trawa

Autor Wątek: Mordor 600pkt.  (Przeczytany 3145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaskier

Mordor 600pkt.
« dnia: Czerwiec 12, 2006, 03:41:26 pm »
Co o tym sądzicie? Co poprawić? Ma to sens?

Król Nazguli (3 pow) [85]
3*Durghaz-nar [75]
2*Sztandarowy [60]
9*Ork z Morannon w/Shield [72]
6*Mordor Uruk-hai w/Shield [48]
6*Mordor Uruk-hai w/2hw[48]
11*Gwardzista z Minas Morgul w/Spear, Heavy Arm. [77]
19*Ork z Gorgorath w/Spear, Bow [12133]

598 pkt.
57 jednostek

założenie jest takie, że idziemy rozciągniętą, nawet trochę poprzerywaną linią starając się oskrzydlić przeciwnika z conajmniej jednej strony. strzelamy głównie po kawalerii, zeby nie zrobiła nam niemiłego psikusa. no i oczywiście uważamy, zeby łucznicy non-stop widzieli wroga :)

Offline Herudaio

Mordor 600pkt.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2006, 04:19:49 pm »
Ogólnie tak: jak już Nazgula to podpakuj go trochę :)
W Durghaz nie ma co iść za drogie do możliwości a 75 pkt to dużo
Podobnie sztandary zwłaszcza przy armiach masowych 60 pkt to 10 orków a to więcej niż pare przerzutów
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Guldurek

Mordor 600pkt.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2006, 06:16:56 pm »
Jest Cię "dużo" za mało :)  Orki z Gorgoroth :?  nienajlepszy pomysł. Ogólnie tak jakoś wykorzystałeś te jednostki, które tu są zupełnie niepotrzebne (szkoda, że nie masz Nurn Overseer'ów :lol: ). Nie no żart. Jeżeli Chcesz zrobić dobrą rozpę Mordorem to ja Ci proponuję na początek 2 warianty:


1)morannoni+trackerzy+wspomaganie
2)nazgul+troll+dowyborudokoloru
ounce, lans, spontan i gibki taniec na parkiecie

Offline Maximus from Rome

Mordor 600pkt.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2006, 06:58:48 pm »
19*Ork z Gorgorath w/Spear, Bow [12133]
- nie pomylił ci się koszt>> :?: <


Pzdr. :D
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Jaskier

Mordor 600pkt.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 12, 2006, 07:16:38 pm »
Cytuj
Ogólnie tak: jak już Nazgula to podpakuj go trochę :)

no właśnie - jak to jest z tym czarowniem, bo już nie pamiętam:/ ile willa mniej-więcej potrzebatakiemu ziomkowi?
Cytuj
W Durghaz nie ma co iść za drogie do możliwości a 75 pkt to dużo
stwierdziłem, ze mogą coś tam zdziałać jakiś heroiczany ruch, czy walka, od biedy stand fast, no i bezpiecznie wspieraja pikami z ostatniego szeregu w miejscach gdzie jest to potrzebne.
Cytuj

Podobnie sztandary zwłaszcza przy armiach masowych 60 pkt to 10 orków a to więcej niż pare przerzutów
no właśnie ta moja armia jakaś taka mało masowa jest :? stwierdziłem więc, ze sztandarek pomagajacy wygrać walki na poszczególnych ważnych fragmentach może być bardzo przydatny
Cytat: "Guldurek"
Jest Cię "dużo" za mało :)
a ile mnie powinno być?  
Cytat: "Guldurek"
Orki z Gorgoroth :?  nienajlepszy pomysł.

nie wiem. możliwe. ale wypróbuję je
Cytuj
Ogólnie tak jakoś wykorzystałeś te jednostki, które tu są zupełnie niepotrzebne (szkoda, że nie masz Nurn Overseer'ów :lol: ). Nie no żart.
a dokładnie to które?
Cytat: "Guldurek"

Jeżeli Chcesz zrobić dobrą rozpę Mordorem to ja Ci proponuję na początek 2 warianty:
1)morannoni+trackerzy+wspomaganie
2)nazgul+troll+dowyborudokoloru
niegdy nie potrafiłem tego zrozumieć - jaka jest przyjemność z grania wymyślonym przez innych schematem? :? wydaje mi się vże zarówno uruki jak i orki z MM da się skutecznie wykorzystać

Offline Guldurek

Mordor 600pkt.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 12, 2006, 07:43:17 pm »
Wiem, że schematy są nudne, ale chyba najlepsze :? . W tym sensie najgorsze jednostki, bo punktowo i w statystykach są gorsze od innych. IMO lepiej wymyśl nową rozpę, ake wszystko trzeba wypróbować ;) .
ounce, lans, spontan i gibki taniec na parkiecie

Offline Thral

Mordor 600pkt.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:03:10 pm »
Jeżeli chcesz aby grało się fajnie, 4fanowo i w ogóle fajnie z kolegami to twoja rozpiska jest bardzo fajna :D ... można nią pograć tylko umów się z kolegami, żeby oni też powymyślali sobie takie rozpy i będzie gra pierwsza klasa...   :D gra schematami i mało różnorodną armią szybko się nudzi i gra się dla wygranej a nie dla zabawy  8)

no chyba że chcesz taką rozpą grać na turnieju :? ... nie wróżę ci tam powodzenia... masz jakieś 90 % szans mniej więcej że trafisz na jakiś schemat, na masówkę, na coś przegiętego ;) ... i wtedy to lipa... life is brutal :roll:


no chyba że zostanie wprowadzony cs... ale o tym jest pisane gdzie indziej... :D
rowokowanie to prawie to samo co spamowanie... nie przyczyniaj się do spamu... spamowaniu mówimy stanowcze NIE

akcja zaczęta od 08.07.2006 ;p

 

anything