Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 453525 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beryl

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #195 dnia: Styczeń 07, 2007, 09:44:03 pm »
Cytat: "Reyki"

Jak dla mnie DB anime było super ale manga DB do bani.

E, co było w anime DB, czego nie było w mandze poza tonami nikomu nie potrzebnego mordobicia?
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Vidoqu

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #196 dnia: Styczeń 07, 2007, 09:47:00 pm »
No widzisz, a ja właśnie wolę mangę DB - anime, nie dość że w Buu Sadze zmienia chwilami kreskę, to papierowa wersja jest pewnym źródłem informacji. I jakoś tak przyjemniej jest się położyć na łóżeczku przy akompaniamencie Offspringa z tomikiem w łapie, niż wysilać oczy przed monitorem.

Cytat: "Reyki"
Manga nie oddaje całej natury Naruto.


No nie wiem, dla mnie pierwowzór mangowy jest… pierwowzorem, bez udziwnień producentów anime.

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #197 dnia: Styczeń 07, 2007, 09:57:27 pm »
Naruto jest idotą...
musiałem to napisać... po prostu czasem nie mogę zdzierżyć jego głupoty... ale ostatnio w mandze i fulfilach anime stał się jakoś bardziej inteligentny..
potrafił zauwazyć rzeczy, które dorosły nija przeoczył... ale i tak jest idotą :D

Offline Beryl

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #198 dnia: Styczeń 07, 2007, 10:05:09 pm »
Cytuj
Naruto jest idotą...

Jest? Czymże zasłużył na ten tytuł? Dla mnie wygląda na całkiem bystrą bestię.
Chyba, ze masz na myśli oryginalne znaczenie tego słowa. Ale tez nie - usilnie stara sie przeciez zostać tym całym Hokage.

Ja mam za to wrażenie, że jego nauczyciele to idioci. Chłopak jest w stanie samodzielnie nauczyć sie w noc czegoś, czego nauczyciel nie był mu stanie przez kilka lat wtłoczyć.

Ile Naruto własciwie ma lat? I ile trwa nauka w tej ichniej akademii?
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 07, 2007, 10:13:36 pm »
Hehe zalezy którzy.. to kakashi wpadł na sposób nauki za pomocą klonów..
Naruto w Mandze ma około 16/17 lat... tyle samo szacunkowo ma teraz w anime wszystko jest pomieszane przez te pozafabularne odcinki.
Historia zaczyna sie gdy Naruto ma 14 lat.
Itachi Uchiha skonczył akadamie majac 8 lat...
wiec z tego co wiem idze sie własnie w wieku 6/7/8 lat do tej akadamie zależy od zdolności...

Offline Beryl

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #200 dnia: Styczeń 07, 2007, 10:21:02 pm »
Bo mnie zastanawia, jak on jest wiekowo w stosunku do reszty swojej grupy. Najpierw mamy, że Haku jest w ich wieku - czyli, że powinna ekipa być równolatkami, a potem Kiba wspomina Naruto jako "tego nowego" - czyli chyba kogoś, kto dostał się do nich jako "spadochroniarz", a mamy, że trzy razy oblewał - a jakoś starsi koledzy niezbyt go kojarzą. Dziwne to takie. Co do wzrostu, jestem w stanie uwierzyć, że marnie jadł i nie urosł, ale reszta taka poplątana jest. Moze dalej się wyjaśni. Facet za dobrze kombinuje, zeby się przejechać na takim drobiazgu.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline mangowiczka

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #201 dnia: Styczeń 08, 2007, 02:34:43 pm »
Ekchm xD
Narutek zarówno jak jego Team, w mandze 1-26 tom mają po 13 lat.
Np Neji i jego grupa są o rok starsi więc mają 14 lat
Haku ma 15 lat xP
2 część mangi w sensie ta od 27 tomu zaczyna się po ok 2,5 letniej przerwie więc 16,5 stuka im na karku ^^
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #202 dnia: Styczeń 09, 2007, 05:45:03 pm »
No to dobrze powiedzałem ze ma 16/17 lat ;]
Znaczy teraz można uznać że ma mniejwiecej 17 gdy opanowuje ten nowy rasengan. Cała rocky 9 jest w jednym wieku (huga hinata, kiba, shikamaru itd) Rock lee, Huga Neji i Ten Ten są o rok starsi... Jak mówił Gai wolał ich potrenowac ten rok aby byli lepsi na egzaminie.

Offline mangowiczka

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #203 dnia: Styczeń 09, 2007, 06:18:13 pm »
No ale efekty są niesamowite ^^.
Np Neji i jego szeroka gama technik =^^=
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #204 dnia: Styczeń 09, 2007, 06:44:57 pm »
Szeroką game technik ma Kakashi... neji tylko absolutna obrona, tajutsu no i te niesamowite ciosy zatrzymujące chakra flow

Offline mangowiczka

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #205 dnia: Styczeń 09, 2007, 06:47:33 pm »
Niop ale Kakash większość zawdzięcza Sharing`anowi prawda ^^
Neji "miękką pięść" opanował do perfekcji co widać szczególnie w tomach gdyyy...

Ruszają ratować Sasuke który zmiarza do Oro

taki mały spojler xD
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #206 dnia: Styczeń 10, 2007, 06:40:10 pm »
oki, krótko i na temat:



zabija mnie :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #207 dnia: Styczeń 10, 2007, 07:34:43 pm »
Haha Szyszka-ero-sannin :D

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #208 dnia: Styczeń 12, 2007, 08:22:31 am »
jedna z lepszych postaci :) idealnie konsekwentnie nakreślona, niespecjalnie głęboka psychologicznie, kawał niezłego gościa, no. Oprócz niego jeszcze tylko Sasuke mi sie podobal (i nie, nie z powodów wszystkich slashy, fanfików, yaoi i co tam jeszcze z nim wymyślają,  od fandomu to ja z daleka). Nawet jak wyszedł ze słoika :P

Lubię go, bo jest postacią ktora ewoluuje przez całą mangę i to w stronę conajmniej zaskakującą (no bo to, że Naruto to w gruncie rzeczy poważny i szlachetny typ widać od pierwszego rozdziału, a to, ze Sakura zacznie leczyć domyśliłam się tak mniej więcej po pierwszych poważnych wcirach, jakie drużyna zebrala (no, healerka zawsze dobra jest w drużynie, nie?). Na plus jest jeszcze ten przydupas Orochimaru w okularkach (ale to głównie za wygląd, hehe :D), bo też się ciekawy okazał.

nie wiem, może ja za stara po prostu jestem i nie potrafie się cieszyć dobrą nawalanką (e, nie, potrafię, ale nie może być za dużo bohaterów - tak do pięciu ważniwejszych góra).
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline steelie

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #209 dnia: Styczeń 12, 2007, 06:50:50 pm »
Najlepsza postać w Naruto to oczywiście Rock Lee. Za ten uśmiech:

Oraz charakter. Pustelnik - erotoman i ten koleś, co walczył za pomocą cienia też są fajni. A Sasuke nie cierpię.

 

anything