trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 450741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1005 dnia: Marzec 10, 2010, 02:41:10 pm »
W sumie jest mały jeden szkopuł że to może nie być madara, a natomiast taki że madara miał wieczny kalejdoskop i do tego podwójny bo miał jeszcze kalejdoskop brata. Więc czemu madara chodzi bez scharingana a jak już to używa zwykłego?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1006 dnia: Marzec 10, 2010, 02:49:15 pm »
Może podczas walki z pierwszym jakoś go uszkodził i teraz może włączyć na chwilę tylko kalejdoskopowy.
Gdyby to nie był Madara to już dawno oślepłby od tak częstego używania kalejdoskopu, a podczas przenoszenia siebie lub Sasuke do tego drugiego wymiaru nawet się nie zmęczył.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1007 dnia: Marzec 14, 2010, 12:22:28 pm »
To zabawne, niedawno debatowałem ze znajomym na temat Madary i doszedłem do wniosku, że Madara nie będzie miał dziury w oku tylko jakieś inne oko, prawdopodobnie Rinnegana.

Tymczasem wyszedł nowy rozdział i jak na życzenie się wyjaśniło  :badgrin:

Swoją drogą ciekawe skąd Tobi go ma, bo Painowi na pewno nie zabrał bo Konan wzieła ciało Nagato, a użytkownik z Rinneganem rodzi się raz na XXX lat.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1008 dnia: Marzec 14, 2010, 01:13:36 pm »
Niby tak, ale Madara żyje dość długo i mógł spotkać kogoś innego z Rinneganem. No i nie wiadomo czy Madara nie zabił Konan za zdradzenie Akatsuki i nie zabrał Rinnegana z ciała Nagato. Do teo mógł też wyjąć Rinnegana z któregoś z ciał Peina. Nie koniecznie najważniejszego.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1009 dnia: Marzec 14, 2010, 02:31:17 pm »
Tamte ciała miały takie oczy bo były kontrolowane przez Nagato. Gdyby tak nie było to Rinnengany by można było rozmnażać w nieskończoność i każdy by je miał.

A Konan raczej też nie zabił bo było by to pokazane (każdy jak ginie ma przynajmniej z 10 chapterów walki).
Poza tym Konan wróci i pewnie będzie walczyć po stronie Naruto. Wątpię, żeby autor od tak się jej pozbył.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1010 dnia: Marzec 18, 2010, 12:15:57 pm »
Jak powiedział kiedyś dr Frankenstei "It`s alive!!!". Czyli jednak Akatsuki nie zmniejszyło swojej liczebności.
A co gorsza znowu walka Nauto z Sasuke została przełożona.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1011 dnia: Marzec 18, 2010, 12:30:24 pm »
technika z tworzeniem idealnej kopii wydaje się nieco przegięta, wcześniej były klony Itachiego i Kisame które posiadały ok. 10% mocy pierwowzoru. Jednak sam pomysł wydał się ciekawy, ciekawe jak ten wątek dalej autor pociągnie.
I kogo/czemu zaatakował Kabuto ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1012 dnia: Marzec 18, 2010, 02:37:22 pm »
Kabuto zaatakował jakichś kolesi z wioski wodospadu. Może w tym miejscu jest coś co mu pomoże zapanować nad mocami Orochimaru, a może to Orochimaru już przejął jego ciało.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1013 dnia: Marzec 18, 2010, 03:10:54 pm »
...a miałem już cichą nadzieje, że
Spoiler: pokaż
kisame kopnął w kalnedarz


Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1014 dnia: Marzec 18, 2010, 03:34:28 pm »
Ja też, ale co się odwlecze to nie uciecze.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1015 dnia: Marzec 18, 2010, 03:51:05 pm »
IMO to było pewne, że Kisame wróci, mało pokazał jak na tak "reklamowaną" posać. I w sumie to nie miał jakiejś heroicznej (10 odcinkowej) walki jak każdy z poległych członków Akatsuki. :P

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1016 dnia: Marzec 24, 2010, 11:02:18 pm »
Wszystko zaczyna się układać dla konohy, budzi się Tsunade, roots po śmierci danzo pewnie ktoś przypiłuje pazurki, tylko Sasuke który dostał oczy od brata psuje sielankę i zapowiada coś wybuchowego.
Dla mnie super :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1017 dnia: Marzec 25, 2010, 11:08:44 am »
No i Kakashi może się pożegnać ze stołkiem hokage. Szkoda, ze Naruto nie pokazał mocy którą dostał od Itachiego. A może to właśnie ta moc ma zabić Sasuke kiedy umrze Naruto.

A tak w ogóle to Sasuke po przeszczepie jet nieśmiertelny czy jak?
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2010, 11:12:54 am wysłana przez Hollow »

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1018 dnia: Marzec 25, 2010, 02:24:55 pm »
W nowym chapterze podobało mi się wszystko.Podobają mi się postawy wszystkich postaci łącznie z drugoplanowymi.Zaintrygowało mnie trochę co Karin dostrzegła w wnętrzu Naruto.Ciągle jednak więcej pytań niż odpowiedzi.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1019 dnia: Marzec 25, 2010, 02:36:14 pm »
Myślę, że zobaczyła w nim to co dał mu Itachi albo samą 9 ogonową bestię.
Ciekawi mnie jedno. Kiedy Sasuke wziął oczy Itachiego to czy Madara weźmie oczy Sasuke. I czy oczy Itachiego do czegoś będą się nadawać. W końcu pod koniec walki był już całkowicie ślepy.