trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 461862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2310 dnia: Styczeń 26, 2014, 07:17:36 pm »
Ciesz się, że rozdziały nie wychodzą raz w miesiącu tak jak było w przypadku Soul Eatera. Co dłuższe walki trwały by z dobre kilka lat. ;-).

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2311 dnia: Styczeń 31, 2014, 04:55:35 pm »
Grał ktoś w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 na PC?

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2312 dnia: Luty 01, 2014, 08:18:27 am »
Ja próbowałem, dostałem wadliwą wersje i miałem malutkie okienko + brak jakiegokolwiek sterowania. Ciężko dostać dobro wersje, a i obecnie jakąkolwiek.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2313 dnia: Luty 04, 2014, 04:13:07 pm »
Właśnie nadrobiłem anime naruto do aktualnego odcinka. Wyblakłe kolory zostały, postacie nadal rysowane jak kluchy ale już chyba mniej, a w retrospekcjach o dziwo poprawiają się kolory i rysowania. Pomimo, że miałem dużo do nadrobienia, bo 20 odcinków lub więcej to poszło bardzo szybko z tego względu, że odcinki to 2 minuty tematu, a reszta retrospekcje dodatkowe, powtórki, powtórki powtórek i oczywiście powtórki powtórki powtórek. Także nie wiem czy te ponad 20 odcinków nie upakował czy w 3 konkretne. A już myślałem, że to tylko w one piece jest tak ślimaczone. Co ciekawe naruto aktualnie w mandze nie wydaje się aż tak głupi i ma trochę powagi bynajmniej co do swojej pozycji pasuje jego zachowanie, a znowu w anime zachowuję się jak upośledzony co psuje powagę sytuacji i całą resztę. W anime kompletnie zniszczona jest sceneria walk na placu gai i reszta kontra obito, bo ktoś coś powie lub machnie ręką lub nogą to najpierw naruto wykona upośledzony ruch z równie dziwną wypowiedzią,  następnie reszta będzie mówić sztuczne komplementy typu - "naprawdę jesteś geniuszem skoro potrafisz chodzić". No i na samym końcu gai lub ktoś zapyta "powiedz i wytłumacz dokładnie powolutku jak to działa lub jak to zrobiłeś". No i wszyscy stoją grzecznie i tłumaczą sobie.
Z tego wszystkiego najciekawsze momenty to zrywy onookiego i przede wszystkim retrospekcja kabuto oraz walka i rozmowa itachiego i sasuke. Chyba w walce z kabuto było najmniej powtórek i retrospekcji zbędnych i dodatkowych, a przeważnie przechodzili do rzeczy [trochę też było przedłużania, ale do przyjęcia]. Co ciekawe retrospekcja kabuto była dobrze zrobiona, że naprawdę ciekawiła i jeśli było coś dodane to było to zrobione, a nie że w retrospekcji robią retrospekcję i dokładają wszystko od początku naruto jak leci.


Po obejrzeniu odcinków pomyślałem sobie, że itachi to jednak jest chyba najlepiej wykreowaną postacią. Sam odnajduje w sobie błędy, naprawia je, ma ciekawą przeszłość, pomimo, że w obecnym czasie gdzie kalejdoskop scharingana to nic wielkiego taki pistolet na wodę to u niego wgląda to groźnie i człowiek ma szacunek. I dzięki temu nie widzimy go gdzieś nisko tylko na samym szczycie pośród największych koksów.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2014, 04:18:40 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2314 dnia: Luty 05, 2014, 11:15:05 am »
Mnie jakoś na razi ni ciągnie do anime. Przeważnie właśnie przez to całe powolne tempo akcji w stosunku do mangi. Może jesli kiedyś wydadzą jakąś wersję bez fillerów czy niepotrzebnie dodanych scen to się skuszę (chociaż to tylko pobożne życzenie, które się nie spełni).

Nowy rozdział taki sobie, po raz kolejny wszyscy zaczynają panikować i latać dookoła jak kurczaki bez głowy. Pod maska Tobiego faktycznie ktoś siedzi i to może faktyczni być Yamato. No i Madara dostaje kolejnego power boosta. Pewnie niedługo dostanie drugie oko od Obito i znowu wejdzie na wyższy poziom. Mam nadzieję, że Kishimoto wymyśli jakiś sensowny sposób pokonania go, bo na razie wszyscy, ktorzy maja jakąś najmniejszą szanse go pokonanie leżą i kwiczą....

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2315 dnia: Luty 05, 2014, 05:31:18 pm »
Zastanawia mnie tylko ostatni kadr, kto pojawił się obok Sasuke?
Ogólnie chapter całkiem niezły, jeden z lepszych ostatnio.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2316 dnia: Luty 05, 2014, 05:31:41 pm »
W sumie to nowy rozdział podobał mi się bardziej niż przegadany bleach, gdzie akcji nie widać.  Tutaj madara po wchłonięciu bestii i stania się jinjuruki w pełnej wersji pozostało mu odzyskanie oka i będzie osobą, która jest prawowitym następcą mistrza 6 ścieżek i najbliżej jego siły. Nawet jeśli naruto pozyska druga połówkę lisa to i tak nic nie zmieni, nie widzę szans na pokonanie madary w obecnej formie, gdzie cudem pokonali obito mający tylko cząstkę mocy czyli jak był junjiruki 10 ogoniastego i wszyscy byli jako tako żywi i zdolni do walki przeciwko niemu.    Teraz jeśli dobrze pamiętam to madara chce osiągnąć siłę mistrza  ścieżek i na powrót zebrać bestie stworzyć 10 ogoniastego >>> drzewo itd?

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2317 dnia: Luty 05, 2014, 05:49:20 pm »
Jedno jest pewne Madara zostanie pokonany pod wpływem jakiegoś podstępu, innej możliwości nie ma. Irytujące jest to, że w każdej chwili możemy poznać jakąś nową, tajemniczą technikę, do tej pory nie znaną wśród shinobi, która pozwoli zabić Madarę. Trochę taki podobny efekt jak w walce braci Uchiha z Kabuto, ot tak nikomu nie znana technika przechyla szalę zwycięstwa na którąś ze stron.

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2318 dnia: Luty 05, 2014, 05:58:40 pm »
Tak w walce uchiha z kabuto technika świetnie się odnalazła, że nie zabiła a i pozwoliła wyciągnąć potrzebne informacje. Chociaż można było się spodziewać, bo przeważnie w anime te dwie nazwy izanami i izanagi chodzą w parze. Tak mi się pomyślało, że w sumie mogą wykorzystać oczy obito tzn dać kakaschiemu lub obito komplet oczu obito, a jak wiadomo każde oko to jedna technika a komplet daje 3. I może się okazać, że pojawi się susano, które włada wymiarami i wsysanie madare.
Trzymając się tej zasady jak w przypadki itachiego - jedno oko amateratsu, drugie tsyukomi, a dwoje dają susano z mieczem o legendarnej nazwie, który jest jeszcze lepsiejszy niż tsukomi.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2319 dnia: Luty 05, 2014, 06:05:59 pm »
A swoją drogą, gdzie się podział czwarty Hokage? Gaara mówi do Sakury, że mają do niego jeszcze kilka kilometrów. Nie przypominam sobie, żeby Minato gdzieś znikał...

Offline Jackal

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2320 dnia: Luty 05, 2014, 06:16:57 pm »
To samo pomyślałem :)
Czy oni biją się na tak dużym obszarze, czy 4 przytomnie się ewakuował.

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2321 dnia: Luty 05, 2014, 06:21:16 pm »
Nie mam pojęcia. Syn Minato umiera, a ten sobie gdzieś polazł widoki oglądać. Trochę dziwne, zważywszy na to, jaki jest jego przydomek, żółta błyskawica Konohy...

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2322 dnia: Luty 05, 2014, 06:29:00 pm »
Kiedy ostatnio widziałem Minato to z Kakashim przyglądali się jak Obito siłuje się z Czarnym Zetsu o oko. Pewnie dalej tam stoi jak kołek...

Offline Itachi

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2323 dnia: Luty 06, 2014, 07:24:54 pm »
W końcu dobry filer :wink:
Do tej pory nie zwracałem uwagi na pewne elementy, np w jakich okolicznościach zrezygnował Hiruzen czy jak oko Obito wpłynęło na chidori Kakashiego.

Offline Hollow

Odp: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #2324 dnia: Luty 12, 2014, 10:31:01 am »
Może Kabuto uwolnił się spod techniki Itachiego i teraz stoi przy Sasuke. Skoro jest on medykiem to teraz bardzo by się przydał Sasuke. Mogli odpuścić sobie te wszystkie sceny z Gaiem w roli głównej w nowym rozdziale. Mam nadzieję, że pokaże otwarcie wszystkich bram chakry . Może wtedy będą mieli jakieś szanse przciwko Madarze.