Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 462992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #270 dnia: Marzec 07, 2007, 04:56:22 pm »
daj spokój...juz... znowu tylko mnie sie czepiasz ... 8)

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #271 dnia: Marzec 07, 2007, 06:41:40 pm »
Na torrentach też są mangi. E potrzebuje Torrenta z dużą ilością sidów bo wolno mi idzie, a biega mi o naruto pierwszą serie 220 odcinków prosze.

No raz nie ja :p
Ja tam nie widziałem żeby ktoś latał do ksero, ale na skaner to widziałem i na net to tak, al;e największą radochę daje oryginał, a jeszcze bardziej oryginalne anime na DVD.
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #272 dnia: Marzec 07, 2007, 06:45:57 pm »
nigdy oficjalnie nie poprę tego procederu... również nieoficjalnie nie popieram i popierać nie będę... nie znajdziesz u mnie pirackiej płytki z filmem/gra/muzyką po prostu nie uznaje tego... nie bede pakował kady oszustowi do kieszeni...
Dlatego i tu kaworu daj se spokój z takimi proźbami..

(bynajmniej nie na pokaz to mówie)  :?

Shino

  • Gość
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #273 dnia: Marzec 07, 2007, 07:11:11 pm »
Cytat: "nolifesking"
nie znajdziesz u mnie pirackiej płytki z filmem/gra/muzyką po prostu nie uznaje tego...
moge sie zalozyc z kazdym stad, ze masz co najmniej jedna plytke z anime... :roll:  wiec prosze cie :roll:

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #274 dnia: Marzec 07, 2007, 07:19:10 pm »
dobra o ile :D ?? ja nie mam ani jednej :D

Offline Reyki

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #275 dnia: Marzec 07, 2007, 07:31:24 pm »
nie ma takiej osoby która nie ma żadnej płytki nagranej bądź też czegoś ściągniętego z sieci.to jest po prostu nie możliwe!!

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #276 dnia: Marzec 07, 2007, 09:11:34 pm »
noli ma 600 giga na dyskach i dodatkowe 500 w szafie :P to by wyjaśniało wiele...

Serio, to albo nie traktujesz swego hobby poważnie, albo jesteś łoś >< Nigdy, ale to nigdy nie nagrałes sobie niczego? nawet odcineczka, który kochasz nad życie? nie wiem, czy podziwiać, czy się bać...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #277 dnia: Marzec 07, 2007, 09:17:19 pm »
a odczego ma sie kolegów... co prawa tyrac w zamian musze wiele ;p

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #278 dnia: Marzec 07, 2007, 10:04:20 pm »
Czyli wychodzi, że kopiujesz od kumpli eee to żadna frajda lepiej jest patrzeć jak skacze 5 kb/s, 6 kb/s 40 kb/s 176 kb/s itd.
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #279 dnia: Marzec 08, 2007, 07:20:51 am »
nie kopjuje przeciez mówie ze nie mam ^-^'
jest cos takiego jak pożyczanie ...

Offline Bartez

Ulubiona postać w Naruto
« Odpowiedź #280 dnia: Maj 24, 2007, 02:53:38 pm »
A więc zapytam: Jaka jest wasza ulubiona postać w Naruto i za co ją lubicie! (mam na myśli bohaterów z pierwszej i drugiej serii)), ja tam najbardziej lubiłem Itachiego Uchihe....Za wygląd i za jego Sharingan!

<połączyłem z istniejącym tematem> W.
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #281 dnia: Maj 24, 2007, 06:18:05 pm »
Oi niepotrzebnie tworzyłeś temat. Mogłeś to pytanie wcisnąć do topicu o Naruto albo Ulubiona postać.

Uchiha Itachi jest cienki. To już Kakashi ze swoim wszczepionym sharinganem jest ciekawsza postacią.
Ulubieni to Shino (ach te jego robaczki), Lee( ze swoją niesamowitą prędkością), Hinata (ma potencjał), Haku. Akatsuki są słabi w pewnym momencie zaczynają trząść portkami dlatego żaden tam nie jest fajny.
A z dorosłych to tylko i wyłącznie Zabuza. Genialna postać szkoda, że umiera.

Offline Skrzydlaty

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #282 dnia: Maj 24, 2007, 08:46:53 pm »
Hehe, Sentinels, Protectors, Defenders... Ktoś jeszcze Guardiansów niech obejmie i i i, i coś jeszcze się pewnie znajdzie  ;)

Offline Skrzydlaty

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #283 dnia: Maj 24, 2007, 10:46:18 pm »
Hmm, albo mi się coś ostro posiekało, albo ktoś mi posta przeniósł. Jako jednak, że poprzedniego edytować już nie mogę, a powinienem napisać coś w temacie to... Muszę stwierdzić, że postacie w Naruto są wyjątkowo niesympatyczne. Szunen jak szunen, dużo się po nim nie wymaga, ma być prosty i przyjemny, ale tutaj jakoś puff, nie czuję klimatu tych postaci. Nie mówiąc już o tym, że taki Sasuke to kompletna, ym...

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #284 dnia: Maj 31, 2007, 07:53:02 am »
naruto nie jest mangą, która ma mieć sens, tylko mangą, którą dobrze się ma czytać, szybko i w miarę przyjemnie. dziurami w fabule można by zawstydzić ser szwajcarski, a schematyczność porownać do brazylijskich telenowel, ale przecież to shounen :) manga typowa dla swego gatunku - biją sie dużo i ładnie, techniki tajemnicze wyskakują z rękawów a źli robią się dobrzy i tak naprawdę są nieszczęśliwymi dzieciakami które czekają, żeby ktoś ich przytulił :P podobne przykłady mamy w Flame of Recca chociażby (które uwielbiam, tak btw.) czy Kenshinie.

zaletami Naruto jest kilka naprawdę fajnych zaskakujących postaci oraz parę naprawdę niestandardowych chwytów fabularnych (bo to, że tak naprawdę nikt sympatyczny nie umiera jest chwytem standardowym i mnie wkurza. Ech, a miałam takie nadzieje po wątku z Zabuzą...). Problem w tym, że postaci jest ZA DUŻO i mamy w efekcie masę niepotrzebnych walk, plotów i problemów. nuuuda.

wady? oj, mogłabym wymieniać a wymieniać. ale po co? przeczytałam i mi się podobało, ot, lektura do autobusu. serię darzę sympatią (dużym plusem jest polskie tłumaczenie, które mnie rozwala momentami :D), ale żeby uważać ją za jakieś wybitne osiągnięcie shounenów? jest już w TYM momencie za długa i robi się miałka a końca nie widać, szczerze, to nie znam  podobnie długiej serii, która by do konca trzymała klasę...
38 tomów ranmy - końcowka do bani i na siłę. 23 soul huntera. 28 Kenshina (z czego 2 to parszywe fillery). 33 Flame of Recca. Serie te już-już się knocily na końcu i na szczęście się zakończyly.

w naruto w okolicy 30 tomu konczy się pierwszy plot ><

i szczerze - nie miałam jakoś motywacji czytać dalej. AGAIN. znowu czekać 30 tomow na rozwiązanie? a jesli się skończą pieniążki (jak w przypadku Hikaru no go) to co, zostawimy serię w połowie? nienawidze tego. nawet Alchemik, planowany na 14-15 tomów jest rozciagany na siłę i traci tę świeżość ><. nie, nie podoba mi się to.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata