Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 445287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1365 dnia: Listopad 26, 2010, 08:19:43 pm »
iiruka, potem kakaschi,  potem chwilowo ten gosc w okularach co mówi na siebie ze jest elitarnym nauczycielem.

Offline Fillo

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1366 dnia: Listopad 26, 2010, 08:30:12 pm »
Ebisu

Offline Dewot

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1367 dnia: Listopad 26, 2010, 08:43:20 pm »
Wiedziałem że będzie dla was za łatwe. Jackal byłeś blisko. Odpowiedz zaliczam ostatecznie Fillowi bo doprecyzował o kogo chodziło.

Offline Fillo

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1368 dnia: Listopad 26, 2010, 10:34:19 pm »
Kto był pierwszą osobą trafioną przez Naruto za pomocą kameha... Rasengana.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1369 dnia: Listopad 27, 2010, 01:01:12 am »
Pierwsze trafienie zaliczył na Kabuto.Przedtem próbował użyć rasengena na Tsunade ale ta łatwo się obroniła więc trafienia nie było.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Fillo

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1370 dnia: Listopad 27, 2010, 11:00:37 am »
Yosh! Zeroums zadajesz.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1371 dnia: Listopad 27, 2010, 11:04:46 am »
Którzy z pokazanych do tej pory ninja z Konohy posiadali  przodków wśród Hokage?
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dewot

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1372 dnia: Listopad 27, 2010, 11:57:14 am »
Naruto, Nawaki, Tsunade, Konohamaru, Asuma...

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1373 dnia: Listopad 27, 2010, 12:32:49 pm »
Cztery osoby były raczej oczywiste ale byłem ciekaw ile osób będzie pamiętało o Nawakim.Jak się okazało nie został on zupełnie zapomniany.Dewot twoja kolej.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dewot

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1374 dnia: Listopad 27, 2010, 01:55:04 pm »
Teraz będzie coś co wymaga głębszego zastanowienia. Większość shinobich używa zwykle jako ninjitsu jednego  z pięciu podstawowych elementów. Niektórzy za pomocą Kekkei genkai potrafią łączyć te elementy tworząc nowe. Wymieńcie wszystkie takie połączenia i po jednym shinobim który potrafi je wykorzystać. Chodzi mi tylko o mangę nie o postacie z filerów i filmów.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2010, 02:03:02 pm wysłana przez Dewot »

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1375 dnia: Listopad 27, 2010, 10:50:24 pm »
To pytanie faktycznie jest na trochę innym poziomie niż poprzednie.Naprawdę nie jestem pewien czy czegoś nie pominąłem.W każdym razie oto lista:

Lód: woda + wiatr.Jedyny znany użytkownik to Haku
Drzewo:woda + ziemia.Używali go Yamato i Hashirama Senju.
Lawa : ogień + ziemia.Używali go Roshi(dziadek który był jinchuriki cztero ogoniastego),piąta Mizukage Mei Terumi oraz wnuczka trzeciego Tsuchikage Kurotsuchi.
Kwas:ogień + woda Jedyna znana użytkownicka to piąta Mizukage.
Burza:woda + pioruny.W mandze tylko Darui używał tej zdolności.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dewot

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1376 dnia: Listopad 28, 2010, 09:51:46 am »
To pytanie faktycznie jest na trochę innym poziomie niż poprzednie.Naprawdę nie jestem pewien czy czegoś nie pominąłem.W każdym razie oto lista:

Lód: woda + wiatr.Jedyny znany użytkownik to Haku
Drzewo:woda + ziemia.Używali go Yamato i Hashirama Senju.
Lawa : ogień + ziemia.Używali go Roshi(dziadek który był jinchuriki cztero ogoniastego),piąta Mizukage Mei Terumi oraz wnuczka trzeciego Tsuchikage Kurotsuchi.
Kwas:ogień + woda Jedyna znana użytkownicka to piąta Mizukage.
Burza:woda + pioruny.W mandze tylko Darui używał tej zdolności.
Był jeszcze Pył ziemia+wiatr używany np przez Tsuchikage. Pytanie było dosyć złożone, łatwo coś pominąć, więc zaliczam. Ostatnio znalazłem w necie coś takiego ( z tego zaczerpnąłem inspiracje do ostatniego pytania). Wie ktoś może jak ta ilustracja ma się do oficjalnego settingu?
 

Offline Fillo

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1377 dnia: Listopad 28, 2010, 11:35:27 am »
Kryształ, Prędkość i Mrok( i chyab jeszcze stal )  były chyba tylko w filmach/fillerach.Co ciekawe w necie można znaleźć kadry pokazujące, że filmowi właściciele kekkei genkai są prawie identyczni jak 3 nieznanych ninja wskrzeszonych przez Kabuto.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1378 dnia: Listopad 28, 2010, 01:04:41 pm »
Mrok i Kryształ były tylko w fillerach.W mandze Kakashi wspominał ze istnieje element mroku ale do tej pory  nie był pokazany nikt kto by go używał.Prędkości używał czwarty Hohage a teraz potrafi jej używać też Naruto.Nigdy nie pomyślał bym ze to zdolność żywiołowa.W mandze nic takiego nie mówią.Z  tej tabelki wynika ze prędkość to wiatr + pioruny.Naruto potrafi używać tylko wiatru więc dziwne ze dorwał się do takiej zdolności.

Co do pytania: Było powiedziane ze w całej historii prawdopodobnie tylko cztery osoby potrafiły, w ten lub inny sposób, sprawować całkowitą kontrolę nad Bijuu.Jak nazywały się te cztery osoby?
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Fillo

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1379 dnia: Listopad 28, 2010, 02:00:15 pm »
Zgodnie z wyliczeneim Danzo :  Madara, 1szy Hokage, 4ty Mizukage (Yagura) oraz Killer Bee. W zasadzie na swój sposób powoli dołącza do nich Naruto. Stopień kontroli  Mędrca 6ciu ścieżek nad 10cio ogoniastym jest nie do stwierdzenia.