trawa

Autor Wątek: Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'  (Przeczytany 450291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #330 dnia: Marzec 28, 2008, 08:46:07 pm »
A mnie ciekawi jak teraz Madara wygląda, bo chyba po coś tą maskę nosi. i do tego ma otwór tylko na jedno oko. Koniec walki Sasuke z Itachim był niezłym zaskoczeniem.

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #331 dnia: Marzec 28, 2008, 10:20:41 pm »
Sam wynik walki nie był dla mnie zaskoczeniem... ale sposób w jaki się zakończył... tu się zgodzie..

CO do spojleru konowała: (UWAGA NIE CZYTAĆ KTO OGLĄDA TYLKO ANIME!!)
Eee jeśli Tobi to madara to wiadomo dlaczego tak wygląda (Itachi wyjaśnił wszystko) Ale mi się wydaje, że Tobi to jednak nie Madara. Jeśli jednak to on to jak mówiłem Itachi opisał co się stało z Madarą po tym jak używał Myokugan Sharingan. A Tobi zdobywa sharingan dopiero od niedawna(!!)

Offline Konował

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #332 dnia: Marzec 28, 2008, 10:45:48 pm »
Spoilery
nolifesking: Nigdzie nie jest powiedziane kiedy Tobi zdobył Sharingana.  A "zdobycie" oczu brata tylko wzmocniło Madare i nie musi się obawiać tego że za często używa MS.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #333 dnia: Marzec 28, 2008, 10:57:43 pm »
Spojler (zaznacz aby przeczytać)
Cytuj
No ale patrz... Itachi wyraźnie powiedział, że Madara jest tylko cieniem dawnego siebie i że jest słabszy nawet od niego samego (czyli od Itachiego). A tu widać, że Tobi doskonale sobie rodzi z dwoma byłymi ANBU i kilkoma chuninami. A skoro Sasuke pokonał Itachiego to w takim razie okazuje się, że Naruto przy nim to wciąż cieniak.. teraz chodzi o samą problematykę. W sumie bardzo jestem ciekawy jak to się rozwiąże.

Offline Hollow

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #334 dnia: Marzec 28, 2008, 11:23:33 pm »
Gdyby Tobi miał sharinngana od niedawna to miałby tylko 2 czarne "łezki" dookoła źrenicy jak Sasuke w pierwszych odcinkach.

SPOILER
Cytuj


Nawet Zetsu był zdziwiony, że Itachi tak szybko zginął. A to, że pluł krwią może wskazywać, że już był chory albo ranny. Możliwe, że twierdził, że Madara jest słaby bo się ukrywa i nawet niektórzy członkowie akatsuki nie wiedzieli kto jest naprawdę przywódcą.


Ostatnio widziałem odcinek specjalny dołączony do wydania DVD. Shippu! "Konoha Gakuen" den (bo taki jest tytuł) jest 8-minutowym  rozwinięciem jednego z endingów. Zamiast ukrytej wioski ninja mamy tam... Szkołę średnią do której zostaje przeniesiony Naruto, którego marzeniem jest zostać... Bosem Yakuzy. A do tego z Orochimaru zrobili... Zresztą sami zobaczcie jeśli macie odwagę.

http://img358.imageshack.us/img358/3176/orochimarubysouxielovesgi5.jpg

Offline maszkov

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #335 dnia: Marzec 29, 2008, 12:13:05 am »
wracajac do Tobiego to jest tez taka teza ze madara przeja cialo obito uchiha  ...a ze ten oddal sharingana kakashiemu gdy ten stracil oko moze wyjasniac dlaczego tobi ma dziure w masce tylko na jedno oko...rowniz dlatego tobi nie dawno uruchomil sharingana bo obito podczas wojny miedzy wioskami w wieku 13 lat uruchomil poraz pierwszy sharingana ale tez tegosamego dnia zgina...wszystko w jakims stopniu jest powiazane ze soba...




I na ch*j się gapisz...

Offline nolifesking

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #336 dnia: Marzec 29, 2008, 07:17:39 am »
hmm  ciekawa teza... no i ten sharingan Obito było do razu potrójny!! Co burzy tezę Hollowa.

Uf Hollow.. paskudne ;/ (to z Orochimaru)

Cytuj

Nawet Zetsu był zdziwiony, że Itachi tak szybko zginął. A to, że pluł krwią może wskazywać, że już był chory albo ranny. Możliwe, że twierdził, że Madara jest słaby bo się ukrywa i nawet niektórzy członkowie akatsuki nie wiedzieli kto jest naprawdę przywódcą.

Odpowiedź:
Hmm w sumie racja. Czy na to masz jakieś tezy? Bo akurat w tym momencie to ja nie mam żadnego pomysłu. A nie przypadkiem Pain był/jest przywódcą Akatsuki?

A tak przy okazji. To ja domyślałem się, że 4 jest ojcem Naruto praktycznie od początku serii jak go pokazano. Nie wiem czemu tak bez sensu ukrywali to przed ludźmi. Ciekawi mnie za to postać jego matki...


Offline Konował

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #337 dnia: Marzec 29, 2008, 07:46:05 am »
nolifesking: on nie miał potrójnego s.

Spoilery
A właściwie to po co Madara miałby przejmować ciało Obito skoro sam miał MS po używaniu którego nie mógł oślepnąć ?

Itachi mógł powiedzieć że Madara jest cieniem własnego siebie z własnej pychy i wiary we własne siły. Itachi miał 3 bardzo potężne techniki wzrokowe po przebudzeniu MS, jeżeli Madara ma moc oczu brata to powinien miec 6 super potężnych technik. A nawet jeżeli jest on tylko cieniem dawnego siebie to dalej może stać na takim poziomie na którym innym trudno będzie go dogonic

Edyta: poprawione na moc :oops:  :oops:
tego to firefox raczej nie wychwyci


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Frey Ikari

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #338 dnia: Marzec 30, 2008, 08:40:26 am »
Cytuj
jeżeli Madara ma mocz oczu brata to powinien

 :shock:  :lol:

Offline maszkov

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #339 dnia: Marzec 30, 2008, 03:30:28 pm »
Obito nie mial odrazu potrojnego....ale mogl go rozwinac....ale to i tak jest tylko teza choc duze sa podobienstwa Obito do Tobiego chocby ta maska z dzurta na jedno oko lub zachowanie Tobiego takie troche wyglupiajace sie Obito tez taki byl...

tak mysle przynajmniej...




I na ch*j się gapisz...

Offline Hollow

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #340 dnia: Marzec 30, 2008, 04:33:34 pm »
Jeśli chodzi o sharingana i fryzurkę to faktycznie Tobi może być Obito, ale na to oko z sharinnganem i połowę ciała upadło kilka ton skały. Co do zachowania to jest ono na pokaz.


SPOILER
Cytuj

Co do Paina, to faktycznie jest on przywódcą, ale to Madara stworzył Akatsuki i on wydaje im rozkazy.

Offline Konował

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #341 dnia: Marzec 30, 2008, 09:08:46 pm »
Ostatnio za dużo o sharinganach było, czas by Naruto dostał tajemniczy zwój i nauczył się jakiejś nowej techniki która nie będzie go przy okazji zabijać.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline maszkov

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #342 dnia: Kwiecień 05, 2008, 11:35:17 am »
za tydzien wychodzi chapter 397 mangii w ktorym dowiemy sie kim naprawde jest Tobi...:D:D:D




I na ch*j się gapisz...

Offline Hollow

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #343 dnia: Kwiecień 05, 2008, 07:15:59 pm »
Tak. I do tego ma być wyjawiona prawda na temat Itachiego. Podobno jest inna niż Sasuke sądził.

Offline Konował

Naruto - nastepca Dragon Balla ?? ^^'
« Odpowiedź #344 dnia: Kwiecień 06, 2008, 11:29:43 am »
Czy w anime znowu chcą powrócić do super pomysłu z fillerami ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything