss
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2006, 10:32:50 pm »
Nie wiem, czy chodzi ci o anime- nie wiedizałam, ale Izia wyszła dość koszmarnie, a słyszałam też o jakichś gasienicach, więc może być - za to manga to naprawdę świetna rzecz - krótka, zwięzła, z nietypowym zakończeniem, a przede wszystkim oryginalna: w klasycznym szojcu bohaterowie skazani są na miłość po grób bez odwołania a seks to dopiero w ostatnim tomie jako ostateczne przypieczętowanie związku, jako seria podniosłych obrazów. Tu jest szczerze i naturalnie - miłośc miłością, ale postacie totalnie do siebie nie pasowały i powinny czuć do siebie samych wdzięczność, że to zauważyły i rozstały sie w porę. Nie wszystko im zaraz wychodzi, nie robią niesamowitej kariery, jest jak w życiu. Najfajniejsza obyczajówka, jaka u nas wyszła i można do niej wracać na okrągło. Podobało się wszystkim znajomym, do tego stopnia, ze nawet chłopaki kupowali sobie po komplecie, w uznaniu, że prawdziwe, nie-łzawe i bardzo humorystyczne.
A, i dobra autorka. Opowieść była akurat na pięć tomików, zwarta i zamknięta, dodanie do niej czegokolwiek po prostu by ją spłyciło - i mimo to nie ma kontynuacji. I za to chwała twórczyni, bo zbyt wielu autorów idzie w tym momencie na komerchę i dopisuje jeszcze to i jeszcze tamto, choć to nie potrzebne.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Frey Ikari

Paradise kiss
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2006, 08:54:44 pm »
No fakt..., chodzi mi o anime... Mangi nie widziałem na oczy, więc może zdradzisz zakończenie... Co do bohaterow to nie widziałem mangi ale mnie się wydawali wporządku.

Offline Aviona

Paradise kiss
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 11, 2006, 09:37:33 pm »
zakończenie ..
gorge wyjezdża wraz z nim izabelle.
po latacj yukarie konczy powoli prace jako modelka ..i zaracza sie z tym swoim kolaga  klasy " nie pamietam imienia  :? " który skonczyl studia i jest doktorem neurologii

Arashi i miwako mają córke :P i pracója razem w firmie siory miwako
co do dalszej kariery gorga to wybil sie ..
yukarie i on maja bilet na film gdzie projektantem strojów jest kto .. hmm nie zgadniecie ... Gorge  zakonczenie jest piekne yukarie mówi zdanie " podobno to komedia , ale ja napewno bede plakac "

Offline Beryl

Paradise kiss
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 12, 2006, 09:16:08 pm »
Te, ale spojlera to zaznacz, moze jest tu więcej takich, co mangi nie czytali.^^
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Frey Ikari

Paradise kiss
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 12, 2006, 09:38:09 pm »
Dzięki za info. Teraz to jedno wiem napewno, w anime ucieli część zakończenia.

Offline Aviona

Paradise kiss
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 13, 2006, 05:37:35 pm »
nie mam pojecie .. jak sie skonczylo anime :P
ale "frey" moze ty byś coś mi na ten temat powiedzał?

Offline Frey Ikari

Paradise kiss
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 13, 2006, 07:52:18 pm »
Anime zakończyło się tym że głowna bohaterka wyszła za kogoś. Gorge wraz z Izabelle popłyneli siną w dal... No i toi jest koniec o Miwako i Arashi dużo nie pamiętam, ale chyb a też zostali razem.

Offline Beryl

Paradise kiss
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 13, 2006, 10:09:59 pm »
Czyli mniej więcej tak samo jak w mandze. Czemu uważasz, że jest ucięte? Przeciez była to opowieśc o dziwacznym związku Yukari i George'a - związek się skończył, skończyła się opowieść. Lepiej tak, niż mieliby cudować i robć z tego dramat a'la FY na sześćdziesiąt odcinków...
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Aviona

Paradise kiss
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 14, 2006, 12:34:41 pm »
pomineli tylko kilka kartek z mangi :P
i w namdze nie bylo mowy o slubie tylko yukarie byla zaraczona ze swoim kolaga z klasy licealnej

Offline Beryl

Paradise kiss
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 14, 2006, 07:15:18 pm »
Z Hiro krótko mówiąc. Swoją drogą, ciekawe, że tak długo czekali.^^

Cytuj
yukarie

You-Carrie?
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

 

anything