trawa

Autor Wątek: Evangeliony  (Przeczytany 64647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

Evangeliony
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 14, 2006, 06:45:10 pm »
Cytat: "Ktoś"
drogi rybo jak byś nie wiedział to co EVA miała na sobie to nie był panceż tylko zabezpieczenia które słuzyły do utrzymywania EVY pod kontrolą jest o tym dokladna mowa wczasie walki z ostatnim aniołem po wchłonięciu S2 przez 01... pozdro


No dobra a ostatni anioł to był Lilim. Czy w Endzie było coś mówione??
Bo ja wiem że było mówione podczas 19 odcinka.

PS. Wiedziałem, że P. Moderator będzie zły, a ostrzegałem.

Offline Dreadorus Maximus

Evangeliony
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 14, 2006, 07:06:05 pm »
Wracamy do dyskusji o Evach. Ktoś może wie z czego są zrobione? Jakie mechanizmy mają na pokładzie? Co jest istotne w funkcjonowaniu?
Nie, że tego nie wiem, ale chce Was zmobilizować do dyskusji : )
Zapraszam do dyskusji.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

Evangeliony
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 14, 2006, 07:09:59 pm »
Na pewno Eva ma rdzeń, głowę, nie posiada układu "jedzeniowego" (zapomniałem jak to po polsku się mówi), przez kręgosłup przechodzi Entry Plug. Na pewno ważne są nerwy. Zbudowana z żywych tkanek. To jest co mi nazazie do głowy przychodzi. Jak coś wymyśle jeszcze to napisze.  ;)

Jak zwykle nie pisze ciekawie  :cry:  :cry:

Offline Ktoś

Evangeliony
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 14, 2006, 07:36:26 pm »
Z tego co wiem nie jest do końca wiadomo czym jest EVA z pewnością mają wile funkcji walki szczególnie dotyczące walki na odległość wiele urzadzeń namiwerzających i mnóstwo typów broni nie posiadają organu S2 przesco sa uzaleznione od doplywu energi co zresztą wszyscy pewnie wiedza jedynie zastanawia mnie kwestia berserka skąd mialy energię do działania skoro nie posiadały organu S2 pamiętam że przed skasowaniem forum była dyskusja na temat Berserk niestety nie miałem wtedy uzytkownika i niezdążyłem sie prawie niczego dowiedzieć jesli mozecie to wyjaśnijcie mi przynajmniej podstawy... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Ryba

Evangeliony
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 14, 2006, 07:44:31 pm »
Może to być jakaś wewnętrzna, całkiem nieznana nam siła. Nie S2 ale skumulowana moc.

Offline Faith

Evangeliony
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 14, 2006, 07:53:50 pm »
No to jest bardzo ciekawe skad taki 01 bierze tyle energii po jej wyczerpaniu ( przed zdobyciem s2) zeby rozwalic anioła :D
Przecie to tak jakby odlanczyc kogos kto sam nie potrafi oddychac o tych wszystkich masszyn w szpitalu ^^
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Ryba

Evangeliony
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 14, 2006, 07:55:23 pm »
Może od Yui??  :?  :?

Offline Faith

Evangeliony
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 14, 2006, 07:59:19 pm »
Tez tak poczatkowo myslałem ze moze od duszy Yui ale powstaja nowe pytania jak skad  i Yui ma tyle energii ??  ^^
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Devik Crazystar

Evangeliony
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 14, 2006, 08:16:25 pm »
Każdy organizm, Eva czy nie Eva, potrzebuje energii, by utrzymywać procesy, które trzymają go przy życiu. Evy są "upośledzone" i pozbawione S2, energię dostarczają im ludzie. Zapewne muszą mieć jednak jakieś rezerwy, inaczej umierałyby po wyczerpaniu się tych "5 minut". Rezerwy do zaspokojenia najbardziej podstawowych potrzeb energetycznych, przez co nawet wiążaca Evę ludzka wola nie może ich wykorzystać. Chyba że Eva wpadnie w berserk i sama ich użyje. Ta energia jest oczywiście ograniczona.
Ot, taka teoria.

Offline Ktoś

Evangeliony
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 14, 2006, 08:45:15 pm »
więc EVY to żywe stworzenia?? bo chyba na to wszystko wygląda  zę sa to jakies stwory opanowane przez człowieka ... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline Ryba

Evangeliony
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 14, 2006, 08:56:36 pm »
Eva jest zbudowana z żywych tkanek, np. ma kręgosłup.
Nie są opanowane przez człowieka.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Evangeliony
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 14, 2006, 09:38:41 pm »
Cytat: "Ryba"
Może od Yui??  :?  :?

Zdecydowanie odpada.
Być może tak jest w unicie 01 ale skąd się bierze tyle energii w 00 (w 02 było spowodowane emocjami pilota.)
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Evangeliony
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 14, 2006, 10:01:34 pm »
wiadomo ze są z żywych tkanek nie tylko po tym ze maja kregosłup bo wątpie żeby był on ze zwykłego wapnia tak jak u nas np w endzie widać jak series EVA rozrywają wnętrznosci z 02 no ael czym moga on ebyć hmmm... czy moga być z tkanek adama lub lilith???... pozdro
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Nikolas

Evangeliony
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 14, 2006, 10:01:41 pm »
Cytuj
np. ma kręgosłup.


jeju, skąd wzieli taki kręgosłup  :?  ;)
ogi nie ma nogi : (

Offline Ryba

Evangeliony
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 14, 2006, 10:04:03 pm »
Nie wiem skąd taki kręgosłup wzięli. A tkanki możliwe że od Adama a w przypadku 01 od Lilith. A wiem też, że Follow Me nie używa przycisku Zmień, a sam go mi polecił  ;)

 

anything