Autor Wątek: Anioły  (Przeczytany 64705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Anioły
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 14, 2007, 10:29:18 am »
Nie, ja dalej twardo obstawiam, że zwyczajnie nie mieli możliwości sklonowania Adama. Takie coś jest dosyć dużym przedsięwzięciem, którego nie da się zrobić ot tak. Pamiętajcie, że Gendo musiał ukryć fakt posiadania Adama przed SEELE.
Poza tym zrzucał podejrzenia na niemiecki NERV, bo to oni mieli problem z brakującym embrionem i to oni musieli się tłumaczyć przed komitetem. Gendo głupi nie jest, postępuje w sposób prosty i skuteczny, ale takze w ten sposób, żeby jak najbardziej namieszać.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline obik

Anioły
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 14, 2007, 05:25:27 pm »
Seel się domyślało że Gendo coś chce zrobić  ;) tylko nie wiedzieli co a potem jeszcze namieszał im w baniach i tak wyszło ;)

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Re: O co w tym wszystkim chodzi?
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 03, 2007, 08:36:31 am »
O tu jeszcze posty Dreada widać. :P

Odpowiadam tu na post Kaileeny z "O Kaworu":
Cytat: "Kaileena"
Skoro Arael nie mógł pojąć dlaczego ludzie są tacy samotni, mimo iż jest ich tak wielu, to czy jest w związku z tym głupi? Nie. Ja też tego nie rozumiem, a jestem człowiekiem.

Obejrzyj jeszcze raz. :)
Nie będę negował Twojego człowieczeństwa, bo nie mam podstaw, ale NGE jest właśnie o tym, że "We've been lonely for most our lives". ;)

Link dla nie kojarzących cytatu.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Revan

Anioły
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 03, 2007, 09:03:15 pm »
Co do embrionu Adama to myślę, że wzięli najbardziej kompletne DNA jakie znalezli i zrobili embrion, a gorszego Evy, kto oglądał Park Jurajski (są tacy co nie oglądali w ogóle?) ten wie o czym mowa, w końcu po takim wybuchu jaki zrobił Adam na Antarktydzie, jego DNA mogło się ciut uszkodzić ;)
Cytat: "Devik Crazystar"

Swoją drogą, jak przyszedł po Adama to 1) ma beznadziejne wykrywanie pola AT, bo przez parę minut pływa w kółko i rozwala przypadkowe statki 2) zupełnie przypadkiem rzuca się pod rząd na dwa okręty, na których znajduje się aktywowany Unit 02. Zadziwiająca skuteczność, jeśli wcześniej nie mógł trafić na ten z Adamem.

1. Bo pole Adama jest wtedy słabe - pasywne jakby to stwierdził Dred
2. Właśnie Unit jest aktywny jego pole jest silniejsze i wyróżnia się więc wie gdzie jest przeciwnik.
Aparatura w NERV'u może nie wykrywać tak słabego pola, więc wniesienie Adama nie stanowi problemu.
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Cytuj
Bomby zwykle nie przeżywają eksplozji.

Bomby nie mają pola AT. Unit 01 rozwala polem pół NERVu (w Endzie) i jakoś nic mu nie jest. Asuka w 02 polem wywala ogromny krzyż (eksplozja pola) a unit nawet nie draśnięty.

Dodałbym jeszcze do tego fale uderzeniową Impactu. Poza tym anioła  tylko przyrównano do bomby.
Cytuj
Cytuj
haael napisał:
No to czemu nie popełnił tego samobójstwa? Czemu tego w końcu nie zrobił, skoro miał trzy Evy na talerzu?

Bo IMO wersja samobójcza nie zakłada wygenerowania supersilnego pola AT. Ciało tego Anioła jest jakimś materiałem wybuchowym, aktywowanym i pewnie wzmacnianym polem AT. Dlatego się nie wysadził - bo to tylko, w sumie, zwykły wybuch. Evom by nie zaszkodził, a ich pole AT zatrzymałoby praktycznie całość siły eksplozji. Więc próbował ściągnać im pole.

To po jakiego diabła ma to super silne pole. Mógł je wygenerować przebić się przez pole Shinjiego i przemodelować okolice (ba mógł zmieść wszytkie Evy, w końcu ich pole jest niczym w porównaniu do pola, którym miał zamiar zrobić dużą dziurę). Problem w tym, że pole Evy zaabsorbuje  niewielką część energii wybuchu i zadziała jak tarcza kierując resztę na boki. Atak nie miał sensu, kiedy został zatrzymany przez Shina. Prawdopodobnie wbiłby sie w ziemie i wysadził okolice a sam przeżył. Co do zakłócania łączności, uboczny efekt użycia dość silnego pola, zresztą mógł potraktować satelity jako wroga.
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Deistyczna wizja Boga to jest właśnie to. Stworzył je i zaprogramował, ale nie zdeterminował każdego ich ruchu. Anioły mają dusze, a więc i wolną wolę. Wszystkie chcą osiągnąć to samo, ale robią to w różny sposób.

W sumie się zgadzam, przynajmniej jeśli chodzi o Anioły, co do ludzi to nie mam zdania.Mógł im podać jakieś informacje, ale podkreślam mógł nie, że podał.

Offline obik

Anioły
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 03, 2007, 09:09:16 pm »
Nie wbiło by go w ziemie zmiażdzyło by go bo stawiał opór:] Eva wytrzymała by nawepno tylko troszke pokiereszowana i tyle    ;)

Offline DamSon

Anioły
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 06, 2007, 08:19:22 pm »
Dreadorus Maximus napisał, że w ciele Rei znajduje się dusza Lilith to by znaczyło, iż dusza Lilith została sklonowana czy po prostu została wyssana z jej ciała i dlatego leży tak spokojnie przybita do krzyża ?

Jak to w końcu jest ?

Offline @

Anioły
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 06, 2007, 08:28:11 pm »
Tak jak napisałeś, dlatego wisi sobie na krzyżu, bo jej dusza jest w Rei

Duszy nie można klonować

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Anioły
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 06, 2007, 08:29:15 pm »
1. Welcum! ;)

2.
No skoro duszy nie można dzielić, a jest w Ayanami...
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Kaileena

Anioły
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 07, 2007, 08:07:58 am »
Anioły to cool stworzenia, lubie je. Fajny był Third Impact. Tabris, Lilith, Sachiel i Zeruel rules!  :badgrin:

Offline Frey Ikari

Anioły
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 07, 2007, 05:46:59 pm »
Cytuj
Anioły to cool stworzenia, lubie je. Fajny był Third Impact. Tabris, Lilith, Sachiel i Zeruel rules!

Odnotować: potencjalny psychopata dążący do zniszczenia świata.

Offline Kaileena

Anioły
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 08, 2007, 07:27:36 am »
Sorry, ale nie jestem żadną psychopatką. Po prostu bardzo lubię Anioły z NGE. Czy coś ci w tym przeszkadza?

Offline Frey Ikari

Anioły
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 08, 2007, 06:42:54 pm »
Cytuj
Sorry, ale nie jestem żadną psychopatką.

Cytuj
Odnotować: potencjalny psychopata

Cytuj
Po prostu bardzo lubię Anioły z NGE. Czy coś ci w tym przeszkadza?

A nazzi lubisz??

Offline @

Anioły
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 08, 2007, 07:27:49 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Cytuj
Sorry, ale nie jestem żadną psychopatką.

Cytuj
Odnotować: potencjalny psychopata

Cytuj
Po prostu bardzo lubię Anioły z NGE. Czy coś ci w tym przeszkadza?

A nazzi lubisz??

Frey za to kocha fizykę :lol:

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Anioły
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 08, 2007, 08:28:25 pm »
Cytat: "@"
Frey za to kocha fizykę :lol:

:P To zapraszam na UMK- zajęte jest 14/75 miejsc! (O lie dobrze zapamiętałem.)

A nie wiem czy takie "cool" są te aniołki: jak by przyszłi i powiedziały: "Nie rozumiecie się nawzajem. Możemy Wam pomóc. Chcecie?" To nawet jakby ludzie odmówili, a aniołki by zrobiły te impakty, to przynajmniej by próbowały po dobroci. Dobra wola też się liczy. ;)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Revan

Anioły
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 08, 2007, 09:03:36 pm »
Nie wnikam w to czy aniołki są cool (chyba, że Aniolki Charliego :lol: )
Co do tego, że embrion nie jest orginałem to nie trzeba nie wiadomo jakich dowodów- jest napisane Adam Sample, ba nawet numer ma A-01. Jak na pomniejszony oryginał interesujące :badgrin:. Zresztą nawet jakby to był oryginał Eva i tak nie miała by S2. Oczywiście mogliby spróbować skopiować S2 od tegoż oryginału, ale jeszcze by coś namodzili i zrobili kolejne BUM albo popsuli Adama z Lilith to samo poza tym z 4 anioła raczej nie pobrali jednej komórki jego organu tylko wykroili cały, zrobili szereg kompleksowych badań, dowiedzieli sie mniej więcej  z czym mają do czynienia i jak działa, po czym zaczęli robić kopie. Zresztą SEELE musiało być bardzo przezorne, w końcu w pierwotnym założeniu (Projekt E) raczej nie potrzebowali Lilith i Evy z od niej pochodzącej ani, a nie pozbyli się żadnego z nich (argument, że nie wiedzieli odpada, mówią o tym w 24 odc. i w Endzie), więc mogli założyć, ze Project nie wypali i trzeba będzie wymyśleć coś nowego, albo to Gendo był przezorny i ich nie zniszczył, a potem to się opłaciło bo okazało się, że się przyda (w końcu to on wymyślił/zaproponował HCP).

 

anything