Autor Wątek: Dol Guldur 600pkt  (Przeczytany 5761 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Misieek

Dol Guldur 600pkt
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 11, 2006, 08:36:48 pm »
Moim zdaniem Shielding jest dobro opcio , poniewarz kiedy będziemy mieli nie bespieczno sytuacje np konica wiedzie w nasze łuki to będzie kiepsciutko 2 kości  na jedno :? a tak jak będzie 2 vs 2 , powiniśmy wytrzymać , bo akurat na poczotku konica ma szarże a potem akurat bedziemy mieli pierwszeństwo i my atakujemy i już sie nie shieldujemy i tak do skutku  :D
Moim zdaniem opyla się dokupić tarcze.

Offline Herudaio

Dol Guldur 600pkt
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 11, 2006, 10:35:50 pm »
Tarcze łucznikom dają dużo w postaci shieldowania, ale według mnie ma to sens tylko przy drogich łucznikach (chociażby elfach) inaczej jest to przerost formy nad treścią
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Guldurek

Dol Guldur 600pkt
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:26:43 am »
ACHTUNG

Sorry w moim ostatnim poście napisałem "dać łucznikom tarcze". Chodziło mi oczywiście o WŁÓCZNIE!
ounce, lans, spontan i gibki taniec na parkiecie

Offline Maximus from Rome

Dol Guldur 600pkt
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 12, 2006, 12:17:15 pm »
Cytat: "Guldurek"
ACHTUNG

Sorry w moim ostatnim poście napisałem "dać łucznikom tarcze". Chodziło mi oczywiście o WŁÓCZNIE!



I wszystko sie wyjaśniło :D  :!:
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

 

anything