trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1140 dnia: Lipiec 19, 2010, 05:03:44 pm »
A mnie fillery zawsze denerwowały. Większość wyglądała tak samo: Naruto dostawał misję, spotykał kogoś lub ten ktoś był zleceniodawcą i miał jakieś problemy, pojawiali się jacyś dziwni shinobi, którzy temu komuś chcieli zrobić krzywdę, a Naruto walczy z nimi i przy okazji prawi morały ratowanej osobie. I zawszy wykańcza przeciwników rasenganem.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1141 dnia: Lipiec 20, 2010, 01:42:43 pm »
Najgłupsze jest to, że filery w Naruto są od odejścia Saska do 220 odcinka (czyli do końca zwykłego Naruto)

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1142 dnia: Lipiec 23, 2010, 01:18:29 am »
Pięciu odcinkowy filler z wyścigiem organizowanym przez zwalczające się klany z wioski Degarashi przełknięty i niemam specjalnych zastrzeżeń.Spodobał mi się czarny charakter Aoi i rozwinięcie postaci Morino który w mandze był wykorzystany właściwie w jednym miejscu.Szczególnie spodobało mi się 10 pytanie jakie Ibiki zadał Idate,niby takie proste i banalne a cieszy.Ogólnie filler żadne cudo ale porządny średniak.Cały filler ładnie komponuje się z mangą a nie kłóci z nią jak ma to miejsce w bleachu.Jak na razie fillery Naruto biją na głowę te z bleacha(nieuchronne porównanie) których po prostu nie daje rady oglądać,radzą mnie skrajną głupotą,dziurami fabularnymi wielkości tokyo i jawnym przeczeniem temu co jest w mandze.Byłem już jednak wiele razy ostrzegany ze najgorsze mam dopiero przed sobą zatem wstrzymam się z optymizmem względem następnych fillerów.   

Odcinek 107:Naruto vs Sasuke.Takie odcinki utrzymują w przekonaniu ze warto się jednak czasem męczyć z tasiemcami.Dobrze ukazane zostało psychologiczne podłoże konfliktu,dobrze dobrana muzyka,walka jest dynamiczna i chorografia prezentuje się nie najgorzej.Znacznie powyżej średniej krajowej i naprawdę chce się oglądać dalej.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1143 dnia: Lipiec 23, 2010, 08:46:04 pm »
Nowy rozdział jest całkiem przyzwoity. Szkoda tylko, że tak szybko kończy się walka z Madarą. No i jest wyjaśnione dlaczego Minato i Kushina siedzieli w Naruto.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1144 dnia: Lipiec 24, 2010, 12:18:57 pm »
Rozdział przyzwoity ale myślałem ze dowiemy się w końcu czegoś o Tobim ale jednak znowu nic.W każdym razie padło w nim proroctwo ze pewnego dnia światu zagrodzi Jinchuuriki a zagrożeniu kres połozy Naruto.Shoneny mają to do siebie ze takie przepowiednie się spełniają zatem finał tej historii to najpewniej Madara(ten tailed beast) vs Naruto.Mi pasuje.Swego czasu bałem się ze autor będzie chciał zrobić "wielkiego złego" z Sasuke.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1145 dnia: Lipiec 24, 2010, 01:06:46 pm »
Tylko, że aby Madara zdołał uwolnić 10 ogonową bestię to musi wyciągnąć lisa z Naruto, a Naruto przy tym może umrzeć. Może Sasuke zdradzi Madarę i sam wchłonie w siebie bestie.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1146 dnia: Lipiec 24, 2010, 03:59:33 pm »
Matka Naruciaka przeżyła wyciąganie z niej demona, więc Naruto też pewnie przeżyje.

Ja myślę, że na końcu będzie, że Tobi wchłonie 10-ogoniastego, jednak nie uda się mu go opanować i ten się zbuntuje, a do walki z bestią staną ramie w ramie Sasek i Naruto, przy czym Sasek zginie w jakiś dramatyczny sposób.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1147 dnia: Lipiec 24, 2010, 04:17:58 pm »
To nie tak, że przeżyła. Po prostu długo kona w męczarniach.
Wątpię czy Sasuke zginie (choć my z całego serca tego życzę, a im szybciej tym lepiej). Myślę, że albo Naruto w końcu wbije mu coś do tego zakutego łba po dobrej walce, albo przeciąży swoje ciało od używania technik i nie będzie w stanie walczyć.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1148 dnia: Lipiec 24, 2010, 08:47:32 pm »
gdyby Sasuke został głównym złym to byłby to jeden z największych zwrotów akcji jakie widziałem w mangach/anime.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1149 dnia: Lipiec 24, 2010, 10:55:31 pm »
Już to ze Sasuke został czarnym charakterem jest jednym z największych zwrotów akcji w historii shonenów,nie oszukujmy się,  z reguły są one bardzo schematyczne a tu Sasuke, który podczas walki z Gaarą chciał się poświecić by Naruto i Sakura mogli uciec ,został psychopatą który zabija własnych towarzyszy i planuje zagładę rodzinnej wioski.Kishimoto zdobył sobie tym mój szacunek.

Nie mniej wątpię by Sasuke zginął lub został wielkim szefem.Oglądam obecnie anime i gdy widzi się historie drugi raz od początku(po przeczytaniu mangi) dostrzega się pewne rzeczy a na niektóre patrzy w innym świetle.Cały Naruto to historia o chłopcu który "naprawia" innych ludzi,słowami lub pięściami ale długo by wymieniać ludzi których zmienił Naruto:choćby Gaara,Neji,Konohamaru,nawet własną ciemną stronę.Na boga on nawrócił Peina który był przecież masowym morderczą planującym podbój świata!Na 99% lisek przemówi Sasuke do rozsądku po tym jak już skopie mu tyłek.To całe nawracanie ludzi przez Naruto,raz za razem aż do znudzenia,to to z czym Kishimoto mi regularnie podpada i ,moim skromnym zdaniem,najsłabszy element całej mangi.   
 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1150 dnia: Lipiec 25, 2010, 12:13:07 am »
Nie wątpię, że Naruciak przekona Saska do nawrócenia, ale jeśli na końcu Sasek przeżyje i wróci do wioski po tych wszystkich złych rzeczach które zrobił a oni przywitają go z otwartymi ramionami to będzie dla mnie największy epic fail w histori Naruto...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1151 dnia: Lipiec 25, 2010, 12:19:29 am »
Z tym się zgodzę. Po zabiciu ich Hokage ( nawet jeśli tylko chwilowym - Danzo ), próbie zabicia członków wioski ( Naruto i Sakura), a także sprzymierzeniu się z Akatsuki nie ma możliwości aby ot tak znowu bez problemów wrócił do wioski, ale z jego sharinnganem to każda wioska przyjmie go z otwartymi ramionami. w końcu jest to jedna najbardziej użytecznych zdolności w całej mandze.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1152 dnia: Lipiec 25, 2010, 08:19:17 am »
Skoro o anime mowa, t oczyżby od następnego odcinka znowu fillery były ? pt. the quest for the fourth hokages legacy


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1153 dnia: Lipiec 31, 2010, 08:51:15 pm »
W mandze już skończyła się historia o tym jak lis został zapieczętowany a Naruto to może w końcu pokażą efekt tego, że poskromił lisa.

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1154 dnia: Sierpień 01, 2010, 02:02:58 am »
Wydaje mi się że teraz do głosu dojdzie Kisame i uprowadzi Killer Bee.