Autor Wątek: Evangeliony  (Przeczytany 64667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ktoś

Evangeliony
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 15, 2006, 12:38:19 pm »
No nie wiem, ale co do krzyżowania się rei i shinjego to w sumie racja gdyż synchronizacja rei z 01 wypadała dość dobrze... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Dreadorus Maximus

Evangeliony
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 15, 2006, 12:55:03 pm »
Cytuj
Może mieć to związek że oznaczyli go Production Model??

Owszem.
Modele produkcyjne miały mieć dobrze wykonane wzorce osobowości. Z tego powodu unit 02 jest kompatybilny jedynie z Asuką, na przykład nie da się do niego zasadzić Dummy Pluga z Rei. Dlatego też na pilota unitu 03 szukali osoby pasującej wzorcem. Widocznie skanowali kogoś podobnego do Toujiego.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ktoś

Evangeliony
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 15, 2006, 12:58:52 pm »
a co z unitem 03 on takze miał własny wzorzec osobowosci?? .. pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Dreadorus Maximus

Evangeliony
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 15, 2006, 01:08:10 pm »
Pisałem o modelach produkcyjnych. Są to unity 02-04.
Tak w ogóle to każdy unit musi miec wzorzec osobowości, w produkcyjnych po prostu bardziej się nad tym skupili.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ktoś

Evangeliony
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 15, 2006, 01:16:38 pm »
Wiem że się powtórze ale musze zadać to pytanie. Dlaczego Shinji został wybrany aby decydować o przeżyciu ludzkości czy był jakimś wybrańcem czy dlatego ze pilotowal tak niezwykłą jednostkę jaką była 01... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Dreadorus Maximus

Evangeliony
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 15, 2006, 01:31:00 pm »
Dlatego, że wybrała go Rei. Owszem, był jakimś wybrańcem.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Shi

Evangeliony
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 15, 2006, 01:58:58 pm »
Chciałam tylko napisać, że wahałam sie pomiędzy 01 i 02, ale w końcu wybrałam 01, może dlatego, że fioletowy jest moim ulubionym kolorem... :)

Może to głupie pytanie, ale zastanawiam się czemu tylko 02 miał niebieską (fioletową?) krew?
ttp://www.koparki.pl/
Wszystko jest dla ludzi...

Offline Ktoś

Evangeliony
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 15, 2006, 02:00:53 pm »
Pewnie dlatego ze przypadł jej do gustu hehehe ale trzeba przyznać że 01 był wyjątkowa jednostką


a co do krwi niemam pojęcia czemu była innego koloru moze dread~ będzie coś wiedzial... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Faith

Evangeliony
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 15, 2006, 02:42:09 pm »
w endzie tez byla fioletowa?
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Ryba

Evangeliony
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 15, 2006, 03:15:35 pm »
Krew niebieska. Niektóre anioły też miały niebieską krew. Ala jakby to wyglądało: czerwona krew na czerwonym Evangelionie: głupio  ;)

Offline Shi

Evangeliony
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 15, 2006, 03:42:40 pm »
No cóż, myślałam o tym, że kolory by się stopiły w jedno, ale... to wszystko? Nie ma żadnego haczyka?  ;)
ttp://www.koparki.pl/
Wszystko jest dla ludzi...

Offline Ryba

Evangeliony
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 15, 2006, 03:43:27 pm »
Może jest ale zapomniałem  :oops:  :oops:
Poczekaj na Dreada może będzie wiedział.

Offline Dreadorus Maximus

Evangeliony
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 15, 2006, 03:45:00 pm »
Niebieska krew i zielona skóra. Czemu nie wiem, może dlatego, że Niemcy robili według innych schematów, niż NERV w Japonii? Poza względami estetycznymi nie widze większego jakiegoś znaczenia.

Patrzyłem na Evy, jak biegają. 01 i 02 biegają jak faceci, a 00 wyraźnie kołysze biodrami. No a 03 idzie jak zombi, ale on się nie liczy.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

Evangeliony
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 15, 2006, 03:51:23 pm »
Gdzie się tego dojrzałeś?? Ok. 00 rozumiem ale czy Asuka to chłopak?? Nie, żartuję, ale powinna iść jak 00. Ale może to jest model produkcyjny i dlatego. 03 to wiadomo, anioły to nie piękne aniołki.

Offline Faith

Evangeliony
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 15, 2006, 03:51:59 pm »
Dlaczego Evy sterowane przez pilotow ruszaja sie tak sztywno jak.. roboty :P
A w berserku i eva series jak i anioły sa jakies takie elastyczne??
To wina "niskiej" synchronizacji?
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

 

anything