trawa

Autor Wątek: End of Evangelion  (Przeczytany 34402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

End of Evangelion
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 17, 2007, 12:06:02 pm »
Asuka wiedziała, gdy rozwalała ostatnią Evę, to próbowała zniszczyć DP. Interwencja Shina w samą walkę nie zmieniła by nic, gdyż nikt poza Misato nie oczekuje, że Shinji pomoże Asuce w walce. Sam Shinji tego nie chce, a Asuka i tak nie pozwoliłaby wziąć mu czynnego udziału w walce. Asu oczekuje tylko, że Shinji przyjdzie, by popatrzeć na chwilę jej tryumfu. Słowa "ten idiota Shinji też powinien tu być" ruda wypowiada w chwili, gdy zwycięża - to nie jest wołanie o pomoc, lecz chęć zaimponowania, która wynika z jej potrzeby akceptacji.

Co mógłby zmienić Shinji? Teoretycznie mógłby pomóc w zwycięstwie - ma w końcu nieśmiertelną Evę z organem S2. Teoretycznie mógłby próbować w jakiś sposób swoim AT zniwelować pole AT seriesek i tym samym uniemożliwić ich reaktywację. W praktyce Evą kierowała wola Yui, więc Shin nie miał wiele do gadania, no chyba, ze miałby siłę "przeciwstawić" się woli matki, ale dochodzimy do kolejnego gdybania.

Nie traktujcie mojego wywodu za prawdę objawioną, gdyż ostatni raz Enda widziałem na dwa miesiące przed moim odejściem, a z pamięcią już nie tak jak kiedyś ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline obik

End of Evangelion
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 17, 2007, 03:18:28 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Asuka wiedziała, gdy rozwalała ostatnią Evę, to próbowała zniszczyć DP.
tylko jedno takie pytanie ... skąt to miała niby wiedzieć??  :badgrin:

Offline Chiunshin

End of Evangelion
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 31, 2007, 10:43:14 am »
Co to jest "DP" :D
quote]zmęczył mnie ten napis już[/quote]

Offline @

End of Evangelion
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 31, 2007, 10:57:35 am »
Cytat: "Chiunshin"
Co to jest "DP" :D

Dummy Plug

Offline Chiunshin

End of Evangelion
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 31, 2007, 11:03:33 am »
aha, ale słuchajcie, po jaką cholerę miała by niszczyć? Jest przecież wiele innych sposobów na zniszczenie Ev ;)
quote]zmęczył mnie ten napis już[/quote]

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
End of Evangelion
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 31, 2007, 11:41:13 am »
No tak! Zwłaszcza te, co je Asukaprzetestowała na serieskach- średnio działało. A z broni konwencjonalnej też nie idzie. Ale jestem otwarty na propozycje.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline @

End of Evangelion
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 31, 2007, 01:06:47 pm »
Eva bez DP nie pobiega, a z DP sie tylko zregeneruje po zrobieniu jej kuku. Najskuteczniej jest wiec niszczyc dp

Offline Revan

End of Evangelion
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 31, 2007, 11:03:57 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Asuka wiedziała, gdy rozwalała ostatnią Evę, to próbowała zniszczyć DP.


Bo ja wiem czy wiedziała, równie dobrze wyszło, że tak było najłatwiej wykończyć ostatnią (dla ścisłości rozwalała core a nie DP). NO ale jak mówiłem nie byłoby i tak na to czasu.

Cytuj
Interwencja Shina w samą walkę nie zmieniła by nic, gdyż nikt poza Misato nie oczekuje, że Shinji pomoże Asuce w walce. Sam Shinji tego nie chce, a Asuka i tak nie pozwoliłaby wziąć mu czynnego udziału w walce. Asu oczekuje tylko, że Shinji przyjdzie, by popatrzeć na chwilę jej tryumfu. Słowa "ten idiota Shinji też powinien tu być" ruda wypowiada w chwili, gdy zwycięża - to nie jest wołanie o pomoc, lecz chęć zaimponowania, która wynika z jej potrzeby akceptacji.


Zgadzam się. W najlepszym wypadku, ruda wspaniałomyślnie pozwoliła by mu dobić zmasakrowane i bezbronne serieski- zadanie na miarę możliwości Shinjiego :badgrin:


Cytuj
Co mógłby zmienić Shinji? Teoretycznie mógłby pomóc w zwycięstwie - ma w końcu nieśmiertelną Evę z organem S2. Teoretycznie mógłby próbować w jakiś sposób swoim AT zniwelować pole AT seriesek i tym samym uniemożliwić ich reaktywację. W praktyce Evą kierowała wola Yui, więc Shin nie miał wiele do gadania, no chyba, ze miałby siłę "przeciwstawić" się woli matki, ale dochodzimy do kolejnego gdybania.


Podoba mi się słowo teoretycznie. Niestety kończy się na teorii.

Cytat: "@"
Eva bez DP nie pobiega, a z DP sie tylko zregeneruje po zrobieniu jej kuku. Najskuteczniej jest wiec niszczyc dp


Bądź core, w NGE jeszcze się taki nie urodził co by przeżył z rozwalonym rdzeniem.

 

anything