trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 444986 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1245 dnia: Październik 07, 2010, 02:46:24 pm »
hmmmmmmm jeśli dobrze zrozumiałem w mandze tam był pierwszy hokage czy jego komórka?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1246 dnia: Październik 07, 2010, 04:22:43 pm »
Podczas walki z pierwszym Madara zwinął mu kawałek ciała i z tego kawałka wychodował to coś.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1247 dnia: Październik 07, 2010, 04:45:12 pm »
Musiał dobrze podlewać.  hmmmmmm ciekawe co tak naprawdę planuje madara, bo wskrzeszenie 10 ogoniastej i zebranie 6 ścieżek mistrza to tylko elementy jego planu do zrobienia czegoś.

Offline Konował

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1248 dnia: Październik 07, 2010, 05:19:21 pm »
 Jackal: swój plan Madara już wyjaśnił, chce wszystkich przenieść w świat iluzji


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1249 dnia: Październik 07, 2010, 06:27:04 pm »
Coś pamiętałem, że on to wyjaśniał.
Ale myślę że nas zaskoczy czymś.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1250 dnia: Październik 08, 2010, 06:54:28 am »
Niby wyjaśnił, ale nie dziwi mnie jakby kłamał. W końcu Kisame nie bez powodu popełnił samobójstwo przed tym jak Madara w retrospekcji wspomniał nazwę planu i miał coś o nim powiedzieć.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1251 dnia: Październik 08, 2010, 09:12:48 am »
Widać nie jestem sam w swojej myśli. ;)

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1252 dnia: Październik 10, 2010, 02:00:00 am »
Naszła mnie ochota by trochę pospekulować.Niech mnie ktoś poprawi jeśli coś mylę.
Kabuto stwierdził ze znany nam Zetsu to tylko jedno z wielu fałszywych ciał.Tobi stwierdza ze Zetsu jest kluczem do odrodzenia się 10 ogoniastego.Tobi produkuje Zetsu masowo w miejscu znajdujących się pod statuą i oplecionym jakimiś korzeniami. Zetsu wygląda trochę jak roślina a statua okazała się zrobiona z drzewa wytwarzanego przez pierwszego Hokage.Zakładając ze prawdziwym ciałem Zetsu jest demoniczna statua w której Tobi więzi pojmane bestie i pomiatając ze Zetsu cierpi na rozdwojenie jaźni(kilka razy rozmawiał sam z sobą) można,chyba, założyć ze jedna z osobowości to pozostałość po pierwszym Hokage.Druga to chyba wynik jakiś eksperymentów Tobiego albo,co raczej mniej prawdopodobne,sam 10 ogoniasty który powoli formuje się w wnętrzu statuy.Tobi mówi ze do stworzenia armii Zetsu użył energii pojmanych bestii które trzyma w statule więc teoretycznie może chodzić o coś w tym stylu.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1253 dnia: Październik 10, 2010, 08:01:39 am »
;)

hmmmmmmm kontynuując ten tok myślenia to jedyne co mi przyszło na myśl to to, że ztesu jest kluczem w tym sensie,  że stworzy ciało dla 10 ognistego. Gdyż prawdziwe ciało jest uwięzione w Księżycu mistrza 6 ścieżek. A tobi nie wie jak je ścignoc.
I jeszcze taka uwaga z mojej strony- zastanawialiście się nad taką sprawą? natomisat jesli ktos się staje jinjuruki to bestia zamieszkuje w ciele danej osoby..... to dlaczego gdy senin jak stał jijuruki 10 -ogoniastej to pozostało po nim ciało? i musiał je uwięzić?

Można też pomyśleć że senin musiał to zrobić, a potem te 9 bestii to tylko chakra 10-og. i po zapieczetownaiu w jakiejś osobie nie pozostawiają materialnego ciała.?

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1254 dnia: Październik 10, 2010, 02:20:32 pm »
Było w jakimś chapie powiedziane  ze senin zrobił 9 bestii z chakry 10-cio ogoniastego więc chyba nie potrzebują ciała, ale ja tam nie wiem.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1255 dnia: Październik 14, 2010, 06:41:09 pm »
Jak tak po epku przeleciałem nowy chapter to nawet nawet. Fajny. ceiakwe co zrobi ten dziadek latający ;)

Offline matej00

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1256 dnia: Październik 15, 2010, 07:32:33 am »
Jak tak po epku przeleciałem nowy chapter to nawet nawet. Fajny. ceiakwe co zrobi ten dziadek latający ;)
Nom epek całkiem przyzwoity, nie powala, ale nie jest też źle. Też mnie ciekawi co ten dziadek pokaże no i oczywiście Kabuto ;d
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1257 dnia: Październik 20, 2010, 08:44:09 pm »
Odcinki 123-124,walka Sasuke vs Deidara.Wypada to po prostu fantastycznie.Bez zbędnych przedłużeń, walka trwa tylko dwa odcinki, i zarówno graficznie jak i muzycznie stoi na wysokim poziomie.Wiele rzeczy w tym anime zostało popsutych,niektóre tak ze bardziej się chyba nie dało, ale właśnie dla takich odcinków warto przy nim trwać. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1258 dnia: Październik 20, 2010, 09:54:26 pm »
A ja obejrzałem kilka ostatnich odcinków (moje pierwsze od ponad roku) i od razu skoczyło mi ciśnienie. Nie dość, że fillery to jeszcze o tym jak Naruto był młody i głupi i razem z Sasuke w drużynie robił różne misje. Chyba najgorsze fillery z serii Shippuuden. Dużo pseudo humorystycznych momentów i walki słabsze niż wszystko co było widać do tej pory...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1259 dnia: Październik 21, 2010, 07:03:16 pm »
To co robił ten dziadek musi być mocne skoro bał się tego nawet deidara.