Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 459405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2280 dnia: Grudzień 11, 2013, 08:52:38 pm »
Dziwi mnie fakt, że użył susano bez oczu.

Otóż to! Jak to możliwe? To wie chyba tylko Kishimoto...
Nie rozumiem po co Madara wdał się w bijatykę z Bijuu, skoro mógł od początku aktywować Susano...taki doświadczony wojownik, a popełnia babole niczym nowicjusz.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2281 dnia: Grudzień 12, 2013, 04:59:51 pm »
Nowy odcinek anime obejrzany, całkiem udany. Spowolnione fragmenty wypadły świetnie, skomplikowane techniki, ich łączenie czasowe, naprawę git! Akcja przyspiesza, za tydzień sekret wyjdzie na jaw :wink:

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2282 dnia: Grudzień 12, 2013, 08:37:15 pm »
Też myślę, że ten Susano ślepego Madary to przegięcie. Teraz chyba rozumiem o co chodziło Obito kiedy powiedział, że to on dał Nagato Rinnegena. Pewnie zabrał oczy Madarze kiedy umarło jego prawdziwe ciało i przeszczepił go Nagato. W końcu był członkiem klanu Uzumaki, a ci zawsze mają ogromne ilości chakry więc mógł się popisywać. Potem pewnie Obito napuścił na jego rodziców tych shinnobi z Konohy , aby znienawidził całą wioskę. Teraz drugie oko ma Obito więc Zetsu będzie musiał je wydłubać...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2283 dnia: Grudzień 12, 2013, 09:39:20 pm »
A to czasem nie madara dał swoje oczy obito jak byli w tym świecie jakimś? No mnie się wydawało, że te oko co dał zetsu to właśnie było od obito.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2284 dnia: Grudzień 12, 2013, 10:31:32 pm »
Masz rację, a przynajmniej tak mi się wydaje :wink:

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2285 dnia: Grudzień 17, 2013, 09:50:40 pm »
Kolejny chapter przeczytany, napiszę tak: z każdym rozdziałem coraz bardziej gubię się w tej mandze, nie wiadomo już kogo oczy są czyje, kto je pierwszy zdobył, kto je później odebrał itd. Madara pokonuje wszystkie bestie jedną techniką? No bez jaj, pierwsze dwie-trzy bestie mogły być zaskoczone, ale kolejne nie mogły skontrować? Kakashi i Minato stoją jak świnie w rzeźni, bez żadnej reakcji, a czarny Zetsu chce odebrać kolejne oko, no kurna śmiech na sali :lol:

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2286 dnia: Grudzień 18, 2013, 06:59:28 am »
No to teraz też się zdziwiłem, że to nie było oko obito.  Dziwi mnie i mam wrażenie, że to taki sztuczny problem z tym odebraniem oka obito. Niby się opiera na wpół martwy, ale czarny zetsu nie powinien mieć żadnego problemu z odebraniem oka. Zresztą te oko jest naprawdę cenne więc madara nie powinien się pofatygować osobiście? Przecież ma parę metrów i to akurat dla niego nie był by żaden problem odebrać oko. A w teraz właściwie ma małe szanse na odzyskanie oka, bo może obito zginąć w każdej chwili. I nie za bardzo wiem na czym polegała na superaśna technika po, której padły bestie? Coś ala to czego używał nagato?

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2287 dnia: Grudzień 18, 2013, 09:04:27 am »
Też nie wiem co to było, ale skoro zastosował tą technikę po przywołaniu statuy to może miec z nią coś wspólnego.  Pewnie będzie tak jak zwykle: Wszyscy będą się zastanawiać co to jest, Naruto lub Sasuke rozpracują tą technikę i ją zneutralizują, a potem madara dostanie kolejnego power upa, a i tak go pokonają.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2288 dnia: Grudzień 19, 2013, 03:13:24 pm »
Nowy odcinek anime obejrzany, trzeba zaznaczyć, że niezły. Zastanawiają mnie dwie rzeczy, Obito dostaje rasenganem z bliskiej odległości i nie odnosi żadnych obrażeń?!? Zniszczona zostaje tylko maska, nie za mało? Po drugie, skąd Obito ma sharingana w lewym oku, skoro cała jego lewa strona została zmiażdżona, razem z okiem? Wiem, że maga jest już daleko z przodu, ale w anime to się bardziej rzuca w oczy, znaczy się różnice :wink:

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2289 dnia: Grudzień 25, 2013, 11:46:50 am »
Niespodzianka! Dzisiaj wyszedł kolejny chapter mangi :wink:
Trochę akcji, później niepotrzebna wstawka, a na końcu
Spoiler: pokaż
Madara w końcu wyciąga Kuramę z ciała Naruto!

Jeśli w kolejnym numerze
Spoiler: pokaż
blondas
, nie zostanie zabity bądź poważnie ranny, to ja wysiadam. Obecnie jest bezbronny jak dziecko, jeden poważny cios od Uchihy i po nim. Madara to najsilniejszy shinobi na świecie, więc jest to chyba naturalna rzecz, że wykorzysta taką sytuację, mylę się?
Mam nadzieję, że Kishimoto tego nie spieprzy...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2290 dnia: Grudzień 25, 2013, 02:14:10 pm »
A ja myślę, że od tatuśka dostanie drugą połowę Kuramy i będzie OK...

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2291 dnia: Grudzień 25, 2013, 04:34:03 pm »
To jest jakaś opcja, ale Naruto posiadawszy Kuramę jest obecnie najsilniejszym shinobi w sojuszu. Spadając w dół jest łatwym celem, jeden atak Susano Madary i zostałaby po nim tylko plama. Zdziwię się, jeśli najstarszy z Uchichów będzie tylko stał i zareaguje na taką okazję...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2292 dnia: Grudzień 27, 2013, 05:00:52 pm »
Właśnie, że obecnie jak by są dwie 9 ogoniaste, więc tak jak mówi Hollow dostanie od ojczulka. Prawda też, że madara łatwo mógł by zabić naruto. Ogólnie to chapter przegadany, ale ciekawy. W retrospekcji pokazali przez ułamek tego staruszka medytującego i kontrolującego piaskowo bestie, ale zrobił na mnie wrażenie, że pomyślałem sobie "to jest gość".

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2293 dnia: Styczeń 09, 2014, 09:38:28 pm »
Nowy odcinek anime obejrzany, już się robiło ciekawie i zaś...
Moja ocena 2,5/5.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2294 dnia: Styczeń 10, 2014, 09:40:21 am »
A co tam się teraz dzieje w anime ?