Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 451911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartez

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #315 dnia: Czerwiec 09, 2007, 08:51:57 am »
Rób jak chcesz, ale np. w niewielu sklepach jest sprzedawany jak manga Naruto Shippuuden, no, może w JPF, jak chcesz, to możesz zajrzeć na ich stronke i sprawdzić, ale szczerze w to wątpie :) Aha, i czemu jakis kretyn cześć mojego postu? Przecież to chyba nie był spojler!!!
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #316 dnia: Czerwiec 09, 2007, 08:54:31 am »
a kto powiedział, zę ja Naruto mangę kupuję? mam koleżankę, która ma. i parszywy internet, bo jestem złym piratem, sciągam, czytam i wywalam. może kiedyś, kiedyś kupię polskie tomiki (ale raz, żę muszą być spełnione wszystkie poprzednie waryunki + 7 warunek - naprawdę nie będę mieć innych wydatków. bo chyba woę dokarmiać bezdomne koty ><)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Bartez

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #317 dnia: Czerwiec 09, 2007, 08:59:20 am »
Masz świetne podejście do życia....

W kązdym razie już nie będziemy SPOJLEROWAĆ, bo biedna szyszka tak się wkurzy że swoj porysowany monitor rozwali :)
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #318 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:18:45 am »
ten kretyn to moderator. proszę, czytaj to, co napisał na zielono. i nie obrażaj nikogo zanim nie spojrzysz na swoje zachowanie, to jest podstawa dobrego wychowania. on tę część schował, a nie wywalił.

moje podejście do życia jest świetne w rzeczy samej, bo nie tracę czasu na rzeczy, które uważam bez sensu. choć czasem robię wyjątek i na przykład odpisuję na czyjegoś posta.

tak, to był spojl. napisanie kto dostał od kogo w dupę i skąd Kakashi ma sharigana (to była kurde njlepsza tajemnica jak dotąd, zastanawiam się nad tym od momentu, kiedy oczko Kakashi pokazał!) jest spojlem. rozumiem, zę bardzo kochasz Naruto i masz ochotę dzielić się swą radością z nami, ale miej na uwadze tych, którzy nie czytali mangi/oglądali anime. nie tylko mnie. akurat ja się odezwałam, więc inni, zamiast trzaskać posty jednowyrazowe w stylu "no własnie" przytaknęli mi milczaco. czy też moderująco.

mój monitor nie jest porysowany, tylko opalcowany. tylko blondynki bazgrają po monitorze.

Wilku, miły jesteś :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #319 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:30:40 am »
Bartez, z takim brakiem instynktu samozachowawczego to Ty długo na forum nie pobędziesz.

EDIT: choć ja się nie obrażam, teksty w takim stylu tolerowane nie będą. Otrzymujesz ostrzeżenie.

Offline Konował

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #320 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:43:25 am »
zła karma, zła karma... :)

co do naruto i jpf'u to zanim dojdzie do shippuudena to minie kilka lat...

są większe tajemnice i domysły fanów, większość jest święcie przekonana że 4 hokage nie zginął i jest liderem aka (to nie jest spoiler, w mandzie i anime nie było podane kto jest liderem aka dlatego ludzie kombinują jak mogą... tylko oczy lidera były pokazane,  a to za mało :) )


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #321 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:48:29 am »
największym domysłem/wymysłem fanów jest związek intymny Sasuke i Naruto :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Bartez

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #322 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:54:36 am »
Cytat: "Konował"
zła karma, zła karma... :)

co do naruto i jpf'u to zanim dojdzie do shippuudena to minie kilka lat...

są większe tajemnice i domysły fanów, większość jest święcie przekonana że 4 hokage nie zginął i jest liderem aka (to nie jest spoiler, w mandzie i anime nie było podane kto jest liderem aka dlatego ludzie kombinują jak mogą... tylko oczy lidera były pokazane,  a to za mało :) )


Ehh, liderem Akatsuki był Uchiha Madara, był pierwszym członkiem klanu Uchiha, który osiągnął Mangekyou Sharingana, jakiego mam na avatarze :) I nie zmyślaj o pierwszym Hokage, bo zginął na sto procent, jest mówione że Uchiha Madara walczył z pirszym Hokage, ale na pewno 1 Hokage nie był leaderem aka...
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline Konował

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #323 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:02:07 am »
akatsuki nie było w czasach gdy żył madara więc nie mógł być ich liderem....
w moim poście nie mówiłem nic o pierwszym hokage, mówiłem o 4 !! tym który zapieczętował liska w naruciaku anime i się poświęcił dla wioski
a avatar masz raczej od itachiego ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #324 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:02:39 am »
CZWARTY hokage. ten pan co liska w naruto wcisnął.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Bartez

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #325 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:09:11 am »
Tak? To czemu ich Leader miał Sharingan?? I nie zapominaj, ze Uchiha Adara miał rude włosy, mam kumpel ma taką stronę o Naruto i tam jest ciekawe zdjęcie wszystkich członków Akatsuki, zresztą sam zobacz: www.konoha.bbs.pl W historii klanu Uchiha, Madara był pierwszym posiadaczem Mangekyou Sharingana, Itachi był drugi, no a Mangekyou Sharingan Kakashiego był inny niż u Madary i Itachiego...Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego, zagadką też jest jakiego swojego przyjaciela zabił Kakashi, bo jak wiadomo, żeby osiągnąć M.SH (Mangekyou Sharingana) trzeba było zabić swego przyjaciela...
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline Konował

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #326 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:29:03 am »
Lider nie ma sharingana, nigdzie w mandze/anime nie jest pokazane że lider go posiada, oczy ma bardziej podobne do kurenei, co do tych zdjęć to były też takie z Dragon ball'a AF gdzie był gohan ssj4 goku ssj6 i inni. Madara nigdy nie był pokazany w mandze/anime tylko wspominają o nim, dlatego trudno określić kolor jego włosów. Nie powiedzieli że Madara miał MS (w mandze i aniem)http://www.leafninja.com/uchiha.php O Madarze wiadomo tyle że spotkał Kyuubiego i że był bardzo potężny.
A kogo niby zabił kakashi z przyjaciół ? skoro inny kalejdoskop to może też inny sposób ?  [/url]


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Bartez

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #327 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:33:11 am »
W sumie jakby się zastanowić to masz rację...No, ale twoje ostatnie zdanie moze być teorią, ale chyba masz rację :)
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline Chiunshin

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #328 dnia: Marzec 27, 2008, 07:47:57 pm »
Cytat: "Konował"
Lider nie ma sharingana, nigdzie w mandze/anime nie jest pokazane że lider go posiada, oczy ma bardziej podobne do kurenei, co do tych zdjęć to były też takie z Dragon ball'a AF gdzie był gohan ssj4 goku ssj6 i inni. Madara nigdy nie był pokazany w mandze/anime tylko wspominają o nim, dlatego trudno określić kolor jego włosów. Nie powiedzieli że Madara miał MS (w mandze i aniem)http://www.leafninja.com/uchiha.php O Madarze wiadomo tyle że spotkał Kyuubiego i że był bardzo potężny.
A kogo niby zabił kakashi z przyjaciół ? skoro inny kalejdoskop to może też inny sposób ?  [/url]


Uchiha Madara to pewnie Tobi. Chodź inni spekulują że to Obito.
quote]zmęczył mnie ten napis już[/quote]

Offline Konował

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #329 dnia: Marzec 27, 2008, 08:51:49 pm »
Spoilery
Po ostatnich wydarzeniach z mangi wiadomo że madara żyje i jest nim raczej Tobi, choć wprost tego nie powiedziano. Pewne jest że Tobi ma sharingana :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"