Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 462969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #255 dnia: Marzec 06, 2007, 07:24:18 pm »
Na mangę mnie nie stać.

A jeśli chodzi o Sasuke to za bardzo polega on na sharingan.
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #256 dnia: Marzec 06, 2007, 07:55:27 pm »
hyhy skąd wiesz jak jest teraz :D
poweidzałbym ze to kakashi za bardzo polega na sharinganie ;]
(copyninja w koncu ;] skopiował ponad 1000 technik)

Shino

  • Gość
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #257 dnia: Marzec 06, 2007, 08:05:27 pm »
ja jestem tylko ciekawy skad ty te mangi masz...

bo watpie, ze sprowadzasz sobie jumpa co tydzien...

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #258 dnia: Marzec 06, 2007, 08:12:22 pm »
Mam darmowe chartery do Tokyo dwa razy w tygodniu tam i z powrotem...
korzystam w soboty...

Shino

  • Gość
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #259 dnia: Marzec 06, 2007, 08:28:51 pm »
uuuu jak na takie czeste wycieczki do japonii musisz byc bardzo rozkojarzony skoro nie potrafisz napisac poprawnie jednego slowa (nawet w romaji... o kanie nie wspominajac)... przykro mi

(a tak serio to walsnei przez takie osoby tak malo jest animek/mang na polskim rynku...)

Offline @

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #260 dnia: Marzec 06, 2007, 09:21:37 pm »
Cytuj
(a tak serio to walsnei przez takie osoby tak malo jest animek/mang na polskim rynku...)

Mało nie jest, nie nażekaj ;) Cały czas ktoś coś gada, że rynek mangowy w Polsce umiera... :|

Offline Beryl

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #261 dnia: Marzec 06, 2007, 09:28:14 pm »
Cytat: "Shino"


(a tak serio to walsnei przez takie osoby tak malo jest animek/mang na polskim rynku...)

Abo tak dużo. Ja bym się tam nie zainteresowała i nie utrzymała tak długo Naruto, gdyby nie kumple, którzy czytają Sami-Wiecie-Skąd. Chociaż polskie kupują też, bo wygodniej.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Shino

  • Gość
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #262 dnia: Marzec 06, 2007, 10:21:35 pm »
Cytat: "@"
Cytuj
(a tak serio to walsnei przez takie osoby tak malo jest animek/mang na polskim rynku...)

Mało nie jest, nie nażekaj ;) Cały czas ktoś coś gada, że rynek mangowy w Polsce umiera... :|
nie tyle umiera tylko lezy i kwiczy... popatrzcie ile osob piraci.. np. chocby wlasnie to nieszczesne naruto... w tej chwili jest do zdobycia zarowno manga (jpf) jak i anime (jetix) ale sporo osob nadal sciaga to wszystko z netu... zeby bylo smieszniej po sciagnieciu juz nie zaopatrzy sie w normalna oryginalna wersje bo po co skoro ma sie juz ta sciagnieta?

taka ogromna szara strefa jaka jest w przypadku fandomu anime/manga wlasnie zniecheca do wydawania co ambitniejszych tytulow...

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #263 dnia: Marzec 06, 2007, 10:29:47 pm »
hm, niestety, Shino ma rację >< ja jestem z tych, którzy kupują mimo wcześniejszego piracenia, ale większość wzrusza ramoinami. Jeśli już kupi, to tylko to, co kocha, jedną czy dwie serie.
Problem w tym, że Naruto jest tasiemcem koszmarnym i na samą myśl, ile bym musiała tomów kupić to mi portfel cierpnie. Weźcie też pod uwagę, żę główni odbiorcy Naruto są zazwyczaj zależni od pieniązków mamusi/tatusia a mało jest rodziców dających forsę na komiksy >< Na palcach mogłabym policzyć osoby kupujące za własne ciężko zarobione pieniądze, a one raczej nie sa głównym targetem Naruto.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Shino

  • Gość
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #264 dnia: Marzec 06, 2007, 10:39:52 pm »
Cytat: "Szyszka"
hm, niestety, Shino ma rację
znaczy, ze to juz zle jak mam racje? ^^" ;)

a fakt targetem naruto nie jest moze dorosly odbiorca, ale wydaje mi sie, ze to w niczym nie przeszkadza... przeciez wiekszosc animacji disneya tez nie jest przeznaczone dla takiego odbiorcy a jakos potrafia na siebie zarobic ;)

poza tym z tego co wiem jak rodzice daja to raczej raz na jakis czas a nie na cos konkretnego (a tu wybor juz wlasny... jedni przepija inni wydadza na jakas swoja glupote wlasnie pokroju animki, figurek, gry czy czegokolwiek czm sie interesuja/pasjonuja)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #265 dnia: Marzec 06, 2007, 10:49:57 pm »
Shino, niestety, znowu masz rację :D

Wiesz, ja tam nic przeciwko Naruto nie mam, stara krowa jestem i z przyjemnością sobie poczytałam, ale kupować nie będę, bo zamiast tysiąca tomów wolę kupić 9 i mieć serię skończoną. A gwarantuję, że jakby Kenshina było więcej niż 30 tomów to bym się poważniej zastanowiła (na szczęście jest "tylko" 28 :P).
Nie wiem, jak to jest z kieszonkowym, ja mangi dopiero zaczęłam kupować "za swoje"  pieniądze, kiedy mieszkałam z dala od rodzinki i nikt mi nie mógł w te 15 tomów OH My Goddes i 11 tomów Xa napluć :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline @

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #266 dnia: Marzec 07, 2007, 07:25:28 am »
CO do leżenie i kwiczenia, to załużmy 2 lata temu, powiedział by ktoś z was, że Naruto będzie w TV? Rynek się rozwija, a to, że ktoś piraci... NP Muzyka... Powiedz mi , jaki odsetek ludzi którzy mają mp3, zripowała sobie utworki z normalniej, oryginalnej płytki? :roll: A chyba nie powiesz, że rynek muzyczny leży?

Shino

  • Gość
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #267 dnia: Marzec 07, 2007, 10:36:07 am »
na swiecie? procent szarej strefy jest stosunkowo maly.. nie spotkalem sie dotad z apelem do sluchaczy, zeby kupowali plyty danego zespolu ze wzgledow na klopoty finansowe w innym kraju niz w polsce...

poza tym porownywanie rynku polskiego do ogolnoswiatowego est nie na miejscu 9a ty wlasni to probojesz zrobic...)

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #268 dnia: Marzec 07, 2007, 04:16:00 pm »
oj wypraszam sobie !!
Ranma, inu yasha, i Dnangel....mam kupione nic wiecej interesujacego nie widzałem w moim mieście... zastanów sie nad swoimi oskarżeniami najpierwej ok ?  :x

Shino

  • Gość
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #269 dnia: Marzec 07, 2007, 04:34:36 pm »
wlasnie sie zastanawiam.. jak to jest, ze potrafisz znalezc stronki z torrentami a juz na sprzedarz wysylkowa trafic nie mozesz...

zreszta moje zarzuty potwierdziles chyba nie podajac mangi naruto w swoim zbiorku :D  

tak wiec to raczej ty sie zastanow zanim cos napiszesz gdyz jak widzisz moje posty sa przemyslane...