Autor Wątek: Anioły  (Przeczytany 65942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hamtaro666

Anioły
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 09, 2007, 02:33:52 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Cytuj
Anioły to cool stworzenia, lubie je. Fajny był Third Impact. Tabris, Lilith, Sachiel i Zeruel rules!

Odnotować: potencjalny psychopata dążący do zniszczenia świata.


Przecież anioły zostały zesłane po to, by wznieść ludzkość na wyższy poziom ewolucji, więc Dziewczyna chce dobrze - co się czepiasz

Offline Frey Ikari

Anioły
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 10, 2007, 02:06:08 pm »
Cytuj
Przecież anioły zostały zesłane po to, by wznieść ludzkość na wyższy poziom ewolucji, więc Dziewczyna chce dobrze - co się czepiasz

Hmmm..., pomrocznośc jasna?? Ja zawsze myślałem że anioły są po to by zniszczyc ludzkośc...

Offline Hamtaro666

Anioły
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 10, 2007, 02:42:09 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Cytuj
Przecież anioły zostały zesłane po to, by wznieść ludzkość na wyższy poziom ewolucji, więc Dziewczyna chce dobrze - co się czepiasz

Hmmm..., pomrocznośc jasna?? Ja zawsze myślałem że anioły są po to by zniszczyc ludzkośc...


No to źle myślałeś - niech inni się wypowiedzą lepiej

Offline @

Anioły
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 10, 2007, 02:52:31 pm »
Cytat: "Hamtaro666"
Cytat: "Frey Ikari"
Cytuj
Przecież anioły zostały zesłane po to, by wznieść ludzkość na wyższy poziom ewolucji, więc Dziewczyna chce dobrze - co się czepiasz

Hmmm..., pomrocznośc jasna?? Ja zawsze myślałem że anioły są po to by zniszczyc ludzkośc...


No to źle myślałeś - niech inni się wypowiedzą lepiej

Tym razem zgadzam się z Freyem! xD

Offline Kaileena

Anioły
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 10, 2007, 03:58:10 pm »
Wielkie dzieki Hamtaro666, wiedziałam że na tym świecie jest jeszcze ktoś kto mnie zrozumie  :)

Offline Wloczykij

Anioły
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 12, 2007, 05:56:45 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Cytuj
Przecież anioły zostały zesłane po to, by wznieść ludzkość na wyższy poziom ewolucji, więc Dziewczyna chce dobrze - co się czepiasz

Hmmm..., pomrocznośc jasna?? Ja zawsze myślałem że anioły są po to by zniszczyc ludzkośc...


Jakoś nie widzi mi się opcja Frei'a ... :?
Nie będe robił dobrego wrażenia i ściemniał jaki to ja spec od NGE nie jestem z licencją na jedyną prawdę, ale... oglądając NGE wydawało mi się, że gdyby aniołom chodziło o czystą anhilacje ludzkości to mogły to osiągnąć o wiele łatwiej niż pojawiając się w pobliżu Tokyo-3 (w większości) i stając naprzeciw Evangelionom. Nie zauważyłem, by ataki aniołów były wymierzone bezpośrednio w ludzi, wydaje mi się za to że zawsze próbowały: a) podjąć walkę z evangelionami (ew. różnymi śmiesznymi robocikami, helikopterkami czy co tam zakłócało ich spokój)
b) dostać się do centrum Nerv'u/Terminal Dogma/choroba wie gdzie xP

Poza tym, jak wyjaśniłbyś działanie Tabrisa ? Tak miałoby wyglądać niszczenie ludzkości ?

Czy zostały zesłane dla tego szczytnego 'wzniesienia ludzkosci na wyższy level' ? Musiałbym odświeżyć sobie serie by powiedzieć to z całą pewnoscią, ale to zdaje się tak mówili ziomkowie z SEELE. Jeśli uznać ich za wykładnie ( w końcu mieli dostęp do tych nge-sowskich zwojów z nad morza martwego, to który z bohaterów NGE ma wiedzieć lepiej niż oni ;] ) to możnaby się trzymać tej wersji.

Moja konkluzja jest taka, że jaki cel aniołkom przyświecał nie wiem, ale zniszczenie ludzkości to brzmi jak slogan z USAńskiego filmu akcji klasy 'b' i za chorobe nie pasuje mi do czegokolwiek.
Kto wie lepiej, niech powie ;)
Pozdrawiam

Offline Frey Ikari

Anioły
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 12, 2007, 09:12:56 pm »
Nie chcąc się rozpisywać bo nie chce mnie się, a idąc twoim tokiem myślenia, zdam jedno pytanie. Po co do cholery wydawali kasę na evy i przemyślne środki anty-angel skorp anioły rzekomo miały ich zbawić??

Offline Niuniek

Anioły
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 12, 2007, 09:44:21 pm »
Nie wiem, czy dobrze mi sięzdaje, bo dawnoe NGE nie oglądałem, ale z tego co pamiętam, to chyba ktoś mówił, że aniołom chodzi o przetrwanie gatunku, dopełnienie siebie podobnie, jak człowiek się dopełnia podczas HCO, czyli 3 impaktu w wykonaniu ostatniego anioła - samych ludzi.

Anioły są "innymi możliwościami ewolucji człowieka", czy jakoś tak ktoś to ujął. Pewnie jakby one dotarły do Adama, to spełniłyby rolę podobną do Shina (lub Rei, bo tego nie jestem pewny), czyli by zdecydowały o przetrwaniu ludzi (Fujutsuki powiedział, że życie ludzkości jest w rękach Shina jak nastąpił 3 impakt).

Ja uważam, że gdyby doszło do 3 impaktu z powodu jakiegoś anioła, o wyjściu z "zupy" nie byłoby mowy i byśmy byli tym na zawsze (Aniołki były samotne i by zupki używały, żeby się tak nie czuć pewnie). I Seele pewnie podobnie myślało i chcieli temu zapobiec (choć może nie do końca ;) ).

Może trochę krzywo pisałem i może tego do końca nie rozumiecie, ale chyba nie jest tak źle, co?  ;)

Offline Sachiel

Anioły
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 16, 2007, 09:26:23 pm »
Celem Aniołów jest wieczna egzystencja jednak nie mogą one żyć obok ludzi ( czemu tak naprawdę nie wiem ).
To dlaczego nie atakowały gdzie indziej to kwestia przede wszystkim fabuły, ale niech wam będzie łatwiej jest wywołać III Impact według scenariusza Aniołów niżeli latać po ziemi i strzelać z oczu... prędzej czy później i tak będą musiały się  udać do Tokyo III aby ubić resztę ludzi. Po za tym przeznaczeniem Aniołów jest powrót do Adama matrycy początku linii Aniołów i ludzi ... to mi przypomina biblijne z prochu powstałeś i w proch się obrócisz.
od save me from my friends.
 I can protect myself from my enemies.

Offline Hamtaro666

Anioły
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 17, 2007, 09:03:00 am »
Cytat: "Frey Ikari"
Nie chcąc się rozpisywać bo nie chce mnie się


Jestem pod wielkim wrażeniem tej wypowiedzi :badgrin:  :roll:

Offline Sachiel

Anioły
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 17, 2007, 08:39:48 pm »
Zastanawia mnie fakt przemiany Evy 00 w 23 odcinku i nie mówie tutaj w zamianę "Big Rei" a tyle co wyskoczenie czegoś wielkiego spod ograniczników, chciałbym jakbyście mogli dali screeny tego coś piramidalnego no i oczywiście na opinie na ten temat.

Edit prosił bym jeszcze o zdjęcie rozbebeszonej 02 w EoE
od save me from my friends.
 I can protect myself from my enemies.

Offline @

Anioły
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 18, 2007, 09:42:05 pm »
Pewno chodzi ci o drzewo życia według anioła?

Offline Frey Ikari

Anioły
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 18, 2007, 09:46:03 pm »
Cytuj
Jestem pod wielkim wrażeniem tej wypowiedzi

Słuchaj ja wiem, że ty nic lepszego i tak byqś nie napisał nie trzeba mi tego cały czas przypominac... :?

Offline Pelios

Anioły
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 21, 2007, 03:10:44 pm »
Co tu się kłócić, sam Kaworu mówił, że połączenie Anioła z Lilith wiąże się ze zniszczeniem ludzkości na rzecz przetrwania aniołów. Anioły dążyły do swojej wersji 3'rd Impact, ludzie do swojej i stąd cały konflikt :].
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Zeromus

Anioły
« Odpowiedź #164 dnia: Listopad 08, 2007, 07:54:24 pm »
Poza tym, jak wyjaśniłbyś działanie Tabrisa ? Tak miałoby wyglądać niszczenie ludzkości ?

Tabris jest wyjątkiem a wyjątki tylko potwierdzają reguły i nie jest on żadnym dowodem na nic.Osobiście uważam ze różne anioły miały różne cele:taki Materiel przeszedł przez miasto nie wykazując żadnych oznak agresji[nie zdeptał nawet żadnego samochodu] i zgadzam się ze mu raczej nie chodziło o zniszczenie ludzkości.Taki Zeruel to już inna sprawa-facet od razu po pojawieniu wysadził pół miasta i osobiście szczerze wątpie w jego dobrą wole względem ludzkości.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"