Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 460555 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1935 dnia: Listopad 04, 2011, 09:03:46 pm »
Mówiąc madara "chciałem jeszcze przetestować parę technik".... Czyżby miał więcej niż 3 ścieżki ?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1936 dnia: Listopad 07, 2011, 10:26:53 am »
Nie koniecznie. Mógł mieć na myśli techniki związane z Rinneganem albo jakieś inne drzewne techniki, które podpatrzył i pierwszego hokage.

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1937 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:07:02 am »
Naszła mnie mała hipoteza:jeśli Akatsuki pojmało 7 z 9 bestii a dróg Paina,stworzonych z jinchuriki, jest sześć to gdzie jest siódma bestia? Najbardziej prawdopodobne jest ze Tobi sam z siebie zrobił Jinchuriki.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1938 dnia: Grudzień 09, 2011, 05:53:47 am »
Może została w tej statule, w której przetrzymywali resztę bestii...

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1939 dnia: Grudzień 09, 2011, 07:32:01 am »
Teoretycznie możliwe ale z punktu widzenia Tobiego to jest już wielki finał i gra o wszystko albo nic.Na jego miejscu nie marnował bym potencjału bojowego.I tak planował zrobić z siebie potem Jinchuriki zatem mógł zacząć już teraz.Jest też możliwe ze był zmuszony siódmą bestie oddać Kabuto w ramach ich układu,faktycznie mogła zostać w statule albo kontroluje ją sharinganem,jak kiedyś lisa, i wysłał z misją gdzieś indziej.Jak pisałem to tylko teoria która chodzi mi ostatnio po głowie.
Swoją drogą ciekawe czy to już koniec mangi?Teoretycznie pokonanie Tobiego,Kabuto i Madary końcy tą historie.No,został jeszcze Sasuke ale on zmierza już w stronę bitwy zatem i jego wątek może zostać niedługo zamknięty.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1940 dnia: Grudzień 09, 2011, 10:27:42 am »
hmmmmm pomysł na to, że tobi ma w sobie 7 bestię bardzo możliwy z tego powodu, że zwiększy swoją chakrę, a po to by korzystać z reingana. Bo jak wiemy przeszczepiane rzeczy dużo wymagają od nosiciela np. kakasahi. Wiadomo jeszcze że posiadacze (naturalni posiadacze) reingana posiadali ogromną chakre [madara, nagato-klan uzumaki]

Offline Zeromus

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1941 dnia: Styczeń 18, 2012, 12:30:01 pm »
Po dzisiejszym rozdziale jestem niemal pewny ze finał tej historii jest już blisko.Naruto i Kurama łączą siły a Tobi również idzie na całość.Kakeshi i Gai chcieli robić za wsparcie ale szybko okazało się ze są raczej bezsilni wobec pięciu marionetek Tobiego.Zostało tylko czekać na pojawienie się Sasuke na placu boju i gracze będą już w komplecie. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1942 dnia: Styczeń 18, 2012, 01:35:30 pm »
Tak się wydaje, że to już by był koniec naruto. Dziwnie jak się widzi zakończenie coś co leci parę lat.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1943 dnia: Styczeń 19, 2012, 10:42:40 am »
Ostatnio z nudów zacząłem oglądać na Youtubie odcinki Naruto Abridged. Głosy pod postacie podłożone są bardzo słabo, ale niektóre teksty powalają. Na przykład rozmowa Kakashiego z jego drużyną podczas treningu:
Kakashi: Dobra chłopaki: wy sobie tu poćwiczcie, a je i Sakura sobie idziemy.
Sakura: A co? już jestem taka dobra?
Kakashi: Nie. I tak jesteś bezużyteczna więc po co masz się wysilać.


Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1944 dnia: Styczeń 19, 2012, 11:15:59 am »
Dobre :)
I wszytko od razu lepiej wygląda.

Offline Hunter Killer

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1945 dnia: Styczeń 19, 2012, 03:00:25 pm »
Cóż, czy można by się spodziewać czegoś innego po Kakashim? Jak dla mnie to najlepsza postać z Naruto, tak za osobowośc jak i cięty dowcip, a niespecjalnie przepadam za tą seria.
A, Jiraya był jeszcze fajny, nawet mi go szkoda trochę.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1946 dnia: Styczeń 25, 2012, 02:13:52 pm »
Liczba ogonów o sile nie mówi jednak odnośnie kyubieo tak to się nie ma. Więc tak wygląda pełna moc kuramy, nie jakaś zamiana w bestię. Można zauważyć, że kurama jako najsilniejsza bestia ma najwięcej wspólnego z mędrcem, który był uważany za mit. Ciekawe czy same bestie pamiętają coś z tego jak był jednością.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1947 dnia: Luty 02, 2012, 08:18:16 am »
Naruto objawiam nam swoją pełną moc, która wygląda fajnie. Dziwi mnie i zastanawia jak sasuke ma z nim konkurować? Przecież przy obecnym poziomie naruto sauke  w żaden sposób mu nie dorównuje, a nawet nie dorasta do pięt. Ciekawe zostało pokazane senina i bestie. Oznaczało by, że po podzieleniu one już nie były jego wrogiem.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1948 dnia: Luty 03, 2012, 01:34:18 pm »
Niby tak, tyko, że Naruto cały czas walczy i jest już wycieńczony, a Sasuke dopiero zmierza na pole bitwy spokojny, wypoczęty i z nowymi oczkami do wypróbowania.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #1949 dnia: Luty 05, 2012, 01:36:11 pm »
W takiej sytuacji to racja, ale gdyby stanęli z takim samy przygotowaniem.