trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1230 dnia: Wrzesień 27, 2010, 06:40:36 pm »
Ale z jakiego powodu Obito miałby niszczyć wioskę, w której mieszkał i do tego jeszcze uwalniać 10-ogonową bestię. W sumie mógłby się mścić za śmierć Rin, ale w końcu był kumplem Kakashiego. Do tego walczył z 4 Hokage i zabił jego żonę aby wydobyć bestię.

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1231 dnia: Wrzesień 27, 2010, 07:12:26 pm »
Naruto + Sakura to najtragicznijsze zakończnie...
A Tobi to na 99% będzie Obito, bo wszystko się zgadza i więcej podejrzanych już za bardzo nie ma (można było sądzić że to Danzel bo tak samo wyglądali). Na jednym z obrazków podczas ostatniej walki Madara wyglądał centralnie jak Obito.
Mam nadzieje że Sakura nie będzie z Naruto ona nic nie wnosi i poza tym jest nudna, dla mnie mogła by jakoś heroicznie paść np. zabijając przy tym 3 zombi-akatsuki wskrzeszonych przez Kabuto, potem ten by ją wskrzesił i zaspokoił swoje nekrofilskie zapędy (no dobra na końcu może troche pojechałem );d
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline ashel

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1232 dnia: Wrzesień 27, 2010, 09:01:59 pm »
Jestem pewien że całą historia Madary będzie logiczna i pięknie objaśniona. :)

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1233 dnia: Wrzesień 27, 2010, 09:14:05 pm »
Mam nadzieję, że będzie. Przeważnie ci źli zawsze mają fajniejszą historię niż ci dobrzy...

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1234 dnia: Wrzesień 27, 2010, 10:12:22 pm »
Przy pozytywnych bohaterach ukazują jak mimo przeciwności losu opierają się niegodziwości. Źli zawsze robią coś co ogląda się z dużo większym zainteresowaniem. 


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1235 dnia: Wrzesień 28, 2010, 07:39:22 am »
Popieram Nie widzę teraz już żadnego względu, że to obito tym bardziej już teraz kiedy było widać dwoje oczy. Plus widać że jest starszy niż kakashi. A chyba byli rówieśnikami.
Równie dobrze wychodzę z śmiałą tezą, że to na 99,9% naruto używający klona. Chcący się zemścić za niedogodności ze strony innych.

Bardziej logicznie wyglądał by to, że to brat madary. Który wziął sobie oczy z powrotem po przegranej brata z pierwszym. W sumie nawet jeśli to madara to dziwne ze by tak długo żył. Kakazu ten od  5 elementów żył tak długo dlatego ze miał 5 serc.

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1236 dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:35:45 am »
Plus widać że jest starszy niż kakashi. A chyba byli rówieśnikami.
A gdzie to widać? Ja tylko widziałem dwoje oczu z pod maski, ale to nie znaczy że Obito nie mógł sobie przeszczepić z powrotem jakiegoś przed/w czasie zniszczenia Uchicha albo z trupa Danzou w końcu zabrał jego ciało (a ten 2 sharingan raczej na pewno jest przeszczepiony bo po co by go zakrywał? A właśnie dla tego że prawdopodobnie jest cały czas aktywny jak w przypadku tych przeszczepionych). A tak swoją drogą to jest tylko teza nie ma narzazie na nią żadnego potwierdzenia, ale dość prawdopodobna bo po co  by było robić Kakashi Gaiden jeśli Obito miałby się jeszcze nie pojawić. Niby mogła to być po prostu przytoczona historia Kakashiego ale wtedy by nic ciekawego do fabuły nie wnosiła.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1237 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:04:20 am »
bo po co  by było robić Kakashi Gaiden jeśli Obito miałby się jeszcze nie pojawić. Niby mogła to być po prostu przytoczona historia Kakashiego ale wtedy by nic ciekawego do fabuły nie wnosiła.
:D chyba żartujesz. Dla mnie dużo to wniosło. Ciągle nurtowało mnie pytanie  skąd kakschi ma scharingana. Bez tego miał bym nie dosyt. Ale jak uważasz że to nie ma większego znaczenia, no to nie dziwne że uważasz że to obito. Równie dobrze to może być rin.

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1238 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:31:27 am »
Równie dobrze to może być rin.
Oj nie bądz już taki uszczypliwy ;/ Rin nie jest facetem i nie jest Uchiha, ale nie ważne. Ta historia sama w sobie była ciekawa ale sadzę po prostu jest za dobra na zwykłą retrospekcję i że ma jakieś większe znaczenie dla fabuły, niż tylko wyjaśnienie z skąd Kakaschi ma sharingan. Ale to są moje przypuszczenia i tak bym zrobił na miejscu autora. Wątpię też że Tobi to tak naprawdę Madara bo jak się już wszystkim przedstawia to czemu nie zdejmie maski? Zresztą on lubi kłamać więc nie widzę przeszkód w podszywaniu się za Madarę jeśli pomaga mu to dojść do celu. Jeśli uważasz że jest inaczej nie mam nic przeciwko ale nie musisz starać się mnie zgasić :wink:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2010, 11:36:00 am wysłana przez matej00 »
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1239 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:37:54 am »
. Jeśli uważasz że jest inaczej nie mam nic przeciwko ale nie musisz starać się mnie zgasić :wink:
W takim razie minusik poleciał. ;)


Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1240 dnia: Wrzesień 28, 2010, 05:00:12 pm »
Mało ciągle wiadomo o Tobim.Poza tym on często kłamie zatem trudno wierzyć jego słowom.Jak dla mnie to on może być ciągle  właściwie każdym.Jęsli jednak chodzi o teorię z Obito to za tym ze Madara to  naprawdę Obito przemawia fakt ze on i Kakashi mają podobny Mangekyō Sharingan(przestrzenne techniki typu wciąganie do innego wymiaru).Co miało by sens skoro mają te same oczy.Ale to może być po prostu przypadkowe podobieństwo.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1241 dnia: Wrzesień 28, 2010, 05:58:46 pm »
Nie wiem, już dawno zauważyłem  tako rzecz, że są jakby dwa rodzaje mangekoku które specjalizują się w: genjutsu(sasuke itachi) i czasoprzestrzeni(kakaschi, madara).

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1242 dnia: Październik 07, 2010, 12:03:29 pm »
Nowy epek już jest i daje radę, co prawda nie ma w nim żadnej walki ale motyw z
Spoiler: pokaż
 Zetsu i pierwszym Hokage jest naprawdę na wysokim poziomie
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1243 dnia: Październik 07, 2010, 01:52:47 pm »
Ciekawe rzeczy Madara trzyma w piwnicy. Z Naruto zaczynają się robić Wojny Klonów. Do tego ciekawi mnie co naprawdę kombinuje Kabuto, bo pewnie udowodnienie lojalności Madarze to nie jego jedyny cel.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1244 dnia: Październik 07, 2010, 02:24:19 pm »
Nowy chapter mocny.Powoli zaczyna się coś wyjaśniać o Zetsu który był w tej mandze od 26 tomu a właściwie nigdy nic nie zrobił.Plany Tobiego też zaczynają nabierać realnych kształtów.Motyw z armią klonów jest niezły.Siły sprzymierzonych oczekują walki z garstką renegatów podczas gdy na miejscu spotkają armię dużo większą od swojej.A była kiedyś dyskusja jak Tobi chce walczyc z resztą świata.Kishimoto ładnie wybrnął z tego problemu.Kabuto ,wraz z nieumarłymi Akatsuki, rusza do boju wiec należy oczekiwać wielkich rzeczy.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

 

anything