Autor Wątek: Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...  (Przeczytany 18402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ceta

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 03, 2004, 07:59:55 pm »
TIE Bomber
mi najbardziej leży ;)
ale TIE Interceptorem też nie pogardzę  
A tak właściwie to ciezko wybierać wśród takich cacek jakimi były myśliwce Imperium  8)  -tak jakby wam postawili kilkanaście pięknych autek
here is no weakness, there is the Dark Side
_____________
SŚFSW - Spotkania Śląskich Fanów Star Wars
www.ssfsw.prv.pl

Offline Duckingman

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 15, 2004, 10:16:28 pm »
Jak oze we mnei tli sie dusza admirala najchetniej wybralbym TIE/droida ktorego neistety nie ma. W takim wypadku wybieram TIE/defender. Najpotezniejszy mysliwiec Gwiezdnych Wojen.
zlowiek warty jest tyle ile warte jest jego słowo - Rob Roy

Offline dead

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 04, 2004, 05:03:06 pm »
TIE Interceptory sa zajebiste i tyle !! Sa to najlepsze mysliwce !! (nie liczac moich ulubionych X-Wingow ^^ ktore nie sa power maczo mocne ale sa zajefajne i fajnie wygladaja :)) !! Jest szybszy i zwrotniejszy od mysliwca Vadera !! Jest najszybszy i najzwrotniejszy z rodziny TIE !! To jest moj typ !! Mowie o tych produkowanych na mase ^^ !! Bo w sumie defendery sa lepsze ale masowka przewyzsza zawsze doskonalosc techniki ^^ !! Im  wiecej tym lepiej (na mase i majac taki mysliwiec jest masakra dla rebelii :P). nie rozdrabniajmy sie na doskonale defenderi i invisible !! Interceptory produkowane na mase wystarczaja aby zniszczyc kazdego !!
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Veevoirus

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 04, 2004, 10:08:32 pm »
Oczywiście Interceptory.. Ale nie ma moich ulubionych krążowników imperialnych.Że niby co?
nie myśliwce?! ;)
ie pozwól,by Cię sprzedali!!
Zrób im na złość i sprzedaj się sam!!
Last.fm

Offline dead

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 05, 2004, 06:42:56 pm »
W sumie rozpatrujac najlepsza konstrukcje pod wzgledem techniki to Defendery sa najlepsze i nic ich nie przebije ale masa niszczy technike doskonala ^^. A krazownikow nie ma bo sa za duzei powolne i glownie to mysliwce walca o przewage w "powietrzu ^^" (prozni :P) a nie krazowniki ktore tylko przenozsa mase mysliwcow tak jak lotniskowce ale w sumie wlasnie t czemu ich nie ma !! A takze kilku innych pojazdow imperialnych (np TIE Bombery :P) .
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Manfred

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 07, 2004, 10:03:40 am »
Ludzie czy wy oby na pewno graliście w Tie-fightera przecież Misel-boat jest najlepiej wyposażonym myśliwcem a wy mówicie że najlepsdzy jest defender, nie urkywam jest dobry ale nie dorównuje misle-boatowi
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Pyza

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 07, 2004, 01:54:06 pm »
Cytat: "Venix"
To proponuje TIE Dedendera - szybki, zwrotny i zajebardzo dobrze uzbrojony (4 lasery + 2 Jonizujace [ION] ) - ten to ma dopiero kopa - nim nie mozna przegrac.


Wystarczy mi poprzeć Venixa oraz podpisać pod tym co on napisał
f you will not fight, then you will meet your destiny

Offline Fuczak

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 18, 2004, 01:02:40 pm »
Najlepszy Jest Lewiatan z gry Knights of the old republic albo sith fighter  :twisted: wyobraxcie sobie 40000 takich statkow na republike
here is no escape from Chaos ...

Offline dead

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 18, 2004, 04:15:12 pm »
Liczy sie masowka a nie jakies indywidualne unity ktorych nie produkuje sie tasmowo !
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline IkitClaw

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 18, 2004, 05:38:21 pm »
Cytat: "Manfred"
Ludzie czy wy oby na pewno graliście w Tie-fightera przecież Misel-boat jest najlepiej wyposażonym myśliwcem a wy mówicie że najlepsdzy jest defender, nie urkywam jest dobry ale nie dorównuje misle-boatowi

a ja proponuje nie sugerować sie grą. bo nie ma ona naprawde wiele wspólnego z "realem"... poza tym missle boat jest chyba kanonierką...

Co do myśliwców... technicznie- Tie Defender. Najlepszy obok Szponostatków należących do Chissów myśliwiec w galaktyce. (no jeszcze skoczki byly niezgorsze  :lol: )
Jeśli bierzemy pod uwagę aspekty ekonomicznie, to Tie Interceptor. Zwrotny, szybki, porządnie uzbrojony.. i dosć tani.

Offline dead

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 19, 2004, 03:53:50 pm »
A ja pozatym lubie slejwa :) Bardzo fajny statek :P. Hehe sadze ze w sumie tak jak w realiach II wojny swiatowej to np USA zalewala pola bitew masa szermanow tak samo w swiecie GW to imperium zalewa przestrzen mysliwcami TIE i to glownie fajterami :). Dlatego masowa masowa i bede to powtazal az do smierci. Co z tego ze defender jest extra skoro masa tanich i dobrych interceptorow moze zniszczyc jednego defendera (bo za taka sama cene imperium zrobi mase interceptorow :)). Eh ale to chyba do niczego nie prowadzi walkowanie mojego zdania bo i tak kazdy z nas ma prawo wolnych wypowiedzi i nie prezkonam coniektorych z was :(. Ale bywa.
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Fuczak

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 19, 2004, 05:04:07 pm »
Cytat: "dead"
Liczy sie masowka a nie jakies indywidualne unity ktorych nie produkuje sie tasmowo !
hhahaha unity jak bys widzial lewiatana za sama wielkosc to byc padl w kotorze a co dopiero ten x milionoow statkow sithow. sITHOWIE MIELI  Star Forge ktora na godzine produkowala 100 statkow
here is no escape from Chaos ...

Offline dead

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 19, 2004, 08:37:40 pm »
Kotor to sa odlegle czasy :) stara republika prezcie a w sumie my tu gadu gadu o wspanialym imperium :P Eh spac mi sie chce wiec pisze pewnie jakes gupoty ale jednak troche jest w tym prawdy bo przecie teraz liczy sie imperium a nie stara republika :)
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Fuczak

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 20, 2004, 06:52:52 pm »
polec na korriban to zapytamy sie czy imperium sie liczy ....
here is no escape from Chaos ...

Offline IkitClaw

Najlepciejszym mysliwcem Imperium jest ...
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 07, 2004, 08:36:35 pm »
Cytat: "Fuczak"
polec na korriban to zapytamy sie czy imperium sie liczy ....

BUAHAHAHAHA... Imperium Sith nawet za czasów śwej świetności było niczym w porównaniu do dzieła Plapateina... oni panowali tylko nad swoim sektorem. Z SR ponieśli sromotną klęskę. Było ich zbyt niewielu. A Iluzje niebyły takie znowu doskonałe. Do tego na każdym korku sie mordowali....  :wall:

Heh... Fuczak a słyszałeś o Devastatorach? one też produkowały taśmowo Tie... i co?